زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اموات
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #1
سایت اموات
دوستان عزیز و گل می خوام یه سایت اموات راه اندازی کنم که هر کی میمیره ما اعلام کنیم . مثل برای پول دار ها و بعضی اشخاص بزرگ داخل شهر ها خیلی بدرد می خوره دوستانی که با این ایده موافق هستن در باره اسم سایت و ایده ها شون در این باره توضیح بدهد .

سایت که در آخر درست میشه به این شکل هست که مرده های جدید تصویرشون بصورت اسلاد شو با نام و نام خانوادگی بصورت متحرک نمایش داده میشه و برای هر مرده ای 2000 تومان پول گرفته میشه یکی از حسنات این کار هم مادی و هم معنوی به این شکل هست که هکسی که دوست داره مثلاً به یاد مرده فاتحه می خونه و از آن جایی که گفتم بعداً چون مرده های سایت زیاد میشن وسایت معروف میشه هرکسی که میخواست مثلا آن ور خارج بود می خواست ببینه رفیقش مرده که چه جور قبرش رو پیدا میکنه توسایت ما هم برای اطمینان سری میزنه .

دوستانی که موافق هستن اول صلوات دوم ایده رو گسترش بدن چون این کار بزودی انجام میشه

چیز دیگه ییکه هست که شاید شما هم اشاره کنید هرروز مرده داریم . و گه روزی 10 تا داشته باشیم . هم از نظر مادی خوبه

دوستان اگر موافق بودید باه هم گروهی اینکار رو انجام میدیم .

راستی شوخی نمی کنم و اصلا چون از نظر اسلام هم خیلی صواب داره
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: سایت اموات
[تصویر:  Moteajeb.gif]

جلل الخالق ! بنظر من که بهتره پرونده شون بسته باشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدسلیمانی ، zaban26 ، ehsansabet ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #3
(۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر:  Moteajeb.gif]

جلل الخالق ! بنظر من که بهتره پرونده شون بسته باشه
یه جورایی موافقم ! [تصویر:  Vaaaaay.gif]

کلا ایده هاتون یه بعد روحی و آخرتی داره !

ولی در کل نظر خاصی ندارم !! فقط امیدوارم موفق باشید .
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط zaban26 ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #4
با خوب و بدش کار ندارم ولی ممکنه با این کار معروف بشی.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط صلوات ، zaban26 ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ صبح
ارسال: #5
جالب بود
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ صبح
ارسال: #6
بی سابقه است
خوشم اومد
جالبه
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #7
آخرش به این میرسیم که همش فکر کنیم ما کی میمیریم
فکر کنم یه جورایی تو روحیه تاثر منفی بزاره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #8
درود
خيلي باحالي
من نشستم يه سايت واسه مسافرت كه يكي از بزرگترين جستجوهاي مردم بعد از محصولات الكترونيكي و خاك بر سري در ايران و جهان هست ساختم و رنك الكسا رو از نود و ده ميليون رسوندم به 6000 ايران و هنوز به آرمانش شك دارم.
خدايي نصف ملت ميترسن اصلاً وارد سايت اموات بشن.
يه سايت راه بنداز كه مردم بتونن تاريخ عقد و عروسيشون رو با جزئيات وارد كنن و براشون هر سال در سالگردش تبريك ارسال بشه و بتونن شجره نامه ايجاد كنن و بچه ها و نوه هاشون رو ثبت كنن.
در كل دنبال شادي باش بخدا مرديم از غصه.

عزيزم شوخي كردم.
به نظرم ايده نوين و احتمالاً منحصر به فردي هست.
بهت پيشنهاد ميكنم اسمش رو بزاري دارباقي.آي آر
اميدوارم كه بتونيم پروفايل هاي جذابي در سايتت داشته باشيمBravo
شادي روح خودمون صلوات
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Pourdaryaei ، احسان افشاری ، zaban26 ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #9
ایده رو از کتاب مردگان مصریای باستان گرفتی نه ؟ :D فکر کنم عکس منم یه مدت دیگه باید بزنی توش !

بنظر من سایت دوست یابی و ... بهتر جواب میده
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط احسان افشاری
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #10
سلام
از كامپوننت هاي رزرواسيون هم ميتونين براي رزرو قبر استفاده كنين
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط ابوالفضل حیدری ، احسان افشاری ، zaban26 ، rezaetemadi ، صدرا حسابی ، ehsansabet ، ariatm ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان