زمان کنونی: ۲۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کامپوننت سیستم مدیریت مدرسه
۲۳-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #1
مشکل در کامپوننت سیستم مدیریت مدرسه
سلام
خسته نباشید.من از کامپوننت سیستم مدیریت مدرسه جومینا استفاده کردم ولی در قسمت گزارش گزارشات هیچ نمره ای به من نشان نمی دهد.
در ضمن یکی دیگر از مشکلات هم در این کامپوننت این است که وقتی منوی اعلام نمرات را میزنم لیست تمام دانش آموزان نشان داده میشود،در صورتی که من میخواهم فقط نمرات مربوط به همان دانش آموزی که اولیاءاش وارد شده اند را نمایش دهد.

آیا کامپوننتی می شناسید که وقتی اولیاء هر دانش آموز user, pass اش را وارد کرد بتواند فقط فقط فقط نمرات مربوط به دانش آموزش خودش را ببیند. فقط فارسی باشد. در ضمن اگر روی سیستم مدیریت محتوایی به غیر از جوملا هم باشد اشکالی ندارد.
لطفا راهنمایی فرمایید.
آدرس سایت:http://mesbaholhoda69.com
user:parent1
pass:12345
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در کامپوننت سیستم مدیریت مدرسه
چون این تاپیک از صبح بی پاسخ مونده به شما توصیه میکنم تا در انجمن جومینا مطرح کنید تا آقای فرحزادیان پاسخ مناسب بدهند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۲۳-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #3
من از همین کامپوننت جومینا استفاده کردم مشکلی که دارم این است که وقتی منوی نمره را میزنم و وارد میشوم در قسمت گزارش گزارشات چیزی نمایش داده نمیشود.
آدرس سایت:http://mesbaholhoda69.com
خواهش میکنم راهنمایی کنید.نیاز مبرم دارم. اگر لازم است user, pass را هم قرار بدهم.
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ صبح
ارسال: #4
من با این کامپوننت اصلا کار نکردم ولی همراه کامپوننت مدیریت مدارس یک فایل راهنما هم وجود دارد که باید طبق اون قدم به قدم مراحل رو انجام دهید و در آخر منوها را ایجاد کنید !
تاپیک های زیر را مشاهده کنید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما طبق فایل راهنما عمل کنید مشکل حل خواهد شد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #5
آقای گنجی من دقیقا مانند آموزش جلو رفتم.در کامپوننتم هم در قسمت نمایش گزارشات وقتی رو فلش سفیدرنگ کلیک می کنم چیزی نمایش داده نمیشود و هم و قتی یکی از اولیاء با user , pass اش وارد میشود تمام مراحل را جلو می رود،وقتی به قسمت گزارش گزارشات می رسد و از لیست پایین باز شونده گزارشی را انتخاب میکنم چیزی نمایش داده نمیشود. لطفا راهنمایی فرمایید.
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #6
دراين مورد اقاي فرحزاديان ميتوانند شما را راهنمايي كنند .ميتوانيد در جومينا باايشان تماس بكيريد ولي بيشتر دوستاني كه مراحل رو طبق راهنما انجام دادند به مشكل نخوردند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان