زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منوی کشویی با همراه درج ماژول در منو maximenu ck
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #1
Wink منوی کشویی با همراه درج ماژول در منو maximenu ck
با اجازه از تمامی مدیران پارس جومی
حقیقاً نمی دانم این پستی که دارم می زنم درست است یا نه ولی ...
خیلی از دوستان درخواست چنین منوئی را کردند ، منوئی که در آن شما بتوانید ماژول نیز بگذاری ،

یک منوی زیبا با امکان درج ماژول در منو

با استفاه از این منو شما میتوانید منوهایی بسازید که امکان زیرنویس برای منوی اصلی وجود داشته باشد و هر ماژولی که خواستید در منوقرار دهید شبیه تصویر زیر

یک منوی زیبا به صورت کشویی

امکانات این ماژول:

درج زیر نویس برای هر منو

درج ماژول در منو

درج تصویر در منو با امکان لینک

امکان تعیین رنگ دلخواه برای تیتر منو و پس زمینه

تغییر حالت افقی و عمودی

افکتهای ویژه جهت حالتهای کشویی منو

آموزش ساخت منو

ماژول رادر انتهای آموزش دانلود و نصب کنید

به مدیریت ماژولها بروید و ماژولی که نصب کردید را در هرموقعیتی که لازم دانستید فعال کنید

فراموش نکنید که از ستون سمت چپ ماژول گزینه menu to render را آن منویی انتخاب کنید که دوست دارید منتظر شود !

خب در این مرحله وارد main menu (منوی انتخابی من) میشویم

آموزش زیر نویس منوها

برای این کار شما باید نام منو را بنویسید و برای زیرنویس آن از دومیله "||" استفاده کنید به این صورت

صفحه اصلی||زیر نویس صفحه اصلی

مانند تصویر زیر

شما منویی شبیه تصویر زیر خواهی دید که زیر صفحه اصلی زیر نویس قرار دارد

آموزش درج ماژول در منو

در این مرحله شما باید ID هر ماژولی که میخواهید در منو قرار دهید را بدانید برای اینکار به مدیریت منوها میرویم مثلا برای منوی ورود یا همان login شماره id ما 21 نوشته شده است

به مدیریت منو می رویم main menu را باز میکنیم از بالا بر روی جدید می زنیم که یک منوی جدید بسازیم

لیستی از کامپوننتها جلوی روی ما قرار میگیرد ما بر روی گزینه جداکننده که در انتها هست کلیک میکنیم

در قسمت عنوان چنین مینویسیم

[modid=21]

توجه: گزینه والد یا پدر را نباید بر روی بالا انتخاب کنید این منو باید حتما زیر منوی سایر منوها قرار دهید مانند اخبار یا پیوندها یا هر گزینه دیگری

منوی شما به این شکل درخواهد امد

آموزش دو ستونه کردن منو

اول یک مثال میزنم بهتر متوجه شوید

من یک منو ساختم به نام تست زیر نویس این منو یک منوی والد یا پدر هست و در زیر هیچ منویی قرار ندارد و در کنار منوهای اصلی هست

در منوی تست زیر نویس من ماژول ورود را قرار دادم که در کنار آن منوی عمومی و امنیت هم هستند

بر روی منویی که ماژول لوگین یا ورود را در آن قرار دادید کلیک کنید تا باز شود که من در اینجا اسمش را گزاشتم تست زیر نویس

خب چنین عمل میکنیم

در عنوان چنین مینویسیم

تست زیر نویس[cols2]

و همینطور میتوانید ستونها را زیاد کنید مثلا cols3 یا چهار

و دخیره میکنیم

دوباره یک منوی جدید میسازیم

از گزینه جداکننده استفاده میکنیم و در عنوان می نویسیم

[col]

خب بعد از ذخیره کردن یک نگاه به منو بندازید ...

می بینید که منوی عمومی و امنیت در یک ستون هستند و ورود در ستون دیگر

توجه منویی که ساختید و اسم آنرا col گزاشتید تعیین میکند که کدام منوها از هم جدا شوند و در ستون دیگری قرار بگیرند ترتیب این منو خیلی مهم است
ببینید در تصویر زیر ترتیب منوهای من به این شکل است

[تصویر:  max20.png]

یعنی اول منوی عمومی بعد امنیت و بعد ستون بعد ماژول لوگین

آموزش درج تصویر در منو به همرا قابلیت کلیک

مانند مراحل بالا یک منو میسازیم و از گزینه جداکننده استفاده میکنیم

در عنوان چنین مینویسیم

اگر بخواهیم به این تصویر هم لینک دهید که وقتی کلیک شد صفحه ایی باز شود لینک آن صفحه را به طور کامل با http کپی کنید و در گزینه لینک در زیر نام مستعار هست جایگزاری کنید

بعد در همان صفحه ستون دست چپ را نگاه کنید نوشته تصویر منو که شما میتوانید از لیست هر تصویری خواستید انتخاب کنید طریقه اضافه کردن تصویر به این قسمت را حتما میدانید من دیگه در اینجا آموزش نمیدم

باز هم خاطر نشان میکنم که چینش آن هم توسط خودتان تنظیم میشود و میتوانید تصویر را در اول منو یا در ستون چپ یا راست قرار دهید مانند تصویر زیر

فایل‌(های) پیوست شده
mod_maximenu_ck_4.30_j15-30ms.ir_2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 615
اندازه 63.37 کیلوبایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، صدرا حسابی ، btheme ، mal2moh ، ابوالفضل حیدری ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، hasan512 ، امیررضا مرتضوی ، atash387 ، rafig256 ، امید ، emplab ، daneshpars ، disfun ، mohamed92
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: منوی کشویی با همراه درج ماژول در منو
سلام
ممنون از آموزشتون
میخوایید این افزونه رو فارسی کنم؟
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط mal2moh ، شاهین سمیع عادل
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #3
سلام
سپاس فراوان و تشکر خیلی زیاد
چقدر روان و شیوا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ صبح
ارسال: #4
میل خودتان است ، فقط دوست عزیز زمانی که فارسی کردید لطفا پست جدید نزید
چون ممکن است دوستان گمراه شوند

در همین تایپیک به نام خودتان منتشر کنید !

با تشکر !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #5
دوستانی که میخواهند افزونه ای ترجمه کنند قبلش یک پست ایجاد کنند تا کاربر دیگری وقت خودش را برای ترجمه کردن این افزونه تلف نکنند.
بعد از ترجمه آن را در قسمت افزونه های ترجمه شده قرار دهید و لینک آن را در همین پست قرار دهید .
برای تشکر هم از دکمه تشکر استفاده کنید.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، صدرا حسابی ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #6
دوستان
من این منو رو فارسی سازی کردم.
اما وقت بهینه سازیشو نداشتم
این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردم.
امضاء محمدرضا بهارلو

ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #7
RE: منوی کشویی با همراه درج ماژول در منو maximenu ck
من نمی دونم چطور باید از آقای رضا اعتمادی تشکر کنم. واقعا ماژول بسیار کارآمدی معرفی کرده اید و فوق العاده هم با حوصله توضیح داده اید. با اینکه نسبت به سایر ماژول ها استفاده از این ماژول سخت تره اما من تک تک راهنمایی هاتون رو بدون مشکل انجام دادم.
فقط یک سوال دارم. اون هم اینکه فایل سی اس اس این ماژول برای استایل های دیفالتش خیلی اطلاعات کمی داره و من نتونستم دستکاری روی ظاهر منو انجام بدم. گرچه تنظیمات مفصلی در خود ماژول گنجانده شده است اما فکر کنم جا داشته باشه مطالب داخل منو گرافیک بیشتری به خودش بگیره.
1- می شه در این مورد هم راهنمایی کنید؟
2- آیا امکانات دیگری هم داره؟ البته شما چند ستونه کردن و اضافه کردن عکس و ... رو توضیح داده اید.
 سپاس شده توسط rezaetemadi
۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #8
سلام خسته نباشید.
من هر کاری میکنم ستونی نمیشه و کلمه
[col]
رو یا [img]
رو توی منوهام قرار میده.

و سوال بعدی این هست که آیا میشه در 2 ستون 4تا ایتم داشته باشیم که هر کدوم از آیتم هامون هم 3 تا زیر نویس داشته باشه که روی هر کدام از زیر نویس ها بریم به لینک خودش وصل بشه.
۱۵-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #9
ماژول بسیار زیبایی بود. کسی ترجمه شو نداره؟
۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #10
دوست عزیز
کمی دقت کن
چند پست بالا تر گفتم ترجمه شده اش در این پست قرار دارد

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، emplab
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان