زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورود به مديريت ماژولها
۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #1
ورود به مديريت ماژولها
سلام

وقتي وارد بخش مديريت ميشم ميخوام داخل بخش ماژولها يا پلاگينها بشم اين

خطا داده ميشه مشكل از چي هست

DB function failed with error number 1030
Got error 28 from storage engine SQL=SELECT m.*, u.name AS editor, g.name AS groupname, MIN(mm.menuid) AS pages FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = m.checked_out LEFT JOIN jos_groups AS g ON g.id = m.access LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.client_id = 0 GROUP BY m.id ORDER BY m.position , m.ordering ASC LIMIT 0, 20

شكل منوهاي بالايي هم به اين شكل در اومد

امضاء aaamin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: ورود به مديريت ماژولها
با درود
لوکال دارید کار می کنید یا روی هاست؟
این قالب روی لوکال برخی مشکلات را دارد...
در هر صورت ارور مربوط به دیتابیس است. ابتدا دیتابیس را ریبیلد کنید.. البته بعید میدونم اینجوری درست بشه!
معمولاً این ارور هنگام نصب چند افزونه ی خاص رخ میدهد که بدلیل نا هماهنگی با جوملا است
این افزونه ها : Unicode - rsmembership - jhackguard و چند تا دیگه. من با اینا یه همچین مشکلی داشتم که پس از حذف اینها مشکلم برطرف شد
در مورد منو هم خدمتتون عرض کنم: اگر منوی اصلیتون رو پاک کردید یا تغییرات دادید، وارد مدیریت قالب بشید و در قسمت منو، منوی اصلی خودتون رو انتخاب کنید. فکر کنم برطرف بشه

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط btheme ، Reza Ganji ، aaamin
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان