زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي کامپونت فارسی webplayer
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #1
Wink کامپونت فارسی webplayer
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16: Joomla 1.5

این افزونه رو جناب گنجی در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردند ،
که من به دلیل کاربردی بودن ترجمه کردم.
................................................................................​.................
[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کانپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به این انجمن و انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(به مدیریت آقای شاهین سمیع عادل) میباشد.
...............................................................................
Rose از دوست عزیزم جناب آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل کمک به بنده کمال تشکر را دارم. Rose

راستی نظر فراموش نشه دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rose Rose    Rose Rose
اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

com_webplayer_1.0.persian.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 650
اندازه 383.3 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، صابرمحمدی ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، navid2630 ، shahnaz ، شاهین سمیع عادل ، razie ، Mojtaba Pordel ، rezaetemadi ، asrertebat ، btheme ، eemanmilad ، shafiee ، reza_101010 ، clik8000 ، majhool_yf ، anzal ، DAPOUR ، melilota ، crystali
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: کامپونت فارسی webplayer
دوست عزیز اگر چیزی میزارین کاملشو بزارین دمو نزارین متشکرم Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #3
دوستان آیا این کامپوننت برای جوملا 1.5 وجود دارد ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲۱-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ صبح
ارسال: #4
سلام
تو توضیحات بالا هم اشاره شده
هم برای 1.5 و هم برای 1.6
نقل قول: به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16:  Joomla 1.5
اگه برای سایت امام حسین بخواهید واقعا عالیه چون اکثر فرمت های ویدئویی رو پشتیبانی میکنه

موفق و پیروز سربلند باشید   Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۲۳-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ صبح
ارسال: #5
سلام
برای دانلود این افزونه مخصوص جوملا Joomla 2.5 به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید!
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
 سپاس شده توسط امید ، Reza Ganji ، anzal
۱۱-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #6
من این افزونه رو نصب کردم ولی می خواستم اون در ماژول نمایش نده یعنی هرجا که خودم خواستم بزارمش مثلا در قسمت وسط و بالای صفحه لطفا راهنماییم کنید6363
۲۷-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #7
(۱-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ عصر)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان

:j16: Joomla 1.5

این افزونه رو جناب گنجی در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردند ،
که من به دلیل کاربردی بودن ترجمه کردم.
................................................................................​.................
[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کانپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به این انجمن و انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(به مدیریت آقای شاهین سمیع عادل) میباشد.
...............................................................................
Rose از دوست عزیزم جناب آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل کمک به بنده کمال تشکر را دارم. Rose

راستی نظر فراموش نشه دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rose Rose    Rose Rose
اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده
منم این کامپوننت رو دارم
ولی باهاش مشکل دارم اونم اینه که برای دسته بندی فیلم ها باید حتما اسم دسته اینگلیسی باشه.
و دوم اینکه نمیشه فیلم رو عقب و یا جلو برد
اگر کسی راه حلی داره بگه
۵-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #8
سلام
هنگام اجرای برنامه این ارور رو صادر میکنه
No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT name FROM jos_webplayer_category WHERE id=
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان