زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین قران در ورد
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ صبح
ارسال: #1
مشکل پلاگین قران در ورد
سلام

آیاتی که با پلاگین قران در ورد استفادہ بشه در سایت مشکل ایجاد می کند

و سایت را کاملا غیر فعال می کند.

کسی است مشکل را رفع کند ؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل پلاگین قران در ورد
دوست عزیز
بیشتر توضیح دهید .
"آیاتی که با پلاگین قران در ورد استفادہ بشه در سایت مشکل ایجاد می کند"؟؟؟؟
نام افزونه
از کجا گرفتید
ورژن جوملا
هاست یا لوکال
دمو قرار دهید
و بیشتر توضیح دهید .
با تشکرRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji ، hasan512
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #3
با سلام حسن جان
طوری که من از سوالت متوجه شدم. اصلا بحثت مربوط به جوملا نیست. این انجمن تشکیل شده تا با کمک همدیگه مشکلات رو در زمینه جوملا حل کنیم.
شما از افزونه قرآن برای ورد سخن می گویین حال اینکه اولش که برنامه قرآن برای ورد از یونیکد پشتبیانی نمی کند به همین خاطر در سایتها قابل نمایش نیست. اما اگر شما میخواهید که آیات قرآن با اعراب داشته باشین می تونید از نرم افزارهایی که در نت موجوده استفاده کنین.
از تمامی دوستان جوملایی عذر میخوام که محل جواب این سوال اینجا نبود. ولی میخواستم دوستمون جوابشونو بگیرن.
با سپاس بی نهایتBravo
امضاء abshar24
خدايا به داده هايت شکر، به نداده هايت شکر، به گرفته هايت شکر، چون داده هايت نعمت نداده هايت حکمت وگرفته هايت امتحان است ...
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، Reza Ganji ، Mojtaba Pordel ، hasan512 ، احسان افشاری
۱۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #4
(۱۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ عصر)abshar24 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام حسن جان
طوری که من از سوالت متوجه شدم. اصلا بحثت مربوط به جوملا نیست. این انجمن تشکیل شده تا با کمک همدیگه مشکلات رو در زمینه جوملا حل کنیم.
شما از افزونه قرآن برای ورد سخن می گویین حال اینکه اولش که برنامه قرآن برای ورد از یونیکد پشتبیانی نمی کند به همین خاطر در سایتها قابل نمایش نیست. اما اگر شما میخواهید که آیات قرآن با اعراب داشته باشین می تونید از نرم افزارهایی که در نت موجوده استفاده کنین.
از تمامی دوستان جوملایی عذر میخوام که محل جواب این سوال اینجا نبود. ولی میخواستم دوستمون جوابشونو بگیرن.
با سپاس بی نهایتBravo

ممنون از پاسخ شما
پیش من
40تا درس با این روش نوشت شدہ است و در هر درس نزدیک به14 آیه است
بناء پر این اگر با یونیکد عوض کنم خیلی وقت می گیرد همین خاطر این مشکل را مطرح کردم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان