زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال مدیریت جوملا به سامانه پیام کوتاه
۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #1
با سلام
Joomla 1.5Module
این ماژول به مدیریت سایت این امکان را میدهد که قادر باشد تا از قسمت سرپرستی جوملای خود برای افراد پیامک ارسال نماید . مدیریت تنها کافی است که مازول را نصب نموده و فعال سازد سپس در قسمت مدیریت سایت پنجره ای باز میگردد که از طریق آن قادر خواهد بود تا پیامک های مورد نظر را بهشماره های دلخواه ارسال نماید
[تصویر:  tel.png]
وارد قسمت حذف و نصب جوملا شده و ماژول را نصب نمایید سپس به قسمت مدیریت ماژول ها رفته و تب مدیر را فشار دهید مازول فوق را فعال و در موقعیت cpanel قرار دهید . حال صفحه را ذخیره نموده و به صفحه مدیریت جوملا بازگردید در سمت چپ این ماژول فعال شده است که میتوانید از ان مستقیم اقدان به ارسال پیامک نمایید.

برای استفاده از افزونه در سایت جوملایی خود شما نیاز به یک اشتراک پنل ارسال پیامک دارین که برای تهیه آن میتوانید از سایت ساتیا پیامک استفاده کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساتیا پیامک در نظر دارد برای کسانی که برای استفاده از افزونه ها نیاز به پنل ارسال و دریافت پیامک دارند.بصورت رایگان اشتراک پنل در اختیار این عزیزان قرار دهد.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_sendsmsirp.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 340
اندازه 30.15 کیلوبایت

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، ابوالفضل حیدری ، پیام عمرانی ، mal2moh ، btheme ، Pourdaryaei
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #11
RE: اتصال مدیریت جوملا به سامانه پیام کوتاه
بله شما تو قسمت دمو میتونید تمامی امکانات رو مشاهده کنید
البته در پنل وب سرویس این امکانات فعال نیستن

نام کاربری و رمز satia
در حال حاضر هزینه هر پیامک برای وب سرویس 11 تومان در نظز گرفته شده .در صورتی که مبلغ شارژ در خواستس شما بالا 50 هزار تومان باشد تعرفه ارسال هم پائین خواهد بود
اطلاعات شما بدست ما نرسیده .
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

۲۷-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #12
سلام
بنده نصب کردم
اما چطور پنل رایگانتون رو دریافت کنم تا بتونم شارژش کنم.
مرسی
salam.paris@yahoo.comJoomla 2.5
۲۸-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #13
باید به سایت ایشون برید و در اونجا تهیه کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط صابرمحمدی
۲۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #14
سلام
ممنون بخاطر افزونه
سوالم اینه که حتماً باید از پنل اس ام اس همین شرکت استفاده کنیم یا اگر از قبل پنل اس ام اس خریده باشیم میتونیم با این ماژول استفاده کنیم؟!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
۴-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #15
سلام
من توی کارم به دریافت و ارسال همزمان نیاز دارم
میخواستم ببینم در این مورد می تونم از این ماژول استفاده کنم؟؟
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #16
ماژول فقط ارسال رو امجام میده اما برای دریافتی ها میتونید مستقیم از خود سامانه کمک بگیرین ا
امضاء صابرمحمدی

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان