زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه برای ارسال مقاله
۱-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #1
درخواست افزونه برای ارسال مقاله
سلام
من به دنبال افزونه ای برای ارسال مقاله می گردم
می خواهم کاربر بتواند توسط آن ارسال مقاله داشته باشد ؟
اگر وجود دارد لطفا معرفی کنید ؟
------------------
یک سوال دیگر :
به نظر خودم برای این کار بهتر است از فرم ساز استفاده کنم آن هم BEZZING RFROM
دلیل دارم
آن هم این که من در سایت خود از افزونه cb دارم استفاده می کنم می خواهم یک تب بسازم به نام ارسال مقاله ، به این صورت که ، فرم ساز نامبرده شده ماژول هم به شما می دهد ، و اگر از پلاگین درج ماژول در مطلب استفاده کنی ، و حالا در کامپوننت CB در زبانه مدیریت تب ها ، بخواهی یک تب جدید بسازی ، به نام ارسال مقاله ، آن وقت می توانی در قمست ویرایشگر از طریق پلاگینی که نصب کردیم آن فرم مورد نظر را به سایت اضافه کنیم
حالا مشکل من اینجاست که من می خواهم این مقاله ارسالی از طریق فرم نامبرده شده به ایمیل من هم ارسال شود ، آیا فرم ساز چنین قابلیتی دارد ؟
اگر این فرم ساز چنین قابلیتی ندارد لطفا یک فرم ساز خوب که ماژول هم داشته باشد نام ببرید

با تشکر

آیا Cb پلاگین های اضافه هم دارد ؟
دوستان در CB یه چه صورت می توانم خبرنامه ، مقاله ، وبلاگ ، تالارگفتمان و... را که در خود CB وجود دارد فعال کنم
پلاگین ها را هم فعال کردم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه برای ارسال مقاله
دوست عزیز سئوالاتتان را یکجا در یک تاپیک مطرح نکنید !
هر کدام را در تاپیک های جداگانه مطرح نمایید تا دقیقا به جوابی که می خواهید برسید .

- فرم سازها قابلیت ارسال مطالب شما به ایملیتان را دارند . می توانید از فرم ساز BreezingForms استفاده کنید ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) اگر می خواهید مقالات به ایمیل شما ارسال شوند می توانید از همین فرمساز کمک بگیرید .

- اما اگر می خواهید مقالات شما بعدا در سایتتان منتشر شود خود جوملا این قابلیت را دارد . باید ابتدا یک منو ایجاد کنید از نوع مطالب > ارسال مقاله
با اینکار کاربر وقتی روی آن منو کلیک کند یک صفحه برای او باز می شود تا متن مقاله را بنویسید و بخش و مجموعه مربوطه را هم خودش انتخاب کند . عکس آپلود کند و متن را کامل ویرایش کند . این مقاله ارسال شده توسط کاربر در سایت منتشر نمی شود تا وقتی که شما از قسمت مطالب اجازه انتشار به آن بدهید .

بقیه موارد چون مربوط به CB بود لطفا در تاپیک های جداگانه پی گیر بشوید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
الآن دیدم در تاپیک های دیگر هم همین مطالب را عنوان کرده اید . از شما خواهش می کنم مشکلات خود را به صورت جداگانه و هر کدام را در یک تاپیک مطرح کنید . مطمئن باشید راحت ترین راه برای رسیدن به جواب همین هست و یک پیشنهاد هم به شما داشتم ! دوست عزیز صبور باشید !

امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، احسان افشاری ، صدرا حسابی
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ صبح
ارسال: #3
RE: درخواست افزونه برای ارسال مقاله
با K2 هم میتوان مطلب ارسال کرد و همچنین myblog
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان