زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
۱-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
سلام و درود
به خاطر مشکل تمدید دامنه از طرف زیما هاست و عدم دسترسی به کنتل پنل دامنه مجبور شدیم سایت رو منتقل کنیم به سرور و دامنه جدید !
از نظر آپ تایم و سرعت لود سرور این سرور کلا با سرورهای شرکت کلاهبردار زیما هاست قابل مقایسه نیست و به دلیل عدم دسترسی به تغییر DNS دامنه مجبور بودیم روی اون سرور بمونیم !

به هرحال تا رفع مشکل برروی دامنه parsjoom.ir خواهیم بود و اگر دوستان موافقت کنند برای همیشه روی این دامنه خواهیم ماند چون از این مشکلات دیگر وجود نخواهد داشت !

در مورد زیما هاست ما تا الان جایی حرفی نزدیم و جایی مطرح نکردیم ولی لازم است همه دوستان در این مورد آگاه باشند و به تمامی دوستان خود نیز اطلاع رسانی کنند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید !

متاسفانه سال پیش هنوز ماهیت این سایت و مدیر آن بنیامین اسدی برای همگان روشن نشده بود و به همین دلیل ما دامنه را از طریق این فرد بی مسئولیت ثبت کردیم !
حتی درخواست کردیم نام شرکت و ریسلری رو به ما بگوید که متاسفانه این کار را هم انجام نداد !

درحال بررسی شکایت از زیماهاست و بنیامین اسدی هستیم و اگر از دوستان کسی در این مورد هم کاری از دستش برمیاد درخواست میکنم با ما همکاری کند !

[تصویر:  3xe7xm903ms1cnbrlce.jpg]

[تصویر:  vqgl4txtj4l894xxzv4x.jpg]

در تصاویر بالا من از 15 برج 4 درخواست کنترل پنل دامنه کردم ولی پاسخی دریافت نکردم و هزینه رو هم پرداخت کردم البته من همه تصاویر رو دارم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، مرتضی محمدجانی ، mahdavi ، tarantino ، mking ، وحید سیدی ، btheme ، iraj42 ، صدرا حسابی ، ms83
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۴-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #21
RE: انتقال سایت پارس جوم به سرور و دامنه جدید !!!
این کار نیازمند هم دلی همه است و همه سایت ها باید کمک کنند و کاربران تا کسی نتونه بیخودی سرکسی کلاه بزاره !
در ایران هم روی این قضیه جدیدا خیلی تاکید شده،شناسایی متخلفان اینترنتی چون بارها از این راه کلاه برداری هایی شده !
خوبی پلیس سایبر ایران این هست که حرفه ای ها رو جذب کرده البته من شناختی ندارم ولی در نمایشگاه برخی از بچه های حرفه ای رو دیدم که با سازمان های دولتی کار میکردند !

در مورد کاری که برای شناخت بهتر خدمات دهندگان اینترنتی گفتم باید برنامه ای نوشته بشه که ایده ها در اون پیاده بشه و روی موراد و تاثیراتی که ممکن داشته باشه فکر و بحث بشه !
ببینید ما الان دامنه هم ثبت میکنیم و هاست هم میفروشیم !
کنترل پنل دامنه هم برای دوستان ارسال میکنیم و اگر ما نبودیم دوستانی که از ما دامنه تهیه کردند میتوانند از طریق پنل دامنه کنترل کامل روی دامنه خود داشته باشند و اولین چیزی که برای ما مهم بود این بود که برای مشتریان ما از این اتفاقات نیافتد و اگر ما روزی به هردلیل نبودیم آنها بتوانند دامنه خود را تمدید کنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط iraj42 ، شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، مرتضی محمدجانی ، mking
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #22
من مدت زیادی نیست در این انجمن فعال شدم ولی خب سر زدنم به اینجا به صورت روزانه عادت شده بود! خوشحالم این دامنه فعلا اکتیو شده، منم با جستجو تو گوگل به این جا هدایت شدم! الان با جستجوی پارس جوم در گوگل parsjoom.ir در صفحه اول بالا می آد.
اولین روز که سایت بالا نیمد تو گوگل جستجو کردم دیدم در انجمن طراحان آقای عمرانی و سمیع عادل مشکل رو ذکر کردن که چه اتفاقی افتاده و منتظر بودم زودتر مشکلات حل شه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، پیام عمرانی ، iraj42 ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، mking
۴-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #23
انشاالله که تمام مشکلات رفع خواهد شد.
و همه چی مثل قبل خواهد شد
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط iraj42 ، شاهین سمیع عادل
۵-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #24
(۴-۸-۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ صبح)iraj42 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اساتيد محترم و دوستان عزيزبايد مطلبي رو خدمتتون عرض كنم شايد بدرد بخوره
سال قبل يكي از ايميل هاي ياهو بچه ها توسط يه نفر هك شد وكلي اطلاعات و ادليستش به باد رفت
اون نامرد زنگ زد ودرخواست كلي پول كرد خلاصه سرتونو درد نيارم رفتيم پليس سايبري (جرايم رايانه اي )شكايت كرديم اما تو دلمون ميگفتيم داريم وقت طلف ميكنيم
اما چند وقت پيش سرگرد ..... رئيس همون تشكيلات خودش زنگ زد و گفت رد طرفو گرفتند واز ما خواست كه دنبال كارو بگيريم چندروز ما نتونستيم بريم كم كم بيخيال شده بوديم الان اونا ول نميكنن كه بايد بيايد كارودنبال كنيد تازگي ها مثل اينكه مسائل سايبري رو جدي گرفتند خواستيد يه سر بريد پليس سايبري شايد نتيجه بگيريد

کاملا موافقم
من هم چند وقت پیش رفت و آمدهایی به مرکز پلیس سایبری داشتم و بسیار با حسن نیت و دوستانه مسائل رو پیگیری کردند و حتی با شخص متشاکی هم تماس گرفتند و فراخانی کردند برای توضیحات !
این یعنی بسیار در کارشون جدی هستند.
هر مشکلی در خصوص فعالیت مجرمانه در نت دارید از شکایت و پیگیری دریغ نکنید تا متخلفان به سزای اعمالشان برسند و محیط نت را آلوده نکنند
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، iraj42 ، شاهین سمیع عادل ، mking
۸-۸-۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #25
سلام دوستان
جسارتا میدونم اینجا جاش نیست ولی یه سوال واسم پیش اومد . این مشکلات واسه اون هاست و دومینی که پارس جوم هاست ارائه میده که بوجود نمیاد . انشاالله ؟!
خیلی واسم مهمه چون قصد سرمایه گذاری دارم تو این زمینه
ممنون میشم که پاسخ بدین
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

۸-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #26
نه دوست عزیز
این مشکلات از طرف هاستینگی هست که برای اولین بار سایت پارس جوم را ثبت کرده و برای پارس جوم هاست این مشکل پیش نمیاد چون مدیریتش با خود جناب گنجی است .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، ehsansabet ، mking
۸-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #27
ببینید اگر زیماهاست نام سایتی رو که ریسلری ازشون خریده بود میگفت این اتفاق نمی افتاد ولی امان از بی معرفتی و نفهمی این آدم !
ما فکر همچین روزی هم کرده ایم مگر در این دنیا نباشم. تازه در اون صورت باز هم قابل پیگیری شما هست و خودتون از پنلتون میتونید همه کارها رو انجام دهید !
این ادم حتی مشکل رو به ما نگفت تا بدونیم چه خاکی برسر بریزیم و همش میگفت اتورینیو برای دامنه شما فعال است و حالا خوبه من گول این موضوع رو نخوردم و شب آخر از کل سایت بک اپ گرفتم و منتقل کردم !
در صورت نبود ثبت کننده دامنه شما میتوانید از پنل خودتون اقدام به انتقال و یا تمدید دامنه کنید و اگر از ما دامنه دارید و پنل ندارید اطلاع دهید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، ehsansabet ، mking
۸-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #28
دور از جون آقای گنجی . انشاء الله هزار سال زنده باشین . این اتفاق ها توی وب ما طبیعیه . شما هرس نخورید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، ehsansabet ، mking
۸-۸-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #29
ممنونم شاهین جان انشاالله غم شما و همه دوستان رو نبینیم !
ولی اگر اسدی نام اصلی ریسلر رو میگفت ما تا حالا مشکل رو حل کرده بودیم !
انشاالله تا اخر هفته دامنه منتقل خواهد شد جون این پروسه یک هفته زمان میبرد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، ehsansabet ، mking
۱۳-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۸-۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #30
سلام و درود
با تشکر از دوستانی که در برگشت این دامنه کمک کردند !
دامین parsjoom.com پس گرفته شد و ریدایرکت خواهد شد به دامنه فعلی چون در اینجا ما روی بهینه سازی انجمن و سایت خیلی کار کردیم و سرعت لود و بارگزاری بسیار بالا رفته و همچنین لینک ها برای موتورهای جستجو بهینه شده است !
اگر کسی هم با زیما هاست همچنین مشکلی داره میتونه از طریق سایتی که یکی از دوستان معرفی کردند یگیری کنه !
متاسفانه توضیحات در این مورد در انجمن وب هاستینگ تالک حذف شد و فکر میکنم دیگر سایت وب هاستینگ تالک جای مناسبی برای طرح مشکلات هاستینگ ها نیست !
دیگر اینکه از سایت زیما هاست هیچ خریدی انجام ندهید چون برخی از سرورهاش در بهترین دیتاسنترهای غرب آسیا و قرار دارد 21 و اصلا جوملای فارسی را نمیتوان نصب کرد و همچنین پاسخ تیکت ها چند روز بعد تازه شاید داده شود و سرورها در بیست و چهار ساعت حداقل هشت ساعت استراحت میکنند و درخواب عمیق فرو میروند !
اگر کسی سایت های دیگر این هاستینگ را میشناسد برای من ارسال کند تا برای اطلاع عموم در انجمن منتشر کنیم !
یاحق
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، tarantino ، Mojtaba Pordel ، مرتضی محمدجانی ، chabok ، شاهین سمیع عادل ، ehsansabet
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان