زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن کد به ماژول mod_slideshow جومینا
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #1
اضافه کردن کد به ماژول mod_slideshow جومینا
سلام من از ماژول mod_slideshow که تصاویر را به صورت اسکرولی نمایش میدهد استفاده کردم.ای ماژول را از جومینا دانلود کردم.چگونه می توانم margin-left به کدهایش اضافه کنم.نیاز فوری دارم.لطفا راهنمایی فرمایید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #2
RE: اضافه کردن کد به ماژول mod_slideshow جومینا
سلام، دموی آنلاین بزارید یا اگه روی لوکال کار می کنید لینک دانلود افزونه رو قرار دهید تا من یا دوستان دیگه بنونن راهنماییتون کنن.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz
۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #3
لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

است و اسمش مازول اسکرول خطی تصاویر جومینا نسخه 2 است.
ممنون از راهنماییتونRose
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #4
فایل css جداگانه نداره و دو نوع horizontal و vertical داره که هر کدوم فایل php و جاوا اسکریپت جدا دارن و می شه اون جا تغییر داد ولی کار راحت تر اینه که که برای ماژولتون کلاس تعریف کنید، مثلا -sl رو می نویسید در قسمت پسوند کلاس ماژول و این کد رو در css قالبتون اضافه می کنید:
.moduletable-sl {
margin-left:100px;
}
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #5
(۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایل css جداگانه نداره و دو نوع horizontal و vertical داره که هر کدوم فایل php و جاوا اسکریپت جدا دارن و می شه اون جا تغییر داد ولی کار راحت تر اینه که که برای ماژولتون کلاس تعریف کنید، مثلا -sl رو می نویسید در قسمت پسوند کلاس ماژول و این کد رو در css قالبتون اضافه می کنید:
.moduletable-sl {
}

اگه ممکنه توضیحی کاملی در خصوص ایجاد کلاس ماژول بدین
ممنون
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #6
مشکلی دیگه ای که دارم این است که وقتی این ماژول را به قالبم اضافه میکنم اسکرول افقی دربسیار زیاد در قالبم ایجاد میشود. چطوری می تونم جلوی این کار را بگیرم.
یا اینکه ماژول دیگری به غیر از این ماژول و ماژول mod_ja_contentslide می شناسید که دقیقا کارایی همین ماژولها را داشته باشد.
ممنون از راهنماییتون
۱۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #7
(۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ عصر)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.moduletable-sl {
}

اگه ممکنه توضیحی کاملی در خصوص ایجاد کلاس ماژول بدین
ممنون

در این تاپیکدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در موردش صحبت شده بود، اگه سوالی داشتید در اون جا بپرسید تا این تاپیک از موضوع خودش خارج نشه.

(۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ عصر)mis.shafiee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکلی دیگه ای که دارم این است که وقتی این ماژول را به قالبم اضافه میکنم اسکرول افقی دربسیار زیاد در قالبم ایجاد میشود. چطوری می تونم جلوی این کار را بگیرم.
یا اینکه ماژول دیگری به غیر از این ماژول و ماژول mod_ja_contentslide می شناسید که دقیقا کارایی همین ماژولها را داشته باشد.
ممنون از راهنماییتون

عجیبه برای منم اسکرول افقی می ده یا افزونه باگ داره یا درست برای فارسی بهینه سازی نشده! شما به این آدرس برید:

\modules\mod_slideshow\scripts\horizontal.js

و خط 23 رو:

if (iedomdocument.write('<span id="temp" style="visibility:hidden;position:absolute;top:-100px;left:-9000px">'+leftrightslide+'</span>'

با این جایگزین کنید:

if (iedomdocument.write('<span id="temp" style="visibility:hidden;position:absolute;top:-100px;left:50px">'+leftrightslide+'</span>'

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم می تونید استفاده کنید که البته امکانات بیش تری داره.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان