زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت محله !
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #1
طراحی سایت محله !
دوستان قرار است برای محلمان سایت طراحی کنم !
البته به پیشنهاد شهردار محله !

نکته خیلی اصلی در سایت و مهم ارتباط مستقیم با شهردار است ! که به شهردار ایمیل بزنند و باقی ماجرا !
اما من پیشنهاد دادم که به جای ایمیل کاربر عضو بشود و ارسال تیکت کند ! و از همین جور چیز های دیگه ! خیلی خوششان آمد !
خوب من نظرم این بود از RSTICET PRO استفاده کنم !
بعد به ذهنم رسید !
از این هم میشه استفاده کرد
maqma_gpl

خوب کدام بهتر است !
باقی کار را به من سپردند !
خیلی فکر کردم طرح هائی هم به ذهن من رسید !
مثلا من بیام یک قسمت در صفحه درست کنم که توسط نقشه گوگل بیاید دقیقاً بگوید برنامه آینده منطقه را از روی نقشه گوگل نشان بدهد !
یا مثل صفحه شکایات و...
یا خیلی از طرح های دیگر
ولی هدف من درگیر شدن اعضای محل با شهردار وشهرداری است

حالا خواستم بدانم دوستان نظر خواستی دارند !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #11
RE: طراحی سایت محله !
خوب حالا اگر از پنل اس ام اس کمی دور شویم !
چون باید صحبتهای اختصاصی کنیم !
آیا نظری دیگری درباره این موضوع ندارید !
چون این بحث ها برای طرف هزینه ! دارد و ادامه ماجرا ! ...

یک چیزی بگوئید که براش هزینه نداشته باشد !
امضاء rezaetemadi

۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #12
امکانات و ویژگی‌های سرویس پیامک :
* ارسال تکی ( امکان ارسال به یک شماره و ورود شماره ها به صورت تک )
* ارسال گروهی (امکان ارسال گروهی یک پیامک با وارد ساختن شماره های تلفن همراه )
* ارسال ويژه (امکان ارسال گروهی با فرمت و قالب خاص که در هر پيامک متفاوت باشد )
* تبلیغات پیوسته (امکان ارسال پیامک بر اساس یک شماره و ترتیب بندی ارسال )
* نرم افزار اختصاصی ارسال پيامک به صورت قابل نصب و يا پورتيبل (قابل استفاده در ويندوز 7 يا ايکس پی )
* دفترچه تلفن ( امکان وارد ساختن شماره های کاربران متعدد با دسته بندی های متفاوت )
* پاسخ تبلیغاتی (امکان ارسال یک پیامک در پاسخ به پیامک های رسیده )
* تبلیغات رندوم (امکان ارسال گروهی یک پیامک به صورت رندوم برای شماره های متعدد )
* ارسال خارج کشور (امکان ارسال پیامک بر روی تلفن های همراه خارج از کشور )
* ارسال تبلیغات بر اساس زمان و ساعت مورد نظر ( امکان تنظیم برای ارسال پیامک در زمان و ساعتی خاص )
* منشی پیام کوتاه (پاسخگویی خودکار به پیامک های رسیده )
* گزارش پیامک ارسالی و گزارش پیامک دریافتی ( تبلیغاتی و تکی )
* شارژ پنل خود به صورت آنلاین و یا تلفنی
* گزارش کارکرد حساب خود (تعداد پیامک ارسال شده و پیامک باقی مانده )
* امکان استفاده از ارسال پيامک در سايت و وبلاگ خود با چند خط کوتاه برنامه نويسی
* تنظیمات شماره اختصاصی پنل خود و غیره این امكانات از هر جای دنیا در دسترس است. (فرقی نمی كند در كجا و چه شهری هستید )
* امکان ارسال پيامک به ۲ زبان فارسی و انگلیسی
* امکان ارسال پيامک بر اساس كد پستي - جديد
* امکان ارسال پيامک به شماره های یک شهر خاص
* امکان ارسال پيامک به صورت رندوم
* امکان ارسال پيامک به صورت سریالی
* امکان ارسال پيامک به صورت پیش شماره ای
* امکان ارسال پيامک بدون درج شماره
* امکان ارسال پيامک به مجموعه شماره های شما
* امکان ارسال پيامک به خارج از ایران
شما قادر خواهید بود پیام کوتاه های خود را توسط ۴ شماره با پیش شماره های : 1000-2000و3000 که مخصوص ارسال و دریافت پیام کوتاه هستند ارسال نمایید . یک شماره اختصاصی خصوصی نیز توسط شرکت به مشترکین تعلق دارد که به صورت پیش فرض دارای ۱۴ رقم است. اما شما می توانید درخواست شماره خاص ۶ یا ۱۰ رقمی را داشته باشید که در این صورت هزینه شماره به صورت مجزا محاسبه می شود و البته بسته به رند بودن شماره، هزینه آن متفاوت خواهد بود. علاوه بر امکان ارسال پیامک از شماره اختصاصی شما، امکان دریافت پیامک برای مشترکین فراهم است. با استفاده از سرویس پیام کوتاه ، شما می‌توانید به صورت انبوه پیام کوتاه ارسال کنید. به این معنی که پیام شما می‌تواند گیرندگان زیادی داشته باشد. در عرض چند دقیقه صدها پیام کوتاه ارسال می‌شود. می‌توانید پیام‌های ارسالی خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که برای هر کدام از گیرندگان، پیام مخصوصی ارسال شود که با پیام‌های سایر مخاطبان تفاوت دارد. برای مثال اگر بخواهید هر پیام به اسم مخاطب ارسال شود، الگوی مناسبی در متن پیام قرار دهید، سپس سرویس پیام کوتاه از روی فایل‌های اطلاعات، پیام‌های مناسب را تولید و به مخاطبان ارسال می‌کند. این سرویس گزارش ارسال موفق یا غیر موفق هر پیام را به شما نشان می‌دهد. در نتیجه شما می‌دانید که چه تعداد از مخاطبان پیام خود را دریافت نموده‌اند.

دوست عزیز شما باید یک پنل دریافت کنید که بتونید شارژ کنید و با مخاطبان و ارسال و دریافت کنندگان در ارتباط باشید. و بعد پنل رو از راه های دیگه کانکت کنید به سایتتون !

سرویس ویژه برنامه نویسان

در این سیستم شما با داشتن یک کلمه کاربری و رمزعبور از طریق URL مشخص و استفاده از دستورالعمل ارسال پیام می توانید از طریق وب سایت خود و یا در نرم افزارهایی که تهیه کرده اید اقدام به ارسال پیام کوتاه نمایید.

یک مثال از این سیستم را در نظر بگیرید:

یک وب سایت فرهنگی- ادبی تصمیم دارد در وب سایت خود بعد از فرم ثبت نام (که شما موبایل اعضاء را نیز در آن اخذ می کند) یک بیت شعر حافظ به صورت تصادفی را برای عضو جدید ارسال نماید. در این حالت برنامه ثبت نام اعضای خود را نوشته و برنامه انتخاب شعر تصادفی حافظ را نیز آماده می نماید و با استفاده از گذرگاه (Gateway) شرکت ایرانی نیک پیام خود را ارسال می نماید.

وب سرویس مناسب برنامه نویسان :

این سرویس شامل ابزارهائی است که به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی (در حد چند خط کد) در برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را فراهم کنند.
با این وب سرویس می توانید کارهای زیر را به راحتی به انجام رسانید :

** می توانید قابلیت ارسال SMS تکی یا گروهی را در کلیه برنامه های خود اضافه کنید.
· امکان ارسال SMS فارسی یا انگلیسی را در برنامه های خود خواهید داشت.
· می توانید متن های طولانی را در قالب یک SMS ارسال کنید.
· خواهید توانست قابلیت ارسال Wap Push یا Bussiness Card را به Application خود اضافه کنید.
· قابلیت ارسال SMS فوری (Flash Message) را دارید.
· می توانید SMS خود را با نام تجاری ارسال کنید. یعنی هنگامی که مخاطب SMS شما را دریافت می کند بجای مشاهده شماره “نام تجاری” شما را می بیند! (این قابلیت فعلا توسط مخابرات مسدود شده است)
· با قابلیت منحصر بفرد این سرویس می توانید مطمئن باشید SMS های شما فقط به شماره های فعال ارسال می شود ، سرور ما قبل از اینکه SMS ای را ارسال کنید بررسی می کند که اگر این شماره موبایل واگذار شده است SMS را بفرستد! (این قابلیت فعلا فقط بر روی شماره موبایلهای دائمی همراه اول فعال می باشد)
· با استفاده از پنل تحت وب پس از ارسال SMS می توانید وضعیت آنها را مشاهده کنید. فرضا ببینید SMS به گوشی مخاطب رسیده است یا خیر؟
و دهها قابلیت دیگر …

برنامه نویس محترم :

جهت ارسال SMS می توانید از متدهایی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید سرعت ارسال SMS بسته به ترافیک شبکه و وضعیت اینترنت متفاوت می باشد ولی می توانید حداقل ۳۰ هزار SMS در ساعت ارسال نمائید.
· برای دریافت SMS نیز می توانید یک آدرس اینترنتی را در اختیار ما قرار دهید تا SMS های دریافتی شما به آن آدرس با متد GET (با استفاده از QueryString) ارسال شود و هم می توانید از متدی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید. محدودیتی برای دریافت SMS وجود ندارد.
البته این سرویس ها بزودی با همکاری تیم پارس جوم با تخفیف های خیلی خوبی به اعضا ارائه خواهد شد که حتما به اطلاع دوستان عزیز خواهد رسید !
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #13
جالبه !
بگذارید امروز به دوستان بگویم ببینم قبول می کنند !
نظری دیگری درباره سایت ندارید
امضاء rezaetemadi

۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #14
دوستان کار طراحی سایت محله را آغاز کردم !

خوشحال می شوم ! نظرات شما را بشنوم ! و از انها استفاده کنم !
دوستان اگر کسی تا به حال سایتی مثل طرح من پیدا کردم خیلی خوشحال می شوم ! سایت را ببینم !
دنبال ایده هستم درحال حاضر ایده خاصی ندارم !
اگر هم ایده خاصی دارید !
دریغ نکنید !
امضاء rezaetemadi

۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #15
من پارسال یه سایت برای محل زدم که دلسرد کننده بود ! البته قصد دوباره از بیخ دوباره بسازمش .

سایتت بد نیست ولی آدرسش رو آخر نفهمیدم مال پیتزا فروشیه ، مال پت و مته یا مال محله و شهرداریه ؟!
بنظرم برای یه سایت رسمی ساب دامین پت و مت بودن جالب نیست ، ولی سایتت خوبه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۰-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #16
نه مهندس !
این دمو است !
قرار شد اول دمو بزنم !
بعد انتقال بدهم ! به سایت اصلی !
البته تازه دیروز کا را شروع کردم !

می شه آدرس سایت محلتان را بدهید !
شاید دل سرد کننده باشد
اما شاید بشود ازش ایده گرفت !

من دنبال ایده در این سایت هستم !
دنبال ایده ای که همه را بتواند به طرف سایت بکشاند !
مثل همین پارس جوم
1000 به یک است من در روز من اینترنت بروم و وارد انجمن پارس جوم نشوم !
می خواهم همه حذب سایت شوند !
امضاء rezaetemadi

۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #17
سایت فعلاً بسته است و هاستینگش تمدید نکردم ، ولی قبلاً که بود یه قسمتی داشت برای مقاله های علمی ، ادبی ، هنری ، فرهنگی و اجتماعی . قسمتی هم مربوط به خود محله بود ، مثلا ً موقعیت جغرافیایی ، تاریخچه اش ، انجمن ، ورزش و گالری تصاویری از در و دیوار ، دریا ، تصاویر قدیمی اون منطقه و شهر ، تصاویر ساحل محله و ... یه جورایی میشه گفت بیشتر توریستها عضو سایت میشدند تا خود ملت اون منطقه !
البته مدیریت سایت هم خیلی ضعیف بود ، بد مدیریت کردم ، انتظار داشتم بقیه دوستام کمک کنند که کار تیمی انجام بشه ولی تیمی که قول همکاری داده بودند همه زیرشو خالی کردند .
ولی خب اینبار تجربه بهتری دارم و انتظار ندارم کسی کمک کنه و سایتی هم نمیزنم که از طرف مردم اون منطقه پشتیبانی بشه . یه چیزی میسازم که نمایشی باشه ، یه چیزی برای معرفی اونجا

همین
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط صدرا حسابی ، rezaetemadi
۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #18
جالبه !
من می توانم ! از تجربیات شما استفاده کنم ! ؟
می خواهم بدانم چه کاری کنم که هم جور یک یک بشود !

یعنی به دنبال ایده های جالب برای سایت هستم !
یعنی من دارم همان راه شما را می روم ؟
امضاء rezaetemadi

۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #19
من دقیقا نمیدونم شما چی در نظر دارید ، ولی سایت همچنینی جوری نیست که کاربران سر بزنند زیاد ، اگر میبینی من هر روز اینجام راستش معتاد شدم ؛ دوست دارم بیام یه چیزی یاد بگیرم ، اینجا داریم از تجربه هم استفاده میکنیم ، یه علمی رو آموزش میبینیم ، یه برنامه هایی رو دانلود میکنیم .
میخوای سایتی داشته باشی که هر روز ملت بهش سر بزنند ، باید کار تخصصی انجام بدی ، یا وبسایت آموزشی داشته باشی که نیاز افراد به یادگیری باشه مثل طراحی سایت ، ماهواره ، گرافیک ، برنامه نویسی و غیره که کاربران موج میزنند توش
یا باید سایتهای دریافت فایل و موزیک و فیلم باشه
یه گزینه سومی هم داری که ایجاد یه وبسایت اجتماعیه که با غولهای بزرگی مثل فیس بوک ، گوگل + و حتی کلوب ، مقاومت کردن در برابرشون سخته
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ صبح
ارسال: #20
درست !
ببخشید دیر جواب دادم !
اینترنت ما اونترنت شد !
مهندس حتما دیدید که تو محله پارچه می زنم ارتباط مستقیم با شهردار فردا ساعت 16 یا یک چیزی هایئ شبیه به این !
من می خواهم با این کار مردم را وارد دنیای مجازی کنم !
یعنی به جای اینکه مردم برن شهرداری درخواست بدهند از طریق سایت محله شان این کار را انجام بدهند !
البته بگویم من با شهرداری محله صحبت کردم و آنها هم از من دمو خواستند !
خوب من هم دارن دمو درست می کنم !
اما می خواهم یک طوری افراد یک محله درگیر این سایت شوند !
به قول شما معتاد شوند !
100 درصد این سایت منبع نمی شود اما من هدف من این است که کاربران درگیر سایت باشند!
سایت را جزئی از هویت و محله خود بدانند !
من به دنبال چنین چیزهائی هستم !
امضاء rezaetemadi

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان