زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد کادر درفرم ساز BreezingForms
۲۹-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #1
ایجاد کادر درفرم ساز BreezingForms
من ازفرم ساز BreezingForms استفاده کردم.مشکلی که دارم این است که چگونه می تونم دور فرم هایم کادر قرار دهم.(مانند کادرهای طوسی تصویر که دورش خط کشیده ام)و همچنین چگونه میتوانم یک فیلد خاص مانند نام در تصویری که برایتان قرار می دهم را ستاره دار کنم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: ایجاد کادر درفرم ساز BreezingForms
این فرمی که شما عکسش را قرار داده اید دقیقا با BreezingForms ساخته شده . باید عرض کنم BreezingForms امکانات کامل و جالبی دارد .
این افزونه اولین بار توسط جناب پردل به جوملاکاران ایران معرفی شد و ترجمه خوب ایشان باعث محبوبیت بیشتر این افزونه شد . این افزونه یکی از بهترین فرم سازهای حاضر در جوملاست .

برای قرارداد کادر دور باید از گزینه « بخش » استفاده کنید . در یک صفحه می توانید به تعداد دلخواه بخش ایجاد کنید .
برای ستاره دار کردن هر فیلد متفاوت است که قبلا راجع به آن در این انجمن بحث شده اما در مورد فیلد های متنی که در این تصویر مشخص شده باید پس از انتخاب آن فیلد در قسمت اعتبار سنجی تیک اعتبار سنجی را بزنید و آنرا روی کتابخانه تنظیم کنید و سپس در قسمت اسکریپت FF::ff_valuenotempty را انتخاب کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Mojtaba Pordel ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان