زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian
۲۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #1
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین
سلام به همگی دوستان.

Joomla 1.5Module
توسط این ماژول میتونید منو به صورت اسلایدی و اتوماتیک ایجاد کنید و میتونید آیکن منو هم تغییر دهید.
ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) که توسط جناب وحید بندره در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی گردیده بود،را دانلود کردم.
(برای سایتی نیاز داشتم)
دیدم نسخه انگلیسی هست.
شروع به ترجمه اش کردم.
(به عنوان اولین کار ترجمه)
گفتم که تو پارس جوم هم منتشر کنم ، که دوستان نظرشون رو درباره اولین کار ترجمه بنده بدن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rose آقای صدرا حسابی و ابوالفضل حیدری به بنده کمک کردند Rose
اگه سؤالی داشتید میتونید از این دو بزرگوار نیز بپرسید
RoseRoseRoseRoseRose
اگه به دردتون خورد [تصویر:  postbit_reputation.gif]به ما بده
دوستان اگه ممکنه نظرتون هم درباره این ماژول که ترجمه کردم بگید.
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
Camp26 Automatic SlideMenu-persian.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 248
اندازه 101.01 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، احسان افشاری ، صابرمحمدی ، rezaetemadi ، mahdi fathi ، Reza Ganji ، ابوالفضل حیدری ، btheme ، ariatm ، شاهین سمیع عادل
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #11
RE: ماژول نمایش اسلایدی منو، اتوماتیک ( با آیکن ) Camp26 Automatic SlideMenu-persian
سلام.
ممنون از توضیح شما.
چشم .!!حتما این توصیه شما رو رعایت میکنم.
(بابا ما تازه کاریم.مونده حالا حالاها به تجربیات شما ، برسیم .آقا مجتبی)
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان