زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی درباره سیستم بلاگ دهی
۲۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #1
Rainbow نظر سنجی درباره سیستم بلاگ دهی
ممنون میشم دوستان اگر بگید را اندازی یک سیستم بلاگ دهی
1. چقدر هاست نیاز داره
2. در کل هزینه چقدر داره
3. در آخر هم اصلا را اندازی یک سیستم بلاگ دهی در زمان حال با وجود دوستان عزیزی مثل بلاگفا و... کار خوبی میتونه باشه یا نه از لحاظ اقتصادی منظورم هست
پیشاپیش از نظرات ارزشمندتون ممنونم
البته از مدیران محترم انجمن هم بابت غیر مرتبت بودن این موضوع عذر میخام ولی نیاز به نظر همه اساتید محترم انجمن باعث شد این پست رو بذارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: نظر سنجی درباره سیستم بلاگ دهی
فکر میکنم اگر ایده جدید پشت اینکار نباشه موفق نخواهد بود !
برای اینکار نیاز به سرور اختصاصی دارید البته اوایل با وی پی اس شاید بشه راه اندازی کرد ولی با گسترش کار بعد از چندماه باید سرور اختصاصی داشته باشید !
من نمیگم اینکار رو نکن ولی فکر نمیکنم درحال حاضر کار مناسبی باشه !

هزینه سرور اختصاصی رو هم میتونید در هاستینگ های مختلف مشاهده کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط vahid.exe ، احسان افشاری ، ariatm ، شاهین سمیع عادل ، Reza64
۲۸-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #3
RE: نظر سنجی درباره سیستم بلاگ دهی
دوست عزیز اگر شما بحث اقتصادی آن مد نظرتان هست باید خدمتتان عرض کنم انجام این کار ممکن است حداقل تا یک یا دوسال برای شما هیچ سود دهی نداشته باشد و فقط هزینه باشد . آن هم هزینه های سنگین . بعد از این یکی دو سال هم نباید روی سود دهی آن حساب کنید .
درانجام این کار هم همانطور که جناب گنجی فرمودند باید با یک ایده جدید وارد شوید . یک تیم قوی برای مدیریت و برنامه نویسی آن داشته باشید و هزینه های زیادی انجام دهید .
شما اگر بیشتر از دید اقتصادی می خواهید نگاه کنید پیشنهاد می کنم در زمینه های دیگر وارد شوید.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ariatm ، Reza Ganji ، Reza64
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان