زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمك براي حل يك مشكل
۱۳-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #1
كمك براي حل يك مشكل
دوستان با آرزوي قبول عزداري همگي

خواستم در تايپك آموزش CB اين تايپيك را بزنم ولي گفتم شايد بهتر باشه در تايپيكي جديد اين كار را بكنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و بعد ...

من قرار است براي يك همايش كوچك يك سايت بزنم ، كار بتواند ثبت نام كن د،‌ با يوزر و پس خود وارد سايت بشود و در پروفايل خود بتواند ،‌ ارسال مقاله كند ،‌ مقاله خود را پيگير كند ،‌مقاله يا مقاله هاي ارسالي خود را ببيند يعني يا فايل يا عنوان مقاله ارسال شده خود را ببيند ،‌

من پروفايل را با CB درست كردم ،‌ و ارسال مقاله را با bezzing from درست كردم كه كاربر بتواند مقاله خود را ارسال كند ،‌
حالا مشكل من اينجاست
به تصوير شماره يك دقت كنيد
[تصویر:  yqmjy7reo9xv518ips.jpg]

مي خواهم به جاي وضعيت كه نوشته آنلاين : وضعيت مقاله را بدهد ، وضعيت مقاله هاي من به چند صورت است ، در حال بررسي اوليه ،‌در حال بررسي توسط داور ،‌ پذيرش داور ،‌پذيرش قطعي ،‌عدم پذيرش ،،، به طوري كه ادمين بتواند هر دفعه وضعيت ها را تغيير بدهد ،‌

در زير ارتباط با ديگران من مي خواهم گزينه اي باشد ،‌ به نام نام مقاله ، كه كاربر نام مقاله يا فايل مقاله هاي ارسالي خود را ببيند

در سمت راست به جاي پيغام خصوصي مي خواهم بنويسم پيغام جديد

بايد چه كار كنم

آيا مي شود از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي نمايش وضعيت مقاله استفاده كرد ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۷-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ صبح
ارسال: #11
RE: كمك براي حل يك مشكل
آقای طالبی کمی بیشتر درباره افزونه فابریک توضیح می دهید من فابریک را گرفتم ولی متوجه کارش نشدم

لطفا اگر کسی برای حل مشکل من راه حل دارد بگوید چون واقعا کار گیر است ،

مشکل اولی من اینکه کاربر بتواند مقاله ای را که فرستاده بتواند در پروفایل خود ببیند ، دومی نحوه ارتباط مدیر با کاربر است ، که بتواند به او بگوید ، مقاله اش در چه وضعیتی است ،
هنوز راه حلی برای این مشکل پیدا نکردم ،
کامپوننت فابریک را هم دارم ولی خوب مشکل من هنوز حل نشده
من هر چه ارسال مقاله کردم نتوانستم ببینم کجا این مقاله را برای کاربر قرار می دهد تا کاربر مقاله ارسالی خود را ببیند ،
امضاء rezaetemadi

۱۷-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #12
EyesTiredBombEyesEyes

هنوز نتواستم مشکلم را حل کنم
دوستان نمی شود با كامپوننت امتياز دهي به كاربران برای نمایش وضعیت مقاله استفاده کرد ،
مثلا اگر در ترجمه آن دست کاری کنیم و کاری کنیم که فقط در پروفایل کاربر نمایش داده شود که مقاله او در چه وضعیتی است شاید مشکل حل شود ، فقط نمی دانم باید چه کار کنم که فقط در پروفایل کاربر نمایش داده شود ،

لطفا راهنمائی ام کنید
امضاء rezaetemadi

۱۸-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #13
دوستان یک سوال فنی
آیابا کامپوننت ارسال پیغام حصوصی بین کاربران می شود مشکل ارسال پیغام مدیر به کاربر را حل کرد ؟

یکیش مثل این افزونه که در این صفحه معرفی شده است

و دیگری مثل این که در این صفحه عنوان شده است

یا اگر با این ها نمی شود آیا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می شود این مشکل را حل کرد ؟

دوستان در حال گشت و گزار بودم با این افزونه در جومینا برخورد کردم

خواستم بدانم آیا با این افزونه می توانم مشکلم را حل کنم ؟
یعنی همان قسمت پیگیری مقاله و ...
امضاء rezaetemadi

۱۸-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #14
دوستان من می خواهم برای کارم از سیستم تیکت دهی و پشتیبان گیری استفاده کنم ،
دلیل دارم چون تقریبا کارم را فکر کنم راه بیاندازد
کاربر هم می تواند نام خود را انتخاب کند ، هم اینکه می تواند ارسال فایل کند ، بعد شماره پیگیری دریافت می کند و نام مقاله و فایل خود را می تواند ببیند ،
نظر شما چیست ؟

فقط یک مشکل نمی دانم آیا فایل ارسالی آیا به ایمیل مدیر می رود یا نه ؟

به نظر شما از چه سیستم تیکت دهی استفاده کنم بهتر است ؟
امضاء rezaetemadi

۱۸-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #15
فایل ارسالی با قرار گرفتن در فضای هاست و درج لینک در ایمیل ارسال می شود.
اگر چنین نشد در قسمت مدیریت تیکت میتوانید فایل ارسالی از طرف کاربر را مشاهده نمایید.
rsticket کار شما رو راه میندازه هم سادست هم فارسیش معرفی شده
اگر مشکلی بود در پست جدا پیگیری کنید.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #16
كمك براي حل يك مشكل
خواهش میکنم اموزش cb رو بگذارید
خواهشا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ صبح
ارسال: #17
كمك براي حل يك مشكل
km جان عزیز آموزشی برای این منظور اونطور که شما میخواهید نیست.اگر فارسی شده اون رو نصب کرده باشید همه چیز گویا هست.
شما باید مشکلاتتون رو مطرح کنید.مانند همه کامپوننت ها باید باهاش کار کنید تا روش کار دستتون بیاد.
بد نیست نام کاربری مناسبی هم انتخاب کنید و برای من بفرستید تا تغییر بدم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان