زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپونت منوساز Swmenu فارسی
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #1
کامپونت منوساز Swmenu فارسی
به نام دادار هستی بخش مهر آفرین

:j17:
Component
سلام به همگی دوستان بخصوص پارس جومی ها
دیروز داشتم تو نت دنبال کامپونت میگشتم که دیدم کامپونت Swmenu(منو ساز) فارسی شده اش برای جوملا 1.7 منتشر شده.
به فکرش افتادم تو این انجمن قرار بدم.
فکر نکنم توضیحاتی بخواد چون همه باهاش آشنایی کامل دارند.
نکته:در این کامپوننت زبان فارسی جزء زبانهای پیش فرض بوده و فقط تغییر در کد ها داده شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مترجم :آقای مجتبی پردل

RoseRoseRoseRoseRoseRose
اگه به دردتون خورد [تصویر:  postbit_reputation.gif] به ما بدین

فایل‌(های) پیوست شده
Swmenu_persian.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 416
اندازه 276.9 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، ابوالفضل حیدری ، shafiee ، Pourdaryaei ، صدرا حسابی ، pezhman ، ayoubboraei
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: کامپونت منوساز Swmenu فارسی
سلام
اين افزونه رو مدت ها پيش من ترجمه كردم و به سايت سازنده ارايه دادم و در ازاي ترجمه، نسخه Pro افزونه رو دريافت كردم. نسخه اي هم كه از سايت رسمي افزونه دانلود ميشه، با ترجمه منه. اين نسخه اي هم كه شما اينجا گذاشتين براي دانلود ظاهرا همون نسخه سايت سازنده است با ترجمه من.
اما من نسخه اي رو هم كه جومينا ارايه داده، كمي بررسي كردم، شايد دوباره از اول ترجمه كردن كه دوباره كاري كردن.
حالا چرا منبع رو جومينا ذكر كردين، من دليلش رو نمي دونم؟!
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، shafiee ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو ، محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل ، mahan
۲۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ صبح
ارسال: #3
درود
من پرسیدم دوباره ترجمه کردند و در سایت قرار داده اند .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل
۲۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ صبح
ارسال: #4
سلام
اقا مجتبی
چیزی که از ارزش و زحمات گرانقدر شما کم نمیشه ،دوست عزیز
من این افزونه رو از سایت جومینا قرار دادم و منظور از منبع ، سایتی بود که من این افزونه رو دانلود کردم.
قصد جسارت و چیز دیگه ای نداشتم
درضمن من نمی دونستم که شما این افزونه رو ترجمه کردین.
به هر حال شرمنده از این که موجب ناراحتی شما شدم.
BlushBlush
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #5
آقای پردل کاملا درست میگن من عید نوروز بود که یادم میاد از این افزونه رو ترجمه کرده بودند حتی من بخاطر مبتدی بودنم کلی مشکل داشتم که برام رفع کردند البته اقای بهار لو قصدی نداشتند ولی تقریبا همه میدونن آقای پردل مدتها قبل زحمت این افزونه رو کشیده بودند
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #6
(۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ صبح)baharloo75 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا مجتبی
چیزی که از ارزش و زحمات گرانقدر شما کم نمیشه ،دوست عزیز
من این افزونه رو از سایت جومینا قرار دادم و منظور از منبع ، سایتی بود که من این افزونه رو دانلود کردم.
قصد جسارت و چیز دیگه ای نداشتم
درضمن من نمی دونستم که شما این افزونه رو ترجمه کردین.
به هر حال شرمنده از این که موجب ناراحتی شما شدم.
BlushBlush

سلام
مسئله اينه كه افزونه اي كه شما گذاشتين با ترجمه جومينا نيست، بنابراين نبايد منبعش رو جومينا ذكر كنين
امضاء Mojtaba Pordel

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، alimehrabani
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #7
یعنی این ترجمه با ترجمه شما فرقی نمیکنه ؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
بازگشت به بالا
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #8
ببينين جناب گنجي عزيز
نسخه اي كه دوستمون گذاشتن، دقيقا ترجمه منه كه از سايت سازنده افزونه قابل دريافته. اما ايشون عنوان كرده كه از سايت جومينا دانلود كرده و اينجا قرار داده. درحاليكه افزونه تو سايت جومينا ترجمش متفاوته.
فكر مي كنم بهتره بحث بسته بشه و بيشتر كش پيدا نكنه. فقط عزيزان تو ذكر منبع مطالبي كه عنوان مي كنن دقت داشته باشن
امضاء Mojtaba Pordel

بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان