زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
۱-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
سلام و درود
به خاطر مشکل تمدید دامنه از طرف زیما هاست و عدم دسترسی به کنتل پنل دامنه مجبور شدیم سایت رو منتقل کنیم به سرور و دامنه جدید !
از نظر آپ تایم و سرعت لود سرور این سرور کلا با سرورهای شرکت کلاهبردار زیما هاست قابل مقایسه نیست و به دلیل عدم دسترسی به تغییر DNS دامنه مجبور بودیم روی اون سرور بمونیم !

به هرحال تا رفع مشکل برروی دامنه parsjoom.ir خواهیم بود و اگر دوستان موافقت کنند برای همیشه روی این دامنه خواهیم ماند چون از این مشکلات دیگر وجود نخواهد داشت !

در مورد زیما هاست ما تا الان جایی حرفی نزدیم و جایی مطرح نکردیم ولی لازم است همه دوستان در این مورد آگاه باشند و به تمامی دوستان خود نیز اطلاع رسانی کنند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید !

متاسفانه سال پیش هنوز ماهیت این سایت و مدیر آن بنیامین اسدی برای همگان روشن نشده بود و به همین دلیل ما دامنه را از طریق این فرد بی مسئولیت ثبت کردیم !
حتی درخواست کردیم نام شرکت و ریسلری رو به ما بگوید که متاسفانه این کار را هم انجام نداد !

درحال بررسی شکایت از زیماهاست و بنیامین اسدی هستیم و اگر از دوستان کسی در این مورد هم کاری از دستش برمیاد درخواست میکنم با ما همکاری کند !

[تصویر:  3xe7xm903ms1cnbrlce.jpg]

[تصویر:  vqgl4txtj4l894xxzv4x.jpg]

در تصاویر بالا من از 15 برج 4 درخواست کنترل پنل دامنه کردم ولی پاسخی دریافت نکردم و هزینه رو هم پرداخت کردم البته من همه تصاویر رو دارم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، مرتضی محمدجانی ، mahdavi ، tarantino ، mking ، وحید سیدی ، btheme ، iraj42 ، صدرا حسابی ، ms83
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #2
RE: انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
با سلام
شما مالکیت معنوی این دامنه رو در اختیار داشته اید و حتی اگر این دامنه به نام شما ثبت نشده باشه از ابتدای ثبت شدنش شما از اون استفاده می کردید به همین علت شما براحتی می توانید از شخص یا شرکت خاطی شکایت کرده و برای احقاق حقوق خودتون تلاش کنید
با امید اینکه این مشکلات کمتر در فضای وب کشورمون پیش بیاد
امضاء mahdavi
یا علی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، صابرمحمدی ، mking ، وحید سیدی ، صدرا حسابی ، MARKO
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #3
ما هم میخواهیم این کار رو انجام بدیم
با توجه به این که این به اصطلاح شرکت ، از خیلی های دیگه کلاهبرداری کرده
متاسفانه تو ایران کسی پیگیر این مسائل نمیشه و بخاطر همین روز به روز شاهد افزایش این گونه افراد بی مسئولیت در وب هستیم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، mking ، وحید سیدی ، iraj42 ، صدرا حسابی ، MARKO
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #4
(۱-۸-۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتی درخواست کردیم نام شرکت و ریسلری رو به ما بگوید که متاسفانه این کار را هم انجام نداد !
اگر از دوستان کسی در این مورد هم کاری از دستش برمیاد درخواست میکنم با ما همکاری کند !

نام صاحب زیماهاست: سید محمد حسین اسدی
آدرس: تهران- میدان ولی عصر- مجتمع تجاری اسلامشهر- ط 3 - شماره 16
تلفن: 82346011 - 022 موبایل: 09353231891
ایمیل: benyamin.assadi@gmail.com
ظاهرا مدت یکسال بیشتر نیست که این هاست را راه اندازی نموده است. هاست خود را از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی الظاهر خریداری نموده است، و شرکت نگاه آی تی واقع در دالاس در این امر دخیل بوده.
البته انسانها ضعیفتر از آن هستند که به نظر می آیند و شکننده تر از آن که تصور می کنند.

اگر واقعا کلاهبردار باشد غیر از دادگاه، راههای سریعتری برای تسلیم کردنش وجود دارد. اما چه مشکلی برای تمدید بوجود آورده اند؟ و آیا در این مدت یکسال راضی بوده اید؟ توضیحی نداده اید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، وحید سیدی ، پیام عمرانی ، iraj42
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ صبح
ارسال: #5
عزیز دادگاه کجابود اینجا ایرانه ها
برای پرونده دوزدی و قت.ل پاست میدن این که ی دامنه است .
من که فکر م یکنم مدیر انجمن باید زودتر از اینا بفکر دامنه بود
یا اصلا با ی دامنه شروع به کار می کرد که دست خودش بود نه اینکه تو عوج اکسپیر شه
۲-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #6
بد نیست به این دو صفحه سر بزنید و بعد قضاوت با شما:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشید که این سخنان مربوط به یکسال پیش است Strong
۲-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۸-۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #7
فردا تصویرهای تمدید و درخواست کننترل پنل دامنه را برروی سایت خواهم گذاشت !
این دامنه هم دقیقا قبل از این مشکلات توسط زیما هاست ثبت شده و من هم در اون تاپیک ها شرکت داشتم ولی دیگه نمیدونستم برای دامنه هم مشکل ایجاد میکنند !
من فقط دوست دارم نام و ادرس ریسلری دامنه های این ها رو بدونم البته اون ریسلری که قبلا داشتند و احتملا دامنه ما رو با اون ثبت کردند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mking ، iraj42
۲-۸-۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #8
همه از ماجرا و بلاهایی که این فرد بی مسئولیت بر سر خیلی آورد اطلاع داریم .. تاپیک مورد اشاره هم در شاپکیپر یادمه که با پیگیری های خودم یه نتیجه ای داد وگر نه پول خیلی ها رو هوا بود و هاست هم بی هاست..
هر تصمیمی که جناب گنجی بگیرند قانونی یا فراقانونی من حاضرم که درس عبرت رو به این ادم بدم. بعد از یک سال باز میبینم این داستان پیش امده خونم به جوش میاد ..

در خصوص انتقال دامنه از کام به آی آر من پیشنهاد میکنم هر طور شده دامنه کام رو برگردونیم و اگر تمام درها بسته بود در نهایت همین آی ار رو هماهنگ کنیم.
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking ، وحید سیدی ، iraj42 ، صدرا حسابی
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #9
با سلام خدمت تمامي دوستان
متاسفانه اين مشکلي هستش که اکثر دوستان که با سايت در ارتباط هستند درگير اون هستند.
سال قبل من اين مشکل رو با هاست آبتين وب داشتم ولي بالاخره يه جوري با دوستان کنار اومديمOkRose

الان دوباره ديروز براي يکي از سايت هام مشکلي پيش اومده و در حالي که دومين و هاست رو تازه تمديد کردم....... هر چي هم تماس ميگيرم جواب نمي دن.StrongThink

اعتماد ها از بين رفته..........!!!!

اميدوارم جناب آقاي گنجي هرچه زودتر بتونيد دومين کام رو بگيريد. همه دوستان در انجمن پشتيبان شما و در کنار شما هستيم. Rose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، iraj42
۲-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #10
من تصاویری رو در ارسال اول قرار دادم و از برج 4 درخواست کنترل پنل دامنه را داشتم ولی زیماهاست هربار یک بهانه می آورد و در آخر هم گفت که اتو رینیو برای دامنه شما فعال است !
من با سایتی که دوستمون معرفی کرد مکاتبه میکنم تا ببینم نتیجه چی میشه چون مدارکی هم از کنترل پنل دامنه دارم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، iraj42
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان