زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدست آوردن لينك مطالب از درون بخش مديريت
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #1
بدست آوردن لينك مطالب از درون بخش مديريت
سلام

بحث زير همش صحبت از لينكهاي داخلي هست:
توي يكسري از مطالبم، نياز دارم به مطالب يا مجموعه هاي ديگه سايت لينكهايي بزنم...

الان دارم از يه روش سخت استفاده ميكنم... و اون هم اينه، مطلب يا مجموعه اي كه ميخوام بش لينك بشم بايد اول برم توي سايت و لينكش رو از اونجا بدست بيارم

آيا راهي وجود داره بدون نياز به رفتن به آدرس اون مطلب يا مجموعه بتونم از همون بخش مديريت لينكش(آدرسش) رو بدست بيارم؟

توضيحات بيشتر
من ميخوام لينك مطالب و منوهاي سايت رو از بخش مديريت داشته باشم...

مثال:

به فرض يه مطلب دارم به اسم art توي مجموعه اي به نام category و اسم سايتم هست sample.com

ميخوام لينك مطلب art رو بدون اينكه سايت رو بازكنم و به كتگوري برم و مطلب رو انتخاب كنم بدست بيارم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اين ساده تر نميتونم توضيح بدم؟

چطور لينك يه مطلب رو بدون رفتن به سايت و به اون مطلب بدست بيارم؟؟؟

نياز به كامپوننت هست؟
:j17:Component
؟Plugin
امضاء rezaee
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #2
RE: بدست آوردن لينك مطالب از درون بخش مديريت
فکر کنم xmap کارتون رو راه بندازه ....

این کامپوننت یک پلاگین داره که یک دکمه به زیر ادیتور اضافه می کنه و با کلیک لینک مورد نظر به ادیتور اضافه می کنه ...

موفق باشید Rose
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، rezaee ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #3
سلام
اين رو امتحان كنين:

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط احسان افشاری ، rezaee ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #4
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ صبح)احسان افشاری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم xmap کارتون رو راه بندازه ....

پلاگينوكامپوننت به اين نام زياد هست.. لطف ميكني لينك بهم بدي...
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين رو امتحان كنين:

دوست من اين تقريبا همون چيزيه كه من ميخوام
اما اين كامپوننت حتما بايد وارد اون مطلب يا مجموعه بشي.. كه اينم خيلي فرق نميكنه با اينكه از طريق سايت بري...
ولي بقولي يه مرحله بهتر شده..
اما اگه يه چنين چيزي باشه خيلي بهتر ميشه: يه دكمه باشه كه روش كليك كني بعد بتوني مطلب يا مجموعه مورد نظر رو انتخاب كني و بعد لينكش رو بت بده...

آيا ميشه اين رو تغيير داد؟
امضاء rezaee

۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ صبح
ارسال: #5
دوست عزيز
كار رو از يه مرحله بيشتر ساده كرده! ديگه نمي خواد گزينه منو براي مطلب بسازي و بعد بري از تو سايت اون گزينه منو رو كليك كني تا مطلب رو برات باز كنه و بعد آدرسش رو بگيري. مستقيم از تو مديريت منتقلت ميكنه به همون مطلب تو سايت، بعد هم ميشه آدرسش رو گرفت.
اما باز هم مي گردم ببينم چيزي پيدا ميشه.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #6
خيلي ممنون ازت..
بخاطر اين گفتم يه مرحله چون من تمام بخشها رو توي سايتم ساختم... ولي الان بايد تعداد زيادي لينك رو به مطالب ديگه تو پستها و مجموعه هام اضافه كنم كه اگه بخوام بصورت دستي انجام بدم وقت گير هست...

براي 1.5 يه كامپوننت بود كه ميشد بعد از كليك روي دكمه ليست مطالب رو ديد و انتخابش كرد و لينك به اون ساخت..
البته توضيحاتش اين رو گفته بود اما من نتونستم ازش استفاده كنم!

حالا براي 1.7 اينو نياز دارم...
امضاء rezaee

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #7
سلام
یه افزونه ای بسیار عالی رو در همین فروم به نام linker سرچ کن
بی نظیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Mojtaba Pordel ، rezaee
ارسال پاسخ