زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsflash در حال تابپ
۲۷-۱۰-۱۳۸۹, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #1
Newsflash در حال تابپ
با سلام

این هم یک ماژول که Newsflash در حال تابپ هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
NEWSFLASH DARHALE TYPE Type_Writerticker_farsi.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 406
اندازه 6.7 کیلوبایت

امضاء Sir_Amin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی ، شاهین سمیع عادل ، Niko ، سینا افشار ، navid64 ، mparsa ، سید منصور فیروزه ، vahid.exe ، mking
۸-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: Newsflash در حال تابپ
سلام
این فایل درسته ؟ یا با ما مشکل داره و باز نمیشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mparsa
۸-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #3
مشكل چيست!
دانلود نميشود يا بعد از دانلود باز يا نصب نميشود!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۸-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #4
(۸-۱-۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشكل چيست!
دانلود نميشود يا بعد از دانلود باز يا نصب نميشود!

واسه ما که بعد از دانلود باز نشد شایدم درسته
آقای گنجی ما اینقدر شما رو اذیت کردیم پلسک سایت پوکید دیگه هاست پلسکمون بالا نمیاد میگه فضات پر شده سرور هم که شما گفتید گروه خوبی هستند جوملا دات آی آر تعطیلات تشریف دارند رفت واسه هفته بعد ما هم فعلا 200 مگ سی پنل از میهن هاست گرفتیم اصلا چیزی تو سایت نبود یهو پلسکیا گفتن 100 مگ پر شد

این فایل بعد از دانلود برای ما باز نشدQuiet
۸-۱-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #5
كش هاست رو هم بايد خالي كنيد و ممكن است به اين خاطر باشد و همچنين لاگ ها كه گزارش ها در انها ذخيره ميشود.
البته 200 مگ براي يك سايت خبري بسيار كم است.
صبر كنيد بعد از تعطيلات تا شما را به اقاي موسوي از بچه هاي رضوي هاست معرفي كنم براي خريد هاست با فضاي مناسب و قيمت مناسب.
شايد هم يك ريسلري تهيه كرديم و خودمون هاست فروختيم البته تهيه اش كاري نداره ولي كيفيت هاست مهم است كه اول بايد مطمئن شويم.

در مورد اين فايل هم با نرم افزار 7zip من تست كردم باز شد و فايل سالم رو جايگزين ميكنم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۸-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #6
درست شد
اما به نظر من این مدل که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیر منوهای بالا کار کرده قشنگتره
۸-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ صبح
ارسال: #7
فكر ميكنم اين ماژول و همان ماژول سايت شما هم اين قابليت رو داره و نوع نمايش را بايد محو شوند قرار دهيد كه البته به انگليسي بايد fade in يا fade out را انتخاب كنيد!
Smile
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۸-۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ صبح
ارسال: #8
(۸-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فكر ميكنم اين ماژول و همان ماژول سايت شما هم اين قابليت رو داره و نوع نمايش را بايد محو شوند قرار دهيد كه البته به انگليسي بايد fade in يا fade out را انتخاب كنيد!
Smile

نه اینا فقط بلدن تند تند خوب تایپ کنن اون یه چیزه دیگه است شیک تره یعنی متفاوت تره اینا خیلی زیاد استفاده میشه
فقط یه چیز داره به نام واکشی که نفهمیدم یعنی چی
عکسشو گذاشتم این پایین هیچی نداره این کابینه خلبانشه هیچی نداره فقط سرعت تایپ رو زیاد و کم میکنه

آقای گنجی پلسک سایت ما رو برد هوا منم زود این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو طراحی کردم گذاشتم تو سی پنل به جاش تا فعلا کاربرا فحش بهمون ندن تا هفته دیگه که دوستاتون یا همکاراتون از تعطیلات بیان دوباره تو کارتون دخالت کردم 109 البته الان دیگه اینطوری شدمEyes همکار نمی خواین ؟ این کار شما خیلی سخته ها چش می خواد چشم
ضمنا این سایت شما مشکل داره ها ، من می خوام نوشته هامو حذف کنم نمیشه اگر درست کردنش سخته من انجام بدمJokingly
[تصویر:  d07eabd0ff41.gif]
۸-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #9
البته من اينگونه ماژولي ديدم ولي تايپ كردن زيباتر است و البته بهتر چون مخاطب را براي خواندن ادامه مطلب جذب ميكند!

البته اونا نه همكار ما هستند و نه دوستامون و البته نه دشمنمون!

البته من از بدي اونها هم نشنيدم و در اين كار قديمي هم هستند ولي بد نبود در تعطيلات هم پشتيباني ميكردند!

اينبار سعي كنيد هاست پلسك نگيريد.درسته امنيتش خوب است ولي به دردسرش نمي ارزه!

از حضور شما در اينجا خوشحاليم و در اصل ما الان همكار هستيم!

Smile
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان