زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل تو موقعیت راست قالب
۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #1
مشکل تو موقعیت راست قالب
من چند تا منو دارم مثل صفحه نخست ... اخبار استانی ... اخبار اقتصادی ... اخبار ورزشی..
وقتی رو صفحه نخست و یا اخبار استانی هستم مشکلی ندارم ولی وقتی رو اخبار اقتصادی کلیک میکنم یا رو اخبار ورزشی سمت راست منوهام میاد زیر مطالب میشینه و سمت راست خالی میشه
امضاء hosseinpour
يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل تو موقعیت راست قالب
اگه روی همون سایت azarkhabar تون هست فعلا غیرفعال کردینش و بدون دمو در این مورد نمی شه راهنماییتون کرد.
۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ صبح
ارسال: #3
خوب بله رو همون سایت ... یه سوال دارم من میخوام پلاگین هک رو از هاست پاک کنم یکم تازه کارم میترسم خراب کاری کنم میشه بگین دقیق باید کجا برم تا پاک کنم؟
امضاء hosseinpour
۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #4
از منوی امکانات به قسمت نصب/حذف برید و در قسمت پلاگین ها انتخابش کنین و حذفش کنین.
 سپاس شده توسط hosseinpour ، احسان افشاری ، ariatm
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #5
این دموی انلاین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تا مشکل دارم
1. اینکه وقتی رو دوتا از منوهام کلیک میکنم منوهای سمت راست میاد زیر مطالب
2. خطی که وسط مطالب ایجاد کردم حل نیست
امضاء hosseinpour
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #6
در مورد خط، تغییری که گفتم دردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو وارد کردید فقط آدرس دهی عکستون اشتباهه، شما برای این قسمت وسط از این آدرس عکس استفاده کردید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که اصلا در این آدرس این عکستون وجود نداره. من الان چک کردم توی images گذاشتین نه تو stories آدرس و به این صورت تصحیح کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا کدت این جوری بشه درست نمایش داده می شه:
.article_column_pad {
    background: url("http://www.azarkhabar.com/images/khat.png") no-repeat scroll ;
    overflow: hidden;
    padding: 5px;
}

در مورد سوال اولتون علت تداخل رو متوجه نشدم دارم بررسی می کنم سایتتون رو.
 سپاس شده توسط hosseinpour ، Reza Ganji ، Pourdaryaei
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #7
چون دسترسی دادین تونستم مورد اولم مشکلش رو پیدا کنم، دلیل به هم ربختگی بعضی از صفحه هاتون در قزازگیری موقعیت ماژول ها ناشناخته بودن کدهای بعضی از مطالبتون که به صورت مستقیم از وب های دیگه یا وورد کپی شده، برای جلوگیری از این مشکلا همیشه یا اول در نت پد متن رو کپی کنید و بعد از نت پد به داخل ادیتور انتقال بدید تا کدهای ناشناخته برای ادیتور حذف بشند، یا این که در خود ادیتو وقتی متن رو کپی کردید انتخابش کنید و cleanup messy code [تصویر:  cleanup_messy_code_button.jpg] رو بزنید.

مثلا در منوی اخبار سیاسی یکی از مطلباتون این مشکل رو داشت که حل شد و دیگه موقعیت راست مشکلی نداره، بقیه صفحه ها که مشکل داره به همین ترتیب باید مطالب رو باز کنید و اصلاحشون کنید.
 سپاس شده توسط hosseinpour ، Reza Ganji ، احسان افشاری ، Pourdaryaei ، ariatm ، rezaetemadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان