زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در غیرفعال شدن منوها و بعضی از دکمه های جوملا
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #1
Exclamation مشکل عجیب در غیرفعال شدن منوها و بعضی از دکمه های جوملا
سلام دوستان
من از جوملای 1.5.15 استفاده می کنم.
چند روز پیش و بعد از جابجا کردن سرور دچار مشکلات عجیب و غریبی شدم. برای مثال قالب بطور کلی بهم ریخت. یا امکان ورود به پنل مدیریت نبود و ... اما این مشکل آخری خیلی عجیبه. وارد محیط مدیریت جوملا که میشم منوهای بالا اصلا باز نمیشه. درست مثل وقتی که میریم توی نوشتن مطلب جدید و منوهای بالا غیرفعال میشه، دقیقا به همون شکل. یعنی منو دیده میشه اما روش نمیشه کلیک کرد یا زیرمنوها باز نمیشن. علاوه بر اون دکمه های تصویر و صفحه بندی موقع نوشتن مطلب جدید هم کار نمی کنه. علاوه بر اینها تمام منوهای کشویی سمت راست صفحه بصورت پیش فرض همه باز شده هستند. یعنی مثلا وقتی میریم توی نوشتن مطلب جدید یک سری گزینه داریم مثل تاریخ و کلمات کلیدی و ... که بصورت کشویی روشون کلیک می کنیم و باید باز بشن، همه پیشاپیش باز شده هستند. یا مثلا توی تنظیمات یک ماژول که میریم، پارامترهای ماژول و پارامترهای پیشرفته همه باز شده هستند و با کلیک روی عنوانشون نه باز میشن و نه بسته و همونطور بصورت باز شده باقی می مونند.
قالب مدیریت رو عووض کردم نتیجه ای نداد.
فایل های مدیریت رو ازخود فایل جوملا مشتمل بر تمام ماژول ها و کامپوننت های بخش مدیریت برداشتم و کپی کردم اونجا باز هم نتیجه نداد.
از دوستان اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه مننون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل عجیب در غیرفعال شدن منوها و بعضی از دکمه های جوملا
دوست عزیز
لطفا دمو قرار دهید.
و دیگر اینکه تصوری از مشکل تهیه کرده و در پست قرار دهید.
بد نیست دسترسی های فایل ها را چک کنید.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farhadpo ، احسان افشاری ، صابرمحمدی
۲۱-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل عجیب در غیرفعال شدن منوها و بعضی از دکمه های جوملا
(۲۱-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ صبح)مرتضی محمدجانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز
لطفا دمو قرار دهید.
و دیگر اینکه تصوری از مشکل تهیه کرده و در پست قرار دهید.
بد نیست دسترسی های فایل ها را چک کنید.
موفق باشیدRose
ممنون دوست عزیز
خوشبختانه این مشکل با اکسترکت کردن جوملای ورزژن 1.5.24 این مشکل حل شد.
سپاس از توجهتون
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان