زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در درج ادامه مطلب
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #1
مشکل در درج ادامه مطلب
سلام و وقت بخیر
زمانی که یه مطلب جدید می نویسم و وسطش دکمه ادامه مطلب رو میزنم یه خط قرمز میاد ولی توی سایت اتفاقی نمیفته .توی تنظیمات هم read more رو فعال کردم.
نمی دونم کار دیگه ای هم باید بکنم یا نه ؟ لطفا کمک کنید . با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در درج ادامه مطلب
قبلا هم همین مشکل را داشتید ؟ یا اینکه این مشکل جدید ایجاد شده ؟
در قسمت مدیریت مطالب در منوهای بالا سمت چپ قسمت پارامترها
پارامتر نمایش ادامه مطلب فعال هست یا خیر ؟
اگر فعال نبود که مشکل از این قسمت است . اما اگر فعال هست و نمایش نمی دهد باید روی یک قالب دیگر تست کنید .
اگر روی قالب دیگر درست نمایش می دهد مشکل از قالب شماست واگر نه مشکل خود جوملا یا تداخل افزونه های آن خواهد بود
ابتدا آن پارامتر را بررسی کنید اگر همچنان مشکل باقی بود روی قالب دیگر تست کنید و دموی آنلاین بدهید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #3
چک کردم فعال بود ، من روی قالبهای zoo template دارم کار می کنم. کلا تا حالا نتونستم ادامه مطلب درسی کنم. البته روی پیش فرض دموی قالب ادامه مطلب هست اما من نمی تونم درست کنم. وقتی ادامه مطلب رو میزنیم خودش یه صفحه جداگانه درست می کنه یا ما باید ازقبل درست کرده باشیم ؟ ببخشید من مبتدی هستم. دموی قالب :

چک کردم فعال بود ، من روی قالبهای zoo template دارم کار می کنم. کلا تا حالا نتونستم ادامه مطلب درست کنم. البته روی پیش فرض دموی قالب ادامه مطلب هست اما من نمی تونم درست کنم. وقتی ادامه مطلب رو میزنیم خودش یه صفحه جداگانه درست می کنه یا ما باید ازقبل درست کرده باشیم ؟ ببخشید من مبتدی هستم. دموی قالب :

۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #4
شما وقتی یک متن طولانی را تایپ می کنید کافی است که در قسمتی از مطلب قرار گرفته و روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید . همانجایی که هستید روی ادیتور شما خطی گذاشته می شود که معنی آن این است که از اینجا به بعد در ادامه مطلب نمایش داده خواهد شد و نیاز به لینک کردن مطالب به یکدیگر نیست .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، مرتضی محمدجانی
۱۴-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #5
سلام من به اين مشكل برخوردم مشكل از قالبه . ولي نميخوام قالبمو عوض كنم بايد چكار كنم؟
۱۴-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #6
سلام.دوست عزيز ميتونه مشكل از اديتور شما هم باشه.لطفا با يك اديتور ديگه هم تست بفرماييد
امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
 سپاس شده توسط امید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان