زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترفند افزایش سئو و رتبه گوگل
۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
Lightbulb ترفند افزایش سئو و رتبه گوگل
سلام امروز ترفند جالبی رو میخوام بهتون آموزش بدم که تا حالا توی هیچ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نخوانده باشید .
یکی از هزار راهی که میتوانید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را به سمت خود بکشانید و در آمار و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وب سایت خود را بالا برده و افزایش دهید را آموزش می دهیم .

ا- مطمئن باشید که گوگل سایت شما را ایندکس { شناخته } باشد .

2- به صفحه اول گوگل رفته و عبارت صفحه اصلی سایت خود را وارد فرمایید .

3- اگر در صفحه اول یا صفحه 1000 گوگل هم باشد . با این ترفند قابل حل هست ! پس به دنبال عبارت صفحه اصلی سایت خود در میان صفحات گوگل بگردید .

4- وقتی پیداشد (( روی آن کلیک نکنید ))

5- لینک را کپی کرده و آن را جایی ذخیره داشته باشید .

((( لازم است بدانید گوگل تشخیص میدهد که روی این لینک با چه آی پی هایی کلیک شده )))

6- حالا هرچقدر روی این لینک با آی پی های مختلفی به سایت شما وارد شوند در گوگل عزیز تر خواهید شد .

و گوگل تمام صفحات شما را بر این اساس رتبه می دهد .

می توانید تمام صفحات خود را اینگونه تبلیغ کرده و افزایش رتبه و پیچ رنک باورد نکردنی داشته باشید .

نمونه همان طور که گفتم فقط باید لینک را کپی کنی مانند این من برای انجمن پارس جوم بصورت دمو این کار رو انجام دادم .

آدرس (لینک ) به عنوان پیشفرض برای انجمن پارس جوم قرار دادم . که نتیجه کار میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3+%D8%AC%D9%88%D9%85%2B%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%​A7&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.forums.parsjoom.ir%2F&ei=hhr3TtKDEomAhQf93qCRBA&usg=AFQjCNFsxgXPp8LLEzhMInadYRLVT6Ot-g

Rose سوالی چیزی بود در خدمتم.

ترفند هایی دیگری هم در راه است .
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، کاوه ، farjadp ، memare-ahvaz ، hasan512 ، majhool_yf ، mahan ، rezaetemadi ، weblove ، mortaza_max
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #21
RE: ترفند افزایش سئو و رتبه گوگل
(۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ عصر)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند نکته:
1- الکسا و سایرین فقط دامنه شما رو در بک لینک ها مد نظر قرار میدن. یعنی اگر برای مثال اینجا لینک امضاء شما آدرس ارجاع گوگلی باشه این آدرس برای الکسا بی ارزشه و تنها در صورت کلیک شدن برای گوگل با ارزش.
2- گوگل بر اساس واژه جستجو شده و آیتم یافت شده و تعداد کلیک ها رتبه میده. برای مثال شما سرچ میکنی ایران سفر یاب و سایت من اول میاد. خوب این که کار خاصی نیست و اگر من بیام و اینجا آدرس رو با ارجاع گوگل به وواژه ایران سفریاب رو در امضاء قرار بدم رتبه من در سرچ این کلمه بهتر میشه در صورتی که من از قبلش هم اول بودم. بنابراین من نیاز دارم برای تمام کلمات کلیدی بهتر بشم که این کار با این ترفند امکان نداره.
3-یه نصیحت به عنوان کسی که از همه دوستان کمتر میدونه و کمتر بلده: گوگل رو نمیشه گول زد. باید همت کنی و ارزش مطلب رو ارتقاء بدی و بتونی با دیگران تبادل لینک کنی و کلمات کلیدی رو افزایش بدی.
بهتون استفاده از سئو بای و سئو سیمپل رو مواکداً توصیه میکنم.

داداش ابوالفضل جان
برادر من شما که لالایی بلد هستی چرا خوابت نمیبره؟Blush
اگه این راه تاثیری نداره پس چرا خودت در امضات
این لینک رو گذاشته بودی؟؟/
 سپاس شده توسط zaban26
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #22
واسه تست تاثیر
هرگز قبل از تحقیق و تست واسه دیگران نسخه نمیپیچم.
من 3 روز آزمایش گذاشتم و بازخورد رو مطالعه کرد.
این چند خط شد نتیجه
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، memare-ahvaz
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #23
(۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ عصر)احسان جلائی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی روی تصویر کلیک کردید . از گوگل » سایت شما
دو مرحله طی میکنه

نه داداش ، سه مرحله طی میکنه !

سایت قبلی > گوگل > سایت مورد نظر !

تو کوتاه کردن لینک هم چهار مرحله (ولی در مورد گوگل سه مرحلست و مرحله اول رو نداره ) :
سایت قبلی > سایت کوتاه کننده > گوگل > سایت شما !!

یعنی بازم گوگل میفهمه با جست و جو نیومدید ، ارجاع شدید !

تو سایتهای آمارگیرم این سایت های ارجاعی رو نشون میدن . مثلا اگه کسی با امضای من بیاد تو سایتم مستقیم نیومده و در واقع از پارس جوم ارجاع شده !!
آمارگیرها پارس جوم رو به عنوان مرجع نشون میدن !

میتونید امتحان کنید .
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، zaban26
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #24
خوب داداشین من معلوم که تا کسی روی این لینک ها کلیک نکنه نتیجه ای نداره
حالا شما هرجا میخواین ازش بکار ببرید!
اصل موضوع اینه که با آی پی های مختلف روی این لینک کلیک بشه!
حالا سه مرحله یا چهار یا هرچندتا
بازم اینو میگم ****مهم اینکه که با آی پی های مختلف روی این لینک کلیک بشه و این مسیر طی بشه****
 سپاس شده توسط zaban26
۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ صبح
ارسال: #25
حل مسئله ؟

دوستان همین امروز برای چگونه بوجود این ایده می خوام مثالی بزنم .

ابتدا به صفحه زیر بروید .

http://www.dezfuli.com/%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9.html

حالا یکی از لینک ها ی این صفحه را همان طور که برای گوگل کپی می کردید کپی کنید.
البته نکته مهم قبل از آن نگاه کنید که تعداد بازدید لینکی که کپی کردید چقدر است .
مثلاً بازید لینک ( دزفول در ویکی پدیا ) - ( 6 ) هست .
حالا آن لینکی که کپی کردید . ( صفحه جدید باز کنید ) لینک را در محل وارد کردن آدرس اینترنتی paste کنید . حالا اگر به همان صفحه ای که لینک را کپی کردید برگردید . می بینید که بازدید کی اضاف شده . و اگر دوباره همین کار را انجام دهید این ایده صدق میشود .

اما توجه توجه توجه گوگل بخاطر هوشمند بودنش از این ایده استفاده می کند .

اما

گوگل کمی این ایده را برای خود گسترده تر کرده و برای ربات هایش اینگونه تعریف کرده که شما هر وقت آی پی X این لینک را باز کرد مثلاً 1% امتیاز بده .

و البته مثلا با 10 آی پی این مختلف عمل انجام شد . 10% به این سایت امتیاز بده .

یا حق موفق و سربلند باشید .Rose
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ صبح
ارسال: #26
درود دوستان عزیز حالا فقط کافیه تو گوگل بنویسید ( ترفند افزایش سئو )
اولین لینک که میاد پارس جوم عزیز
امضاء zaban26
۹-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #27
بابا ما شاالله از بس در مورد این ترفند تو این تاپیک بحث شد که نوشته ی ترفند افزایش سئو داخل گوگل اولین سایت این تاپیک رو نشون میدهBravo
//////////////
حالا برای من سوالی هستش
اگر به سایتهای خرید بازدید اینگونه لینک سرچ شده سایت در گوگل رو بدیم
به نفع ماست یا خیر همون ادرس اصلی سایت رو به سیستم کلیکی ها معرفی کنیم؟
امضاء leksoz
سایتهای بنده:

۵-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #28
عالیییییی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #29
(۹-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ صبح)leksoz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا ما شاالله از بس در مورد این ترفند تو این تاپیک بحث شد که نوشته ی ترفند افزایش سئو داخل گوگل اولین سایت این تاپیک رو نشون میدهBravo
//////////////
حالا برای من سوالی هستش
اگر به سایتهای خرید بازدید اینگونه لینک سرچ شده سایت در گوگل رو بدیم
به نفع ماست یا خیر همون ادرس اصلی سایت رو به سیستم کلیکی ها معرفی کنیم؟

فکر نمیکنم اون سایت ها اینگونه لینک ها رو قبول کنند ولی اگر قبول کنند خوب مطمئنا بهتر است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط zaban26
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #30
ترفند افزایش سئو و رتبه گوگل
دوستان دارم روی گرفتن بک لینک رایگان از گوگل کار می کنم که خیلی جالبه
لطفاً لینک زیر را در مرورگر خود کپی کرده و چک بفرمائید در حال آزمایش هستم .

http://mee.la/2013-2
امضاء zaban26
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان