زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول تقويم و ساعت آنلاين
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #1
درخواست ماژول تقويم و ساعت آنلاين
با سلام خدمت تمامي دوستان و کاربران محترم انجمنRose
راستش دنبال يه ماژول که هم تقويم روز و هم ساعت رو به صورت دقيق و بر اساس موقعيت مثلا ايران - تهران بده مي گردم.
البته توي انجمن ماژول هاي مختلفي بود ولي همگي اين ماژول ها تقويم و ساعت رو از روي سيستم شخص مي گرفت. و اگر سيستم شخصي ساعت و تقويمش عقب و يا جلو باشه همون رو نشون ميده.Eyes

به طور خلاصه مي شه گفت مي خوام اين ماژول تقويم و ساعت رو از ساعت جهاني دريافت کنه و نشون بده. (البته به صورت خطي باشه خيلي بهتره)هم ساعت دقيق و هم امروز رو به صورت دقيق....
دوستان کسي اين ماژول رو داره!!!!Quiet
با تشکرRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول تقويم و ساعت آنلاين
سلام Rose
افزونه ای که میخواهید باید نامش time zone باشد من یه سرچ کردم به لینک زیر سر بزنید من نتونستم دانلود کنم.
اگز دانلود کردید زحمت بکشید در انجمن قرار دهید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدمت شما
دوستان زحمت بکشن اگر تجاری هست بگویند چون من با سرچ پیدا کردم.

mod_worldtime_Farsi.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 31
اندازه 6.97 کیلوبایت

Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking ، Reza Ganji ، صدرا حسابی ، سید منصور فیروزه ، aseman313
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #3
با تشکر از شما دوست گرامي آقاي محمدجانيRose
من قبلا اين ماژول رو دانلود کردم....
نه اين ماژول تجاري نمي باشد.Stop اين ماژول توسط گروه PersianIT.ir از روي ماژول اصلي در جوملا جهاني که من اون رو دانلود کرده بودم فارسي سازي شده.

من راستش بيشتر به صورت خطي مي خواستم. و اينکه مثل اين ماژول توي تنظيمات ماژول موقعيت مشخص بشه بعدش توي سايت هم تاريخ امروز و هم ساعت رو نشون بده.

راستش من هم نتونستم از اون سايت بالا دانلود کنم. چون لينک هاش نامعتبر بود. ولي توي تصويري که گذاشته بود به صورت خطي نشون مي داد.
با تشکر Rose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #4
با تشکر
ولی می شود به صورت دستی این افزونه را ایجاد کرد.
یعنی یک مازول دستی ایجاد کنید و کد مربوط به ساعت جهانی رو داخلش پیس کنید که تو نت از این کد ها زیاد می باشد.
انشاالله اگر وقت بشود ماژولش را ایجاد خواهیم کرد.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking ، Reza Ganji ، صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان