زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعيين سطح دسترسي بصورت متفاوت در جوملا1.5
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ صبح
ارسال: #1
تعيين سطح دسترسي بصورت متفاوت در جوملا1.5
سلام دوستان
من چند روزي ميشه كه فكرم درگير يه موضوع شده
من دنبال تعيين سطح دسترسي در ويرايش و افزودن مطلب از فرانت اند بصورت ويژه هستم.
به اين صورت كه بگيم مثلاً كاربران با سطح دسترسي ويرايشگر فقط ميتونن بخش x و y رو اديت كنن وساير بخش ها براشون قفل باشه.
كسي راهي به ذهنش ميرسه؟
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: تعيين سطح دسترسي بصورت متفاوت در جوملا1.5
میتونی از کامپوننت ایجاد سطح دسترسی استفاده کنی

یا اگه ادامه مطالب را میخوای ببندی از پلاگین سطح دسترسی
امضاء aaamin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ عصر، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #3
شما احتمالا به دنبال این هستید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، mal2moh
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #4
این پلاگین که آقای عمرانی معرفی کردند نسخه تجاریش، برای دانلود ولی راحت پیدا می شه و منم تست کردم ولی کاری که می خواستم و نتونستم اجرا کنم،
من می خوام یه شناسه درست کنم که در پنل مدیریت فقط بتونه مطلب رو در دو بخش تعیین شده(مثلا بخش اخبار- مجموعه آرشیو و بخش اطلاعیه ها - مجموعه آرشیو) پست کنه و اینکه مطالبی که پست کرده نیاز به تایید داشته باشه و خودش نتونه حالت منتشر شده برای مطالب رو بذاره.
راهی وجود داره برای این کار؟
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #5
برای اینکار نیازی به دسترسی دادن به مدیریت نیست و میتوانید براحتی انجام دهید !
برای این منظور سطح دسترسی کاربر را نویسنده انتخاب کنید و کاربر با لاگین کردن درسایت منو ارسال مقاله برایش نمایش داده خواهد شد و بعد از ارسال مطلب یا مقاله باید مدیران تایید و سپس منتشر کنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، mal2moh
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ صبح
ارسال: #6
ممنون آقای گنجی من خیلی با این قسمت آشنا نبودم و معمولا ادمین رو تحویل می دادم برای سایت ها ولی این جا در این سایت نیاز هست کنترل بشه همه چی، تست که می کنم و یوزر x رو نویسنده می زارم وقتی می خواد لوگین شه از بخش مدیریت این پیغام رو می ده: شما به بخش مدیریت این سایت دسترسی ندارید. ولی وقتی رو یکی از بخش های مدیر عمومی می ذارم بدون مشکل لوگین می شه. اشکال از کجاست؟
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ صبح
ارسال: #7
برای این منظور اصلا نیازی نیست کاربر برای ارسال مقاله وارد بخش مدیریت شود !
در قسمت جلویی سایت میتواند مقاله خود را ارسال کند !
برای این منظور باید در قسمت جلویی سایت لاگین کنید و درمنو کاربری ارسال مقاله را انتخاب کنید !
این روش امنیتش هم بیشتر است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، احسان افشاری
۲۵-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ صبح
ارسال: #8
پيرو فرمايشات جناب گنجي بايد عرض كنم منظور من نوع تعيين كاربري هاي معمول جوملا نيست.
واسه روشن تر شدن منظورم خواهش مي كنم يه نگاه به سايت من بندازين.

من چند تا بخش دارم كه ميخوام از فرانت اند قابل تغيير باشه مثل تورهاي خارجي و داخلي و زيارتي
اما بعضي بخش ها مثل بخشنامه هاي ايرلاين ها فقط در دسترس مدير كل واسه تغيير باشه.
حالا منظورم شايد واضحتر شد.
پسما نياز داريم كه به سيستم بگيم كه اگر كاربر با سطح دسترسي نويسنده وارد شد تنها بتونه بخش تورهاي خارجي رو اديت كنه.
من ميتونم به سيستم بگم از كاربر در زمان ثبت نام با همون سيستم هسته جوملا با افزودن يه فيلد دراپ داون سوال كن كه در چه زمينه اي (تور داخلي،خارجي،زيارتي) فعاليت مي كني.
اما نياز دارم كه بعد سايت به كاربر اجازه فعاليت در همون بخش رو بده نه جاي ديگه سايت.
البته ميدونم اينا كه گفتم خيلي كار رو سخت ميكنه اما ديدم سوال كه ضرر نداره.
مرسي از همه كه بحث رو دنبال ميكنن
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان