زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي پيوست فايل به مطالب با پلاگين Core Design Attachments plugin سازگار با جوملا 1.6
۵-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #1
Wink پيوست فايل به مطالب با پلاگين Core Design Attachments plugin سازگار با جوملا 1.6
[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1311735699_1_9e69b43baa.png]

سلام و درود
اضافه كردن فايل به مطالب جوملا
توسط اين پلاگين جوملا سازگار با جوملا 1.5 و 1.6 ميتوانيد فايل هاي خود را به مطالب اضافه يا پيوست كنيد !
براي اضافه كردن فايل توسط اين پلاگين نياز نيست از مديريت سايت فايل پيوست كنيد !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در سايت دمو مي توانيد در سايت لاگين كرده و تست كنيد !
اطلاعات ورود با كاربري تست در صفحه اصلي سايت دمو قرار دارد !

اطلاعات ورود به سايت دمو هر دو نسخه !
Registered users:

user: user1, password: user1
    user: user2, password: user2
    user: user3, password: user3

فایل‌(های) پیوست شده
plg_content_cdattachments_1.0.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 59
اندازه 118.25 کیلوبایت

plg_content_cdattachments_2.0.1 J16.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 74
اندازه 119.46 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، sabah ، hasan512 ، mking
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #11
RE: پيوست فايل به مطالب با پلاگين Core Design Attachments plugin سازگار با جوملا 1.6
منظور بعد از آپ کردن فایل تو سایت ؟
باید به مسیری که فایل تنظیمات پلاگین قرار دادید مراجعه کنید
من در سیستم خودم نصب نکردم
اگر میتوانید تصویری از محیط این پلاگین قرار دهید تا ببینم به چه صورت
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #12
RE: پيوست فايل به مطالب با پلاگين Core Design Attachments plugin سازگار با جوملا 1.6
دوست عزیز اصلا من کجاباید فایل رو پیوست ان پست بکنم؟؟؟؟!!!!!!!!
من اینو میگم.تو انجمن هادیده بودم زیر ارسال مطلب پیوست د اشت اما این هیچی اضافه نشده به بخش مدیریت
۲۲-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #13
دوست عزیز شما همین طور که در پست قبل گفتم یک دمو یا تصویر از محیط این افززنه قرار دهید تا دوستان بهتر کمک کنند
شما از اول پست دارید درباره مشکل حرف میزنید که نه ما دیدیم و نه تا به حال شاهدش بودیم .
شاید مشکل از هاست شما باشد
شاید از قالب
و ...
پس بهتر درباره مشکل خود بیشتر توضیح دهید تا استفاده از پستهای تکراری
همچنین شما باید شکیبا باشید تا دوستان دیگر این افزونه رو نصب و تست نمایند تا به مشکل شما رسیدگی کنند
از همکاری شما تشکر میکنمRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط sabah ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۳-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #14
[تصویر:  52ygh.png]
دوستان این هم پلاگین..بخاطر اون خطای بالاس که پلاگین نمایش داده نمیشه؟
چاره چیهTired
اون پلاگین دومی هم نصب کردم حالا این خطای بالارو نداره.
حالا میخام یک پست ارسال کنم نمیدونم فایل ازکجاپیوست میشه؟مشکل من اینه
باتشکرازشماRose
راستی فروم نیست ها..یک سایت معمولیه خبررسانی
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ صبح
ارسال: #15
شما ميتوانيد در تنظيمات پلاگين پيوست فايل را براي اعضا يا گروه هاي كاربري مورد نظر تنظيم كنيد و بعد از آن در خود سايت و نه مديريت ميتونيد به مطالب فايل اضافه كنيد !
مثلا فقط مدير سايت اجازه پيوست دارد و اگر شما در صفحه جلويي سايت يا همون frontend لاگين كنيد ميتونيد به مطالبي كه قبلا نوشته شده فايل پيوست كنيد !

من چون افزونه هاي زيادي رو تست ميكنم تنظيمات يادم نميمونه ولي اين پلاگين رو قبلا تست كردم و درست كار ميكند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ صبح
ارسال: #16
بله درست میگید
راستش یه دونه ادیتور نصب کردم همونی بود که میخاستم ممنون
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #17
(۲۲-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بايد در تنظيمات پلاگين سطح دسترسي را تعريف كنيد كه براي چه كساني قابل استفاده باشد و همچنين مسير آپلود پيوست ها رو تعيين كنيد !
شما در جايي كه مشكل داشتيد بگوييد دوستان راهنمايي كنند !
با تشکر از شما بنده هم مشکل دوستمونو دارم پلاگینو فعال می کنم رو صفحه اصلیم ایراد میده لطفا پلاگین رو فعال کنید با اینکه فعالم می کنم
۲۷-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #18
یکبار حذف و دوباره نصب کنید !
این ارور را من هم یکبار برخورد کردم و دلیلش رو متوجه نشدم ولی روی یک جوملای تازه نصب شده تست کردم درست بود و ممکن است بخاطر تضاد با افزونه های دیگر باشد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان