زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم هشدار به تمام مالکان سایت
۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #1
Information هشدار به تمام مالکان سایت
با سلام خدمت همه شما

نمیدونم اطلاع دارید یا خیر ، هفته گذشته مدیر و مالک سایت بزرگ مگا آپلود به دلیل پول شوئی و رعایت نکردن حقوق کپی رایت بازداشت و این سایت بزرگ با چندین میلیون کاربر تعطیل شد .

خیلی از سرورهای دیگه فایلهایی که شامل حق کپی رایت هست از روی هاست خود برداشتند ، هاستینگهای معتبر به کاربران خود هشدار میدند که قوانین رو رعایت کنند و خیلیها هم قوانین جدیدی وضع کردند . این قوانین شامل افزونه ها و استفاده از قالبهای نال شده هم میشه ، متاسفانه امروز سایت من که روی سرور خارج از کشور میزبانی میشه بدلیل رعایت نکردن حق کپی رایت بسته شد و باید مراحل قانونی رو طی کنم ...

سعی کنید تا جایی که میتونید قوانین حق کپی رایت رو رعایت کنید ، اگر از افزونه های تجاری استفاده میکنید لایسنس اون رو حذف کنید و ...

با تشکر
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، مرتضی محمدجانی ، gogerd ، صدرا حسابی ، memare-ahvaz ، btheme ، mal2moh ، شاهین سمیع عادل ، mking
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #11
RE: هشدار به تمام مالکان سایت
(۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه شما

نمیدونم اطلاع دارید یا خیر ، هفته گذشته مدیر و مالک سایت بزرگ مگا آپلود به دلیل پول شوئی و رعایت نکردن حقوق کپی رایت بازداشت و این سایت بزرگ با چندین میلیون کاربر تعطیل شد .

خیلی از سرورهای دیگه فایلهایی که شامل حق کپی رایت هست از روی هاست خود برداشتند ، هاستینگهای معتبر به کاربران خود هشدار میدند که قوانین رو رعایت کنند و خیلیها هم قوانین جدیدی وضع کردند . این قوانین شامل افزونه ها و استفاده از قالبهای نال شده هم میشه ، متاسفانه امروز سایت من که روی سرور خارج از کشور میزبانی میشه بدلیل رعایت نکردن حق کپی رایت بسته شد و باید مراحل قانونی رو طی کنم ...

سعی کنید تا جایی که میتونید قوانین حق کپی رایت رو رعایت کنید ، اگر از افزونه های تجاری استفاده میکنید لایسنس اون رو حذف کنید و ...

با تشکر

چطور لایسنس ها رو حذف کنیم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #12
(۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ صبح)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
كسي منكر حق نگارنده يك اثر نيست
اما تا حالا فكر كردين يارو با يه ويندوز كرك شده رايتي توي يه برنامه سي شارپ سرقتي، يه برنامه نوشته بعد با يه نرم افزار پروتكشن سرقتي كرك شده روش قفل گذاشته بعد با يه نرم افزار رايت سرقتي اون رو رايت كرده بعد ميگه رعايت حق مولف و نگارنده شرعاً و اخلاقاً بر گردن شماست.
Eyes

داداش من،تو هر نقطه ای از جهان هستی انسان خوب و حیوان نخاله پیدا میشه!
ما چیکار باقی انسانها داریم؟
ما باید کلاه خودمون رو بگیریم باد نبره!
هستند مراجعی که جلوی اونا رو تا حدودی بگیرن
همین که کسانی که وجدان دارند اینکار رو نکنند واسه شروع بسه
اگر قرار بود که آدم بد وجود نداشت که ادم خوب هم وجود نداشت
BlushBlushBlushBlush
گناه هرکسی رو گردن خودش مینویسن
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #13
الان آقاي اميني خوندي اصلاً من چي نوشتم؟؟؟؟
مطلب رو باز مرور كن لطفآً
بعد اگر مفهوم رو نگرفتي اين جمله كه چكيده اون مطلب هست رو بخون:
گاهي از تجميع منابع ناحق محصولي ساخته ميشه كه صاحبش براي اون حقي قائل ميشه، حالا يا بقيه حق ادعاي حقوق ندارن يا اون دوست ما ذيحق تره از سايرين
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، memare-ahvaz
۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #14
جناب حیدری سوء تفاهم نشه
من در کل گفتم
ارسال پاسخ