زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لوگو
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #1
لوگو
سلام من یه لوگو دارم که میخوام یکم کارای گرافیکی برای توی سایت روش انجام بدم ، یکی از دوستان زحمت کشید و یه کارایی روش کرده اما رنگ لوگو عوض شده میخوام رنگ لوگو عوض نشه!!! من فایل لوگو را پیوست میکنم.

ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
TIC (2).pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 31
اندازه 388.65 کیلوبایت

امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: لوگو
ببین دوست من برای یک موضوع چندتا تایپک جدید ایجاد کردی درصورتی که طبق قانون انجمن حتی اگه بار اولت باشه باید جستجو کنی بعد تایپک ایجاد کنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته آقای مرتضی محمدجانی قبلا به شما تذکر داده بودند
(۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ صبح)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیزInlove
لطفا قوانیین را رعایت کنیدInlove
تقریبا 3 پست ایجاد کردید با موضوع های شبیه هم.Inlove
نرم افزارهای زیادی برای ایجاد افکت وجود دارند .
شما به راحتی می توانید از این نرم افزارها استفاده کنید و نتیجه مطلوبی از پایان کار بگیرید.
یکی از قدرتمند ترین برنامه ها فتوشاپ کورل فری هند شما عبارت "ساخت لوگو" را در گوگل جستجو کنید متوجه خواهید شد کلی برنامه وجود دارند که شما به سادگی می توانید لوگوی خود را طراحی کنید.
برای شروع
شما باید لوگو را در فتوشاپ تفکیک کنید
2- هر کدام را یک لایه بسازید.
3- رنگ دلخواه را انتخاب کنید.
4- به فرمت هایی چون png , tif یا برای ساخت انیمیشن به gif تبدیل کنید.
کار سختی نمیتونه باشه
موفق باشیدRose
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط احسان افشاری ، mahdi71 ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #3
دوست عزیز
نیازی به ایجاد تایپک های مختلف نبود با یک تایپک هم به نتیجه میرسیدید
دوستان کاری از دستشون بربیاد انجام میدن
امیدوارم کلیه اعضای انجمن به قوانین احترام بزارن
RoseRoseRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #4
بله از ایجاد تاپیک های متعدد با مفهوم یکسان خودداری کنین. این نمونه رو می تونی ببینی.

[تصویر:  attachment.php?aid=2898]

____
البته یکم سایه هاش رو باید کمرنگ تر کنم واسه نوشته ها، اگه خوب بود بگو کیفیت خوبش رو بذارم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط احسان افشاری ، محمدسلیمانی ، majid33 ، rezaetemadi ، MARKO ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی
۲۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #5
دوستان عزیزی که میگید تاپیک ایجاد شده!!
حتما مشکل حل نشده که ایجاد شده وگرنه نه من بیکارم نه شما که بخواید وقت بذارید!!!
ممنون میشم با این تاپیک کمک کنید حل بشه!!!
امضاء gogerd

۲۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #6
این خوبه فقط چه افکتی روش هست؟
من چیزی متوجه نشدم!!
امضاء gogerd

۲۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #7
ببخشید منظورتون افکت متحرک؟ من فکر کردم منظور از کار گرافیکی فقط یه سری افکته برای زیباییش. من فرصت نمی کنم با فلش یا به صورت 3D براتون درست کنم
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #8
یکی از دوستان یه کاریی کرده!! فقط رنگش از بین رفته !!! میخوام بارنگ خودش باشه!!
امضاء gogerd

۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #9
دوست عزیز با این برنامه به راحتی میتوایند متن را متحرک کنید
swftext
با این برنامه می توانید لوگو را متحرک کنید.
EasyGifAnimator
دوستان عزیز منInlove
این انجمن یک انجمن تخصصی جوملاست .
ولی دوستان در حد امکان دیگر سوالات شما دوستان را پاسخ می گویند مانند مای بی بی و فلش و گرافیک و...
خوب دوستان شاید خیال کنند که دوستانی که اینجا فعالیت می کنند فقط کارشون اینکه که در انجمن باشند و به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ دهند
ولی اینطور نیست هر کدام از دوستان ،حتی خودم کارها و گرفتاریهای خودمون را داریم ولی در هر صورت به انجمن می آییم و پاسخ کاربرا عزیز را می دهیم .
ولی اینکه دوستان توقع دارند تا کارها را برایشان انجام دهیم خوب توقع زیادی است البته هستند دوستانی که این کارو انجام میدهند که جا داره ازشون تشکر کنم ولی نباید فراموش کرد که هدف ما حل مشکلات ، نه پاسخگوی نیاز کاربران و یا انجام سفارش آنها.
امیدوارم که دوستان از من دلخور نشوند . هدف من و دیگر دوستان راهنمایی است.
سعی کنید خود کارهای خودتان را انجام دهید در صورتی که به مشکل برخورد کردید می توانید در انجمن مطرح کنید.
شما میتوانید حتی بعد از ساخت در انجمن قرار دهید تا دوستان نظراتشون را برای بهتر شدن پروژه بدهند(نظر سنجی)
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، محمدسلیمانی ، احسان افشاری
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #10
من یه کار حرفه ای روی لوگو میخوام که یگی از دوستان تا حدی زحمت کشیده بود انجام داده بود ولی رنگ لوگو از بین رفته بود که قرار شد با رنگ همون کارو برام بکنه ولی متاسفانه هنوز خبری نشده !!
اگه این تاپیک رو خوند حتما ج بده!!!
اگه انجام هم نمیده بگه تا خودم انجام بدم با اینکه بلد نیستمSmile

این یکیشه:
امضاء gogerd

سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان