زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست قالب بازی
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #1
درخواست قالب بازی
سلام اقایون من مدتی به دنبال قالب خوب برای یک سایت بازی میگردم که اخبار.ویدیو.عکس.دانلود داشته باشه و فارسی باشه البته رایگان.ممنون میشم کمکم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست قالب بازی
قالب رایگان راست چین شده که همه امکانات مورد نظرتون رو داشته باشه بعیده پیدا کنید و حداقل من ندیدم، قالب های فروشی که هست ولی پیشنهاد من اینه یه قالب که موقعیت های مناسبی داره انتخاب کنید و افزونه هارو خودتون نصب کنید و این جوری بهتر می تونید چیزی که مد نظرتون هست بسازید. برای راهنمایی انتخاب قالبم می تونید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، احسان افشاری
۲۴-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #3
قالبشو دارم ولی فارسی نیست انگلسی ازrtlهم پشتیبانی میکنه
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #4
خب اگه RTL ساپورت می کنه پس با چی مشکل دارید؟ روی یه جوملای فارسی نصب و استفاده کنید، خود پنل قالب که انگلسی باشه و ترجمه نشده باشه که اختلالی ایجاد نمی کنه
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #5
کلا بستگی داره قالبتون اصولی راست چین شده باشه یا نه، ولی کلا اگه RTL Support باشه معمولا خیلی راحت افزونه های فارسی شده و راست چینتون بدون مشکل در محلشون قرار می گیرن و مشکلی پیش نمی آد و فقط شاید نیاز باشه برای بعضی از جایگاه ها در css تغییراتی ایجاد کنید که این در همه قالب ها ممکنه پیش بیاد.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #6
اگه تجاری نیست همین جا پیوست کنید و اگه تجاریه برام خصوصی لینک دانلودش رو بفرستید تست کنم ببینم مشکلی داره یا نه. ولی گفتم اگه اصولی راست چین شده باشه مشکلی براتون ایجاد نمی کنه.
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #7
(۲۴-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ عصر)hamed1374 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالبشو دارم ولی فارسی نیست انگلسی ازrtlهم پشتیبانی میکنه

(۲۵-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ صبح)hamed1374 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونی راستچین کنید.چون اونایی که من دیدم وخوب بودن rtlپشتیبانی نمیکنند

احتمالا قالب های شما تجاری است، قالب های تجاری معمولا پیچیدگی های بیش تری دارند و راست چین کردن اون ها و هماهنگ سازی با زبان پارسی زمان بر هست و خود من الان فرصت این کار رو ندارم، و خیلی از قالب هایی که در سایت های فارسی به فروش می رسه همین قالب های تجاری بهینه سازی شده است، چون شما گفتید قالبتون rtl ساپورت می کنه من گفتم ارسال کنید.

الان این پستتون رو دیدم، بله نگاه می کنم اگه مشکلی نداشت براتون می فرستم، فقط کاش لینک دانلودش رو می فرستادید این لینک توضیحات سایت سازنده بود و چون تجاری است ممکنه لینک دانلود اون پیدا نشه
۲۶-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #8
سلام

اين دمو را ببين

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

سپاس شده توسط Reza Ganji ، alizadeh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان