زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از htaccess. جهت ارتقا امنیت
۲-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #1
استفاده از htaccess. جهت ارتقا امنیت
سلام

این قسمت واقعا لازم بود، افتتاح میکنم ! 53

این فایل ( htaccess. ) همانطور که از نام آن پیداست برخی دسترسی ها و .. را به سایت تنظیم مینماید برای اینکه امنیت سایت خود را بالا ببرید این فایل را باز نمایید و دستورات زیر را در ان وارد کنید

# deny from all
# <FilesMatch "index.php">
# allow from all
# </FilesMatch>
# <FilesMatch "index2.php">
# allow from all
# </FilesMatch>

برای اینکه این دستورات در htaccess درست کار کند سرور شما میباید حداقل از PHP 5.2 استفاده نماید این دستور بدین معنا است که دسترسی خارجی به تمامی فایل ها به غیر از index.php و index2.php بسته باشد . در صورتی که پس از اجرای دستور با مشکلی مواجه شدید میتوانید ان را حذف کنید اما قائدتا نباید مشکلی وجود داشته باشد

نکته : به این روش میتوانید از فایل های ترجمه شده خود نیز محافظت کنید

زندگیتان سپید
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، zaban26 ، احسان افشاری ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، صابرمحمدی ، farjadp ، britneyfarsi ، pro-boys ، shahnaz ، btheme ، Pourdaryaei
۱۳-۱۰-۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: استفاده از htaccess. جهت ارتقا امنیت
سلام خسته نباشید
من این کد رو چندتا سایت مختلف جوملا 3 که php 5.4 iامتحان کردم ولی رو همشون سایت بعد از اینکه اجرا میکردید کل قالب بهم ریخته میشد و وقتی برش میداشتم باز درست میشد
کدتون مشکلی نداره
در ضمن کد رو اول htaccess بالای کد ها قرار میدادم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان