زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه اسکرول ( متن ، تصویر ، ماژول ) عمودی در کنار سایت
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #1
Exclamation درخواست افزونه اسکرول ( متن ، تصویر ، ماژول ) عمودی در کنار سایت
سلام
وقت بخیر

بنده به دنبال ماژولی هستم که یک آیکن کوچک به صورت عمودی در سمت چپ سایت اسکرولی حرکت کند و وقتی که روی آن کلیک کنیم ، متن ، تصویر یا ماژول مورد نظر باز شود.
شما امکانات ماژول پاپ آپ جومینا را در نظر بگیرید ، بنده می خواهم آن امکانات به صورت آیکن متحرک عمودی باشد.

لطفا دوستان و اساتید افزونه هایی رو که سراغ دارند معرفی کنند.
با سپاس

[تصویر:  i8c8w4u5prvqvjw5v.jpg]
[تصویر:  axlpeng7nzydqcupij1.jpg]

[تصویر:  sxca8jg98kess0ou91n6.jpg]
امضاء arash2860
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: درخواست افزونه اسکرول ( متن ، تصویر ، ماژول ) عمودی در کنار سایت
شما چند ماژول با چند کارایی درخواست کردید !
اولی رو که رایگان بود برای دانلود قرار دادم و دومی هم دستی نوشته شده البته فکر میکنم و ماژول نیست !
این هم ماژول تماس با ما آجاکسی است و کاربردهای انها با هم فرق میکند و تجاری هم هست و البته در سایت های وارز هم ندیدم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ صبح
ارسال: #12
RE: درخواست افزونه اسکرول ( متن ، تصویر ، ماژول ) عمودی در کنار سایت
(۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما چند ماژول با چند کارایی درخواست کردید !
اولی رو که رایگان بود برای دانلود قرار دادم و دومی هم دستی نوشته شده البته فکر میکنم و ماژول نیست !
این هم ماژول تماس با ما آجاکسی است و کاربردهای انها با هم فرق میکند و تجاری هم هست و البته در سایت های وارز هم ندیدم !

من چند ماژول مختلف درخواست نکردم ... اینها رو همون طور که در پست های قبل گفتم به عنوان مثال نام بردم ... همون طور که در پست اول گفتم بنده یه ماژول می خوام که دکمه به صورت عمودی در کنار سایت باشه و وقتی روش کلیک می کنیم صفحه از بغل باز بشه و متن یا عکس رو نشون بده
امضاء arash2860
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان