زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر صفحه مدیریت ماژول ها
۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #1
تغییر صفحه مدیریت ماژول ها
با سلام،
من میخواستم مقادیر پیش فرض صفحه مدیریت ماژول های ادمین رو به این نحو سفارشی کنم که هروقت واردش میشم تمام ماژول ها رو (بجای نمایش 20تایی) نمایش بده و چینش اون ها بر اساس شناسه (ID) باشه.
چون الآن متاسفانه جایی برای ذخیره این تنظیمات وجود نداره و هربار وارد این بخش میشم باید تنظیمات رو تغییر بدم.

سوال بعدی اینکه چگونه میشه در صفحه مدیریت ماژول ها فیلد "نوع ماژول" رو برای هر ماژولی تغییر داد و از این طریق همه شون رو با اسامی فارسی نامگذاری کرد؟

متشکرم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر صفحه مدیریت ماژول ها
من فقط میدونم که در " مدیریت > پیکر بندی کلی > طول فهرست " میتونید تعداد نمایش در هر صفحه رو انتخاب کنید که بیشترینش 100 هست .

برای سوال دوم هم باید قبل از نصب ماژول ، فایل نصبی را تغییر بدهید تا بعد از نصب در آن قسمت نام فارسی درج شود ، ولی در کل بهتر است این کار را انجام ندهید !

موفق باشید ، یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط semorena ، Reza Ganji
۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #3
(۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر)احسان افشاری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط میدونم که در " مدیریت > پیکر بندی کلی > طول فهرست " میتونید تعداد نمایش در هر صفحه رو انتخاب کنید که بیشترینش 100 هست .

برای سوال دوم هم باید قبل از نصب ماژول ، فایل نصبی را تغییر بدهید تا بعد از نصب در آن قسمت نام فارسی درج شود ، ولی در کل بهتر است این کار را انجام ندهید !

موفق باشید ، یا حق
متشکرم.
توی قسمتی که اشاره کردید بیشترین مقدارش 100 هست ولی میخوام همه رو یکجا نشون بده حتی اگه بیشتر از 100 بود.
ضمن اینکه نحوه sortشدن ماژول ها هم بر اساس ID یا فعال بودنشون باشه.
درباره تغییر نام هم فقط برای کنترل پنل خودم میخوام این کار رو بکنم و قصد تغییر کپی رایتشون رو ندارم. (البته بعد از نصبشون، نه با تغییر فایل نصبی قبل از نصبشون)
(مثلا وقتی از یک ماژول(نظیر rss) سه چهار تا کپی توی مدیریت ماژول ها ایجاد میکنم، میخوام اون قسمت "نوع ماژول ها" یک نام فارسی به مجموعه این ماژول های شبیه هم نسبت بدم که باصطلاح با این نام یکسان، بخش بندیشون کرده باشم ولی عنوان خود ماژول ها بخاطر اینکه در سایت نمایش داده میشه برای هر ماژول متفاوت هست.)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #4
برای اینکه همه را ببینید به این فایل بروید
configuration.php

بعد پرمیشن فایل رو به 777 تغییر بدهید و آنرا باز کنید .

در خط 5 این عبارت را پیدا کنید .
نقل قول: var $list_limit = '100'

و آنرا با این خط جایگزین کنید
نقل قول: var $list_limit = 'all'

و حتما بعد از ذخیره سازی پرمیشن را به حالت قبلی (644) برگردانید

موفق باشید ، یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط semorena ، Reza Ganji ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان