زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک اسکریپت کنار جوملا در هاست
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ صبح
ارسال: #1
یک اسکریپت کنار جوملا در هاست
سلام
با توجه به این که در جوملا اسکریپ ها پشتیبانی نمی شود
آیا می توان آن اسکریپ را در هاست قرار داد و یک زیر دمین براش انتخاب کنیم
و یک لینک در سایت بهش بدیم
Bravo
امضاء کاوه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #2
RE: یک اسکریپت کنار جوملا در هاست
درود
به قول ندا چرا كه نه؟
من گاهي صفحات اون اسكريپت رو ويرايش ميكنم و كاملاً سفيد و بدون هيدر و فوتر نموده و بصورت آي فريم در سايت جوملايي استفاده ميكنم.
يه بار واسه پرداخت آن لاين اين كار رو كردم و يه بار هم يه آپلود سنتر
در كل فرقي نداره واسه چي فقط مهم اينه كه ميتوني بينهايت فولدر بسازي،در اونها اسكريپت نصب كني و دست آخر در جوملا به اونها لينك بدي يا بصورت آي فريم در جوملا ازشون استفاده كني
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، صابرمحمدی ، Pourdaryaei ، کاوه ، memare-ahvaz ، Reza Ganji ، صدرا حسابی
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #3
سلام
من می خوام اسکریپت pligg رو نصب کنم
که سایتی مشابه بالاترین بوجود می آره
هاستم لینوکس است
می تونید دقیقا بگین که در کجا و چگونه باید نصب بشه
ونیز لینک ارتباطیش چی میشه
و سوال بعدی که مهمه اینه که همونطور که سایتم جومسوشل است وقتی کسی عضو سایت است در پلیگ هم عضوه یا باید عضویت دیگر ایجاد کنه
ممنون
امضاء کاوه
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #4
ببين دوست من اگر دنبال يه چيزي واسه داغ كردن لينك ها و به بالا فرستادنشون هستي بهتره از پلاگين هاي جوملا استفاده كني.
اون اسكريپت رو در عرض 2 دقيقه برات نصب ميكنم اما گمون نميكنم بشه در عرض 2 ماه هم به جوملا متصلش كرد.
نه ارزشش رو داره كه واسش هزينه كني و نه لزومي واسه اين كار هست.
يه دوري توي اينترنت(1) و اونترنت(2) بزن افزونه هاي مشابهي واسه جوملا پيدا ميكني
------------------------------------------------------------------------------------------------
پاورقي:
(1) اينترنت شبكه اي متشكل از تارنماي پيوندها با رنك 3 و مجموع 10 سايت و 11 وبلاگ و 333 پورتال اوت آو ديت دولتي
(2)اونترنت ساير سايت هاي جهان كه بايد به سختي و مشقت بازشون كني و ازشون استفاده كني
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط کاوه
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #5
pligg اسکریپت بدی نیست ولی اینگونه سایت ها دردسر خودشو داره.
در هر صورت برای یکبار عضویت در دو اسکریپت باید دیتابیس ها به هم متصل شوند که باید سفارش دهید کسی که میتونه براتون انجام بده و هزینه برخواهد بود !
ضمن اینکه این اسکریپت یکمی ضعف امنیتی داره و ربات های اسپمر بهش نفوذ میکنند و لینک های تبلیغاتی ارسال میکنند !
این اسکریپت رو قبل از اینکه کسی ترجمه کرده باشه من یکی از دوستان رو ترجمه اش کار کرده بودیم و برای تست هم چندماهی نصب بود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط کاوه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان