زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبلنا خیلی زود راهنمایی میشدم!!!
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #1
قبلنا خیلی زود راهنمایی میشدم!!!
سلام

اول تشکر میکنم از همه دوستانی که تو این سایت حضور فعال دارن و دانششون رو بدون چشم داشت در اختیار دیگران میذارن و همچنین از مدیران سایت به خاطر راه اندازی اینجا... ممنون و خسته نباشید...

من قبلنا هر سوالی تو این سایت مطرح میکردم خیلی سریع به جواب می رسیدم (انگار همه اساتید 24 ساعته تو سایت آنلاین بودن و سربع راهنمایی میکردن) ولی نمیدونم چرا الان چند روزه یه سوالی مطرح کردم ولی کسی توجهی بهش نمی کنه:( کلا یه مدته از جانب پارس جوم دچار کمبود محبت شدم:)

ولی کلا قصدم تشکر بود (البته با کمی گلایه)
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: قبلنا خیلی زود راهنمایی میشدم!!!
سلام، دوست عزیز من تاپیک شما رو دیده بودم ولی جوابی نداشتم، و به شخصه اگه چیزی رو بلد باشم اصلا دریغ نمی کنم و تا حدی که زمانم اجازه بده در این فروم فعال هستم، به خاطر رسیدگی نشدن به تاپیکتون معذرت می خوام.
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، مرتضی محمدجانی ، memare-ahvaz ، farjadp ، pivi ، Reza Ganji
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #3
با سلام و درود

نگاه کنید ،این که شما پاسخ خودتون رو نمی تونید بگیرید میتونه چندین دلیل داشته باشه

اولا دیگه اکثر مدیران و اساتید حرفه ای سایت برای خودشون فروم و سایت جداگانه زدند و مشغله های زیادی دارند و به همین دلیل کمتر حضور دارند.

ثانیا الان که دیگه ماه محرم هم شروع شده و وارد فصل مدارس و امتحانات شدیم

ثالثا مطمئن باشید اگر سوال شما را کسی بلد باشد پاسخ خواهد داد

رابعا ! گاهی اوقات مفهوم نبودن سوالات ، نگذاشتن دمو و در کل مناسب نبودن پرسش باعث عدم توجه و پاسخگویی می شود

معذرت و یا حق
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، memare-ahvaz ، farjadp ، pivi ، صابرمحمدی ، Reza Ganji
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #4
بله من هم با دوستام موفق هستم.
البته اگر به تاریخ عضویت دقت کرده باشید برای ماه شهریور وقتی که کلیه دوستان در انجمن حضور داشتند در اصل فصل تعطیلات هست.
ولی العان که نزدیک فصل امتحان دوستان و کلاس و درس ما هم درگیر کلاس و آموزش هستیم و کمتر انجمن میایم .
شما به پاسخ گویی سوالات دقت کنید بیشتر پاسخ گویی ها در یک زمان خاصی هست مثلا 4 بعد ازظهر به بعد
بنده ام بیشتر شب ها بیکار میشم و به پست ها پاسخ میدهم.
به یاد داشته باشید !
هیچوقت نشده سوالی رو دوستان بلد باشند ولی پاسخ ندهند.
بعضی از سوالات واقعا مستلزم زمان ، ما باید ابتدا افزونه ها را نصب ،خودمان را در موقعیت شما قرار دهیم و بعد از یافتن ،پاسخ شما را بدهیم.
پس تا پاسخگویی به سوالات شکیبا باشید.
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، memare-ahvaz ، احسان افشاری ، farjadp ، pivi ، صابرمحمدی ، Reza Ganji
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #5
با درود
بنده هم به نوبه ی خود عذرخواهی می کنم
نظر آقای حسابی به نظر بنده نزدیکتره :دی
ولی فکر کنم به طور کل مشغله ی کاری دوستان باعث این بحث شده. و از طرفی هم بنده همیشه آخر شبها به فروم سر میزنم ولی متاسفانه نمیتونم پست پاسخ دهم چون ماشالله دوستان قبل من این کار رو کردن...

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pivi ، صدرا حسابی ، احسان افشاری ، صابرمحمدی ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان