زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كامپوننت ايجاد و مديريت جدول (Event Table Edit 2.1.2) براي جوملا 1.5 - پارسي
۲۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #1
Component Joomla 1.5

سلام
افزونه اي كه مي خوام معرفي كنم، قبلا ترجمه كردم و تو انجمن جومفا ارايه دادم.
اين يه كامپوننت حرفه اي براي ايجاد جدول تو سايت هاي جوملاييه، بطوريكه امكان ويرايش جدول از بخش كاربري سايت، توسط مدير و يا كاربران وجود داره. جالبه كه مي تونين نوع ديتاي ورودي رو براي ستون هاي جدول تعيين كنين. مثلا تو سلول هاي ستون 1 كاربر بتونه متن وارد كنه. تو ستون 2 فقط عدد اعشاري، تو ستون 3 فقط تاريخ و ....
بعد از ايجاد جدول، ميشه اون رو از بخش كاربري و بخش مديريت سايت، مديريت كرد. مثلا كم و زياد كردن ستون ها، تغيير نام ستون ها، تغيير نوع ديتاي ورودي و ...
همچنين مي تونين براي ويرايش بخش هاي مختلف جدول، سطوح دسترسي تعيين كنيد و يا استايل و رنگ بندي جدول رو تغيير بدين.
مي تونين نسخه اصلي كامپوننت و پارسي ساز اون رو از سايت اصلي افزونه دريافت كنين. اما من اينجا نسخه پارسي كامل رو ميذارم واسه دانلود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تا عكس از محيط كامپوننت:

[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

[تصویر:  3.jpg]

[تصویر:  4.jpg]

[تصویر:  5.jpg]

[تصویر:  6.jpg]

[تصویر:  7.jpg]

نقل قول: در ضمن ترجمه نسخه مربوط به جوملا 1.6 و 1.7 هم تو راهه!

ترجمه كامپوننت رو بازبيني كردم و يه دستي به سر و روش كشيدم. جديدترين ترجمه تقديم به شما

1- ابتدا كامپوننت رو نصب كنين
2- به مديريت منوها رفته و يك آيتم منوي جديد براي اين كامپوننت ايجاد كنين
3- تو پارامترهاي اصلي آيتم منو، يك شماره جدول تعيين كنيد (مثلا 1) و بعد آيتم منو رو ذخيره كنين
4- به بخش كاربري سايت برين و روي ايتم منويي كه ايجاد كردين كليك كنين تا صفحه Event Table Edit باز بشه.
5- تو اين صفحه با كليك روي دكمه "جدول جديد"، مي تونين جدولتون رو بسازين. بقيه مراحل كار هم ساده است
6-اگه به بخش مديريت برين و از منوي كامپوننت ها، مديريت جداول رو كليك كنين، مي تونين ليست جداولي رو كه ايجاد كردين رو ببينين و اون ها رو مديريت كنين

فایل‌(های) پیوست شده
com_eventtableedit_2.1.2_rc1_fa_j1.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 311
اندازه 195.72 کیلوبایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، rezaetemadi ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو ، mal2moh ، btheme ، mking ، محمدسلیمانی ، mercol30 ، reza.sh
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: كامپوننت ايجاد و مديريت جدول (Event Table Edit 2.1.2) براي جوملا 1.5 - پارسي
سلام
بچه ها این هم دمو :
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، mal2moh
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #3
RE: كامپوننت ايجاد و مديريت جدول (Event Table Edit 2.1.2) براي جوملا 1.5 - پارسي
فقط مهندس من بخواهم فیلد خواستی را رنگی کنم !
مثلا من می خواهم در همان دموئی که معرفی کردن رنگ متن یا کل فیلد را تغییر بدهم باید چی کار کنم !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #4
اقاي مهندس دست شما درد نكنه .من خيلي دنباله همچين كامپوننتي بودم .حتي چند تايپيك به همين مورد زدم .من يه سوال داشتم كه توي يه انجمن ديگه هم درباره اين جدول كه شما زحمت كشيديد و ترجمه كرديد پرسيده شد .اگر بخوايم به مقادير جدول لينك بديم بايد چيكار كنيم !يكي ديگه هم رنگ جداول هستش !كلان اين دو موضوع بعده طراحي جدول خيلي مهمه!و اگر بشه كه حل بشه خيلي موارد استفاده پيش مي ياد !Macho
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #5
سلام
تو مديريت كامپوننت ميشه رنگ رديف ها رو تعيين كرد. البته اينكه بشه يك رديف خاص، يك رنگ خاص داشته باشه، نمي دونم. فكر مي كنم از طريق CSS بشه، البته تو CSS هم فقط امكان تغيير دو رنگ وجود داره:
/*Background can be administrated directly through the backend*/
.linecolor1 {
}

.linecolor2 {
}

در مورد لينك مقادير جدول هم، تو سلول هاي جدول ميشه از BBCode ها استفاده كرد. تو مديريت كامپوننت اين توضيح رو داده:
نقل قول: با استفاده از BB-Code مي توانيد از دستورات ساده HTML براي مثلا ضخيم يا كج كردن متن استفاده كنيد. مي توانيد همچنين ليست يا لينك ايجاد كنيد.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ صبح
ارسال: #6
اقاي مهندس من هرچي گشتم استفاده از Bbcode نتونستم انجام بدم چه جوري مي ياد آخه QuietMacho
۲۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ صبح
ارسال: #7
افزودن سطر کار نمیکند.چیکار کنم؟
۳۰-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #8
[b][size=x-large]منم هر کاری می کنم افزودن سطر کار نمی کنه؟
۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #9
سلام میدونم که خیلی دیره این مطلب رو گذاشتم اما چکار کنم که خیلی نیاز دارم من کامپوننت رو نصب کردم حالا رفتم توی منو و یه منوی جدید ایجاد کردم حالا از مدیریت جداول حالت پیش فرض رو انتخاب کردم حالا کجا سمت چپ باید عدد وراد کنم این که وقتی توی صفحه میاد نوشته انتخابهای مورد نیاز که یه منوی کشویی داره و هیچی توش نیست باید جدول تو کامپوننت بسازم و اینجا یکی بیاد چجوری میشه جدول رو ساخت الان 2 ساعته گیر این قضیه ام و اینکه بخش کاربری سایت کجاش میشه ممنون میشم که جواب منو بدید شکل هم گذاشتم اگر هم تصویری باشه چه بهتر
شکل شماره 1
شکل شماره2
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان