زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پي سي فلكسي منو (P30 Flexi Menu)ماژول منوي tooltipو fading منتشر شد
۱-۱۱-۱۳۸۹, ۰۴:۲۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۱-۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink پي سي فلكسي منو (P30 Flexi Menu)ماژول منوي tooltipو fading منتشر شد
[تصویر:  1295543973_1_f76b3f3f10.png]

سلام و درود
باز هم ماژول کاربردی دیگر ساخته دوست عزیزمان آقای ابوالفضل طالبی مدیر وبسایت پی سی دکتر و برنامه نویس جوملا!
در زیر توضیحات آقای طالبی در مورد این ماژول را بخوانید!

قبلا خدمت دوستان جومينايي و جومفايي اعلام كرد بودم كه با توجه به نياز برخي كاربران ماژول ساخت منوهاي تولتيپ دار رو طراحي مي كنم و بزودي منتشر مي كنم.

هم اكنون دوستان عزيز مي توانند ماژول فوق را به نام " پي سي فلكسي منو P30 Flexi Menu " دانلود كنند.
البته لازم به ذكر هستش كه اين ماژول اولين ماژول ايراني مي باشد كه تحت جوملا 1.5 و جوملا 1.6 ارائه شده است .
لذا پس از دانلود فايل فوق را از حالت فشرده خارج نماييد و نسخه مورد نظرتان را با توجه به جوملاي خود نصب نماييد.

ماژول فوق علاوه بر امكان قرار دادن tooltip امكان ايجاد حالت fading را نيز داراست و مي توانيد به تعداد نامحدود منوهاي تصويري خود را همراه با لينك دلخواه و تولتيپ دلخواه ايجاد نماييد.

ماژول با افكت fading هم اكنون رويدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصب ميباشد و مي توانيد عملكرد آن را مشاهده نماييد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از طرف گروه پارس جوم و کاربران از آقای طالبی که به خاطر کاربران جوملای پارسی این ماژول را تهیه کرده اند تشکر میکنم!
در ضمن از استفاده کنندگان ماژول های جناب طالبی درخواست میکنم اگر از این ماژول ها استفاده میکنند با رای دادن به این ماژول ها در سایت جوملای جهانی در آدرس زیر باعث دلگرمی این برنامه نویس ایرانی شوید!

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه ، احسان ، shafiee
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان