زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالی در باب پشتیبانی جوملا آرت
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #1
سوالی در باب پشتیبانی جوملا آرت
در اول پست صمیمانه از دوستان و مدیران معذرت میخوام واقعا نمیدونم الان باید درخواستم رو توی بخش مشکلات عمومی میزدم یا در خواست الحاقات چون در واقع به هیچ کدوم از این دوتا بخش مربوط نمیشه Pardon
من خیلی وقت بود که میخواستم از جوملا آرت قالبی بخرم که قبلش لازم دونستم ازشون یک اسکرین شات کلی از قالب فارسی شده بخوام(چون دمو خودشون به صورت انگلیسیه) یا یک سری سوال داشتم که وقتی ایمیل زدم یا از قسمت کانتکت باهاشون در ارتباط بودم همه سوالاتم بی جواب موندش و تنها راه خرید هم از این سایت با اسم و رسم تنها روش سنتی ریختن پول هستش و کمی برام عذاب آوره هم صف وایسادن داخل بانک و هم اینکه بخوام کلی کاغذ بازی کنم،بنابراین لازم دونستم که از افراد انجمن خوب پارس جوم که نزدیک نه ماهی هستش که یاد گرفته های ناچیزم از جوملا رو مدیونشم بپرسم که کسی از جوملا آرت قالبی گرفته و اگه گرفته به چه صورت بهشون دادن و فایل شامل چه چیزهایی بوده و درخواست دیگه اینکه اگه برای دوستان مقدوره سایتی رو معرفی کنن که مثلا جوملا آرت خدمات خرید قالب داشته باشه.ممنونRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: سوالی در باب پشتیبانی جوملا آرت
سلام ، دقیقا ً منظورت از جوملارت چیه ؟ سایت اصلی جوملارت یا سایت فارسی که قالبهاشون رو فارسی کردند و میفروشند ؟؟

اگر منظورتون سایت اصلی هست که باید اول ریال رو تبدیل به دلار کنی یه ویزا کارت بگیری برا خودت ، از طریق ویزاکارت شبیه خرید اینترنتی خودمون هزینه یه قالب یا هزینه اعضای کلاب رو به حسابشون واریز میکنید اونموقع میتونید به لینک دانلود دسترسی داشته باشید .

اگر منظورتون جوملات فارسی هست که مثلا یه قالبی رو فارسی کردند قیمتشم بین 12-13 تومن به بالاس که شما پول رو به حساب میریزید بعدش لینک دانلود اون قالب توی حساب کاربریت فعال میشه

البته سایتهای زیادی هستند که بسته به نیازتون قالبهای قشنگ زیادی دارند ، حتی میتونید به سلیقه خودتون درخواست طراحی قالب بدید که بچه های پارس جوم با قیمت مناسب براتون انجام میدند

Rose
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، btheme ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
ابا تشکر از جناب پوردریایی
اگر بخواهید دانلود کنید معمولا قالب های جوملارت در سایت های وارز موجود هستند و میتونید دانلود کنید !
برای فارسی سازی هم بسیاری از قالب های جدیدش RTL ساپورت هم هستند یعنی زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنند !

شما بعد از نصب قالب روی سایتتون فقط باید ماژول ها رو در موقعیت مناسب منتشر کنید !

نکته مهم اینکه قالب های تجاری و جدید مرورگرهای قدیمی مانند اینترنت اکسپلورر شش را ساپورت نمیکنند و البته دراصل کار مناسبی هم هست چون این مرورگر از رده خارج است !

حال اینکه شما تصمیم دارید قالب ها رو بصورت تجاری تهیه کنید کار مناسبی هم هست ولی همانطور که گفتم در سایت های وارز موجود هستند ولی اگر تصمیم داشتید عضویت در کلوپ جوملارت رو بخرید میتونید با آقای عمرانی تماس بگیرید تا از طریق یکی از دوستان درخارج از کشور براتون هزینه واریز بشه و عضو شوید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، btheme ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ صبح
ارسال: #4
ممنون و متشکر از هر دو عزیزRose
والا از سایت های وارز اکثر قالب ها رو تهیه کردم ولی چون بعضی از بخش ها نیازمند این هستش که با سی اس اس کار بشه و من وقتش رو ندارم مجبورم از سایت جوملا آرت ایرانی تهیه کنم که صدرصد فارسی کردن و چون کمی سیستم روش واریز وجه در این سایت عجیب و همین طور برام مشکوک بودش خواستم بپرسم که واقعا میشه اطمینانی کرد یا نه چون تو این دوره و زمان کمتر میشه به فروم یا سایتی اطمینان کردش(البته دور از جون پارس جوم) و اما در مورد قالب هم خیلی خوشحال میشم چه از خود پارس جوم و چه سایت های فارسی رو معرفی کنین که مثل جوملا آرت فارسی،بخش فروش قالب ایرانی داشته باشند.بازهم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #5
جوملارت دات آی آر رو من نمیتونم نظری راجبش بدم چون باهاشون کار نکردم !
همانطور که گفتم اکثر قالب های جدید خود جوملارت فارسی را ساپورت میکنند و نیازی به فارسی سازی نیست مگر قالبی که فارسی ساپورت نباشد !

شما از بین قالب هایی که فارسی هم ساپورت میکنند اتخاب کنید و استفاده کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط btheme ، Pourdaryaei ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان