زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جامعه مجازی جوملا
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #1
جامعه مجازی جوملا
سلام

میخواستم ببینم بین کامپوننتهای پروفایل دهی و ایجاد جامعه مجازی کدوم رو بیشتر میپسنیدن و چرا ؟

Jomsocial

Love Factory

Community Builder

FaceWall

و ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: جامعه مجازی جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط britneyfarsi ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #3
مرسی ولی بجز جومسوشیال و سی بی ، افزونه های دیگه ی هم هست ...
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #4
بله درسته، Community Builder و JomSocial که جزو بهترین ها هستن، سی بی رو هم من باهاش کار نکردم، شاید دوستان دیگه نظرات بهتری بدن ولی شما هم اگه امکانات خاصی مد نظرتون هست بفرمایید
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، britneyfarsi ، memare-ahvaz
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #5
Community Builder من فقط با این کار کردم و بسیار عالی هست!
دلیلشم گسترده بودنش و قابلیت سفارشی سازی که داره ، پلاگین های متعدد و در کل نیازم رو کامل برطرف کرده !
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، britneyfarsi ، memare-ahvaz
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #6
سلام

جومسوشیال :

مزایا : یکی از بهترین کامپوننتهای جامعه مجازی برای جوملا هست که برای تمام نسخه های 1.5 تا 1.7 موجود هست ، سریع به روز رسانی میشه ، امکاناتی از قبیل اشتراک گذاری ویدئو ، صوت ، تصویر ، ایجاد گروه و ایجاد رویداد رو داره ، امکان ایجاد لیست دوستان ، امکان ارسال و دریافت ایمیل ، امکان ادغام با کامپوننتهای دیگه از قبیل جی کامنت ، کیوننا و غیره - با اضافه کردن افزونه های جدا از خود جومسوشیال میشه چت روم با بهترین کیفیت رو داشت ، میتوان پروفایل حرفه ی تری رو داشت ، درکل خیلی شباهت زیادی به فیس بوک داره

معایب : حتما باید پلاگین زند روی سیستم نصب باشه و گاهی نصب کردن این پلاگین ها برای کاربران عادی سخت هست ، پیچیدگی خاص خودش رو داره ، قیمت نسبتا ً گرانی هم داره

فیس وال :
مزایا : حجم پایین ، سرعت بالا ، سادگی در کار ، در سه نسخه منتشر شده برای افزودن به سی بی ، جومسوشیال و استفاده تنهایی با جوملا ، امکان اشتراک گذاشتن ویدئو ، صوت ، تصویر ، امکان ارسال پیام و دریافت پیام رو داره ، در نسخه جدا امکان ایجاد گروه رو داره ، قیمت پایین

معایب : با کامپوننتهای دیگه قابل ادغام نیست

لاو فکتوری :
مزایا : نصب خیلی ساده ، بدون نیاز به پلاگین خاص ، امکانات فراوان از قبیل چت شاوت باکس ، دوست یابی ، ارسال و دریافت پیام ، ساخت گروه ، کامنت گذاری ، کامنت بر روی استاتوس پروفایل ، امکان دسته بندی کردن کاربران ( رایگان ، محدود ، حرفه ی و نامحدود ) ، امکان ادغام

معایب : قیمت بالا

سی بی :
مزایا : رایگان بودن افزونه ، قابلیت بسیار زیاد ، ادغام با کامپوننتهای دیگه

معایب : ؟؟
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، mking
۱۲-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #7
یکسری توضیحات اجمالی درباره ی سی بی :
مزایا ی دیگر : موجود برای هر سه نسخه ، فرم ثبت نام ، فیلدهای قابل سفارشی سازی ، تب های قابل سفارشی سازی و پلاگین های کاربردی ، در کل قابل سفارشی سازی به طوری که هر نوع پروفایلی با آن میتوان ساخت

پلاگین های زیادی داره من جمله: تالار ، آواتار ، بلاگ ، نظرات ، رتبه دهی ،ارتباطات ، اشتراک ویدئو و صوت ، و صدها پلاگین کاربردی دیگه که بعضی ها تجاری و بعضی رایگان هستند

معایب : یاد گرفتن سی بی یک مقدار به وقت و حوصله و جست و جو نیازمنده ولی در کل مشکل خاصی نداره ، یا من برخورد نکردم

این هم سایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، britneyfarsi ، memare-ahvaz ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، امید
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #8
سلام. من هم از سی بی استفاده می کنم. به نظرم خوبه. چند جای دیگه می گفتن که جامسوشال خیلی حرفه ای تره و بهتره. ولی من فعلاً از سی بی استفاده می کنم. چون رایگانه و جامسوشال به احتمال زیاد نال شده هست. و گفتم شاید مشکل کپی رایت ایجاد کنه. به نظر شما از این لحاظ جامسوشال مشکل نداره؟
یه سوال دیگه. من می خوام به مرور امکانات زیادی بذارم. مثلاً کاربرها بتونن با هم چت صوتی یا حتی تصویری داشته باشن. به نظر شما کدوم جامعه ساز بهتره؟ افزونه چت هم ظاهراً فقط فلش چت با سی بین سازگاره که ظاهراً چند نوع فلش چت وجود داره. اگر فلش چت مناسب میشناسید برای سی بی لطفاً به من معرفی کنید. ببخشید چند تا سوال پرسیدم.
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #9
مطمئنن جومسوشیال حرفه ای تر هست و اکثر نیازهارو برطرف میکنه ولی بعضا دیده شده که منابع زیادی مصرف میکنه (cpu , ram , ..)
البته تو نسخه جدیدش مثل اینکه بهتر شده
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #10
جناب. من میخوام بدونم نسخه جامسوشال که ما ایرانیها ازش استفاده می کنیم نال شده هست؟ نسخه نال شده مشکل ایجاد نمیکنه؟ البته می دونم این سوال خیلی کلیه و دوستانی که این کامپوننتها رو میدن ممکنه هر کدومشون بصورت متفاوت فارسی کرده باشن و فرق داشته باشه.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان