زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیمات سایت
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #1
Information تنظیمات سایت
سلام عزیزان
ایا میشود بعضی ماژول ها را فقط برای بازدیدکنندگان منتشر کرد ؟
به طوری ، کسانی که ثبت نام کرده اند و وارد سایت میشوند دیگر آن را نبینند؟

Joomla 1.5
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط baharloo
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: تنظیمات سایت
سلام
به من هم کمک کنید من هم همین مشکل را دارم.
F1
F1
Joomla 1.5
Module
Component
Plugin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #3
نقل قول: 1) کاربران میبایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده کنند و حتی المقدور از حروف فارسی استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب اکانت کاربر حذف خواهد شد و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.همچنین داشتن چندین حساب کاربری ممنوع میباشد و نام های کاربری اضافی حذف خواهد شد.

نمی خواید بگید که با اختلاف 1 ساعت 2 تا کاربر با نام baharloo همین مشکل رو دارند؟!!!Blush
دوست عزیز مشکل شما بررسی خواهد شد و پاسخ به شما داده می شود و اسپم دادن و ادامه دادن پست هیچ تفاوتی در سرعت پاسخ دهی نداره و فقط فروم رو شلوغ می کنه.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، zaban26
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #4
لطفا به قوانین احترام بگذاریدRose

در مورد سوال شما باید بگویم بله میشود .
این کار در جوملا با نصب افزونه امکان پذیر می باشد
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #5
[تصویر:  ninja-access-module?format=image&amp...nail=large]
سلام

اگر از جوملا Joomla 1.5 استفاده میکنید با ماژول Ninja Access Modules راحت میتونید این کار رو انجام بدید ، فقط کافیه ماژول رو نصب کنید و آی دی ماژولهایی رو که میخواید برای یه گروه خاص نشون بده یا نده رو توش وارد کنید و ماژول نینجا رو هم توی موقعیتی که سایت نشون نمیده منتشر کنید

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط صدرا حسابی ، احسان افشاری ، صابرمحمدی ، محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #6
سلام به تمامی آقایون و بزرگواران!
اول از پاسخ دهی خوب و کاملتون تشکر میکنم.
دوم اینکه کاربری که به نام baharloo ایجاد شده بود من نبودم ، و نمیدانم که بوده ، درضمن میخواستم به مدیران اطلاع بدم که همچین کاربری در انجمن وجود داره و از نام من سواستفاده میکند و هر مطلبی که ارسال میکنم اون کاربر در اونجا حضور داره!!!Eyes
ممنون از اینکه کاربر را حذف کردید.Smile
در آخر از اینکه سؤالات را به موقع جواب میدیم کمال تشکر را دارم
Rose
این ماژول که پولیه ماژول دیگری هست که بشه این کار را باهاش انجام داد؟
Joomla 1.5
در ضمن ماژولی برای ورود به سایت مثل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام که بالای سایتم بیاد.
ممنون
Joomla 1.5
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ صبح
ارسال: #7
بله گویا اون ماژول پولی هست ، نگاه نکرده بودم چون برای من رایگانه امکانات سایت نینجا ، خواستید میتونم براتون از نینجا خریداری کنم

برای سوال دومت هم بله همچنین ماژولی لاگینی وجود داره و توی همین انجمن هم معرفی شده ، سوالت رو توی یه تایپیک جدید ایجاد کنی بهتره ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، صدرا حسابی
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #8
خوب ببنید دوست عزیز آی پی شما و آی پی مورد کاربر اخراج شده یکی می باشد.
در صورتی که مشکلاتی پیش آید به نام شما ورق خواهد خورد در حفظ آی پی و اینترنت شخصی خود کوشا باشید.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان