زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنر حرفه ای
۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #1
بنر حرفه ای
سلام
از دوستان کسی میدونه با چه برنامه ای میشه بنرهای حرفه ای واسه سایت درست کرد؟
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #11
RE: بنر حرفه ای
با SWiSH Max4 میشه اینکار رو انجام داد ولی باید از سایت های وارز دانلود کنید مانند سایت زیر
freshwap.net

که البته مسدود شده ولی هرچی بخواهید توش پیدا میکنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Pourdaryaei ، memare-ahvaz
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #12
برای راحتی کار می تونید به صورت مستقیم از سایت دانلودها ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلودش کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، Pourdaryaei ، memare-ahvaz
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #13
من با swish max زياد كار كردم
حتي باهاش سايت ساختم
اما ته تهش به نظر من هيچي ماكرومديا ام ايكس نميشه
البته من هيچوقت موافق استفاده از بنرهاي فلش در سايت نيستم چون بر فرض كه 30% بازديدكنندگان سايت شما از بروزرهاي عهد عتيق استفاده كنن يا فلش پلير آپ ديت ندااشته باشن، اينجوري دوتا مشكل پيش مياد
1-اگر فلش يه تبليغ باشه عملاً 30% مردم اون رو نخواهند ديد
2-اگر فلش يه مولفه از طراحي گرافيكي سايت باشه براي 30% سايت شما يه بچه ناقص الخلقه خواهد بود
تازه اگر فرض رو بر اين بگيريم كه هنوز كاربران عزيز پارسي زبان افزونه ف-ي-ل-ت-ر صفحه فاير فاكس رو نميشناسن كه با يك كليك تمام فايل هاي فلش رو از صفحه محو و يه سايت پالايش شده و به اصطلاح خودش نو ادز نمايش ميده.
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ صبح
ارسال: #14
تا یه حدی با نظرت موافقم ابولفضل جان ولی فلش تا حد زیادی جا افتاده و تبلیغات در سایتای بزرگی مثل یاهو ام الان فلش، البته ایران همیشه تو یه فاز دیگس و حرفت درسته! این مشکلی که مثلا من الان نمی تونم رو html 5 کار کنم چون 10 سال طول می کشه ملت تو ایران مرورگر آپدیت کنن و درست اجرا شه سایتم!
ولی خب من سایت فول فلشم دارم و تو اکثر سایتام بنر یا اینترو فلش دارم،(البته فول فلش رو خیلی پیشنهاد نمی کنم چون از نظر سئو واقعا مشکل داره و کاریش نمی شه کرد و تا حد محدودی بهینه می شه) چون واقعا عاشق فلشم و از فلش 5 ماکرومدیا تا این نسخه آخر ادوبی همیشه نرم افزار محبوبم بوده! و خب نظرم اینه وقتی فلش های اینترنتی زیاد بشه ملتم هی ببینن یه تیکه از سایتا رو نمی بینن کم کم فرهنگ استفادش بیش تر جا می افته، خوشبختانه رو کروم خود فلش پلیر نصبه حالا!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، ابوالفضل حیدری ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #15
منم فکر میکنم استفاده از فلش درست نیست چون ماکروسافت هم ازش پشتیبانی نمیکنه و سیستم برای اجرای یک فایل فلش مجبوره یک حفره امنیتی شناخته شده رو باز کنه
فلش در ویندوز ۸ حضور نخواهد داشت
مایکروسافت اعلام کرده که پشتیبانی از نرم افزار ادوب فلاش را از طریق مرورگرهای وب در برخی نسخه های ویندوز جدید خود یعنی ویندوز ۸ متوقف خواهد کرد.

این نسخه ها همان نسخه هایی هستند که با رابط کاربری تازه موسوم به مترو عرضه شده و برای تبلت ها در نظر گرفته شده اند.

رابط کاربری مترو ویندوز ۸ را به طور کامل متحول کرده و باعث خواهد شد این سیستم عامل ظاهری مشابه با سیستم عامل گوشی های هوشمند و تبلت ها داشته باشد. رابط کاربری یاد شده دسترسی سریع و لمسی به برنامه ها و نرم افزارهای مختلف را هم ممکن می کند.

البته مایکروسافت اطمینان داده که از فلاش در نسخه رومیزی ویندوز ۸ و همین طور نسخه روزمیزی مرورگر IE پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت می گوید HTML 5 را در این نسخه ها جایگزین نرم افزار فلاش خواهد کرد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان