زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ورزشی می خواهم
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #1
افزونه ورزشی می خواهم
سلام

دوستان من تازه چنین تایپکی اضافه کردم ولی نمی دانم چرا حذف شد اگر دوستان می دانند به من بگویند

من یک سایت ورزشی در دست طراحی دارم
که از امروز کارش را شروع کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته الان امتحانی است

حالا من یک افزونه ورزشی می خواهم که بتوانم جدول مسابقات را نشان بدهم ، آقای گل را نمایش بدهم و الی به آخر مثال سایت فوتبال برتر !

کسی چیزی سراغ دارد ؟

من از افزونه joomsport استفاده می کنم ولی چند تا مشکل دارم ، جدول نمی دهد ، نتایج بازی ها را نمی دهد و ....

حالا کسی می تواند به من کمک کند ؟

تو را به خدا دیگر کسی این را حذف نکند یا قبل از حذف کردن یک ندا به من بدهد بعد بگوید مشکل کارم در چیست که حذف می کنید ؟!!!...

دوستان یک سوال دیگر : به نظر شما برای چنین سایتی از چه قالب استفاده کنم بهتر است ، آیا همین قالب مناسب است ،

البته یک مشکل اساسی دارم در این قالب آن هم راست چین نیست ،

فونت هایش هم به هم خورده که باید درست کنم و همچنین لوگو سایت را که فردا درست می کنم

ولی اگر کسی نظری دارد بگوید
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #2
RE: افزونه ورزشی می خواهم
دوست عزیز این پست را باید در قسمت درخواست ها وارد می کردید و لطفاً یک پست را در انجمن های مختلف به صورت تکراری نزنید . Stop
من پست شما را به انجمن درخواست ها منتقل کردم .
با تشکر
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ صبح
ارسال: #3
با سلام خدمت شما
به نظر من از یه قالب دیگه استفاده کنید .یه هدر بالا و دو تا منو در راست و چپ و یک فوزر در پایین.(البته نظر منه)رنگش رو هم تو مایه های سبز چمنی انتخاب کنید.(اگه بخوای خودم برات طراحی می کنم،فقط هزینشو ازت میگیرم!LaughTongue)
در باره ی ماژول شما می خواهید جدول رو به صورت اتوماتیک نشان بدهد؟
اگر می خواهید دستی قرار بدهید که به نظر من در دریم ویور جدول خود را طراحی کنید و کد آنرا به ماژول html دلخواه پیست کنید.
البته این ها نظر شخصی بنده می باشد.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ صبح
ارسال: #4
من کمی در جوملا جستجو کردم ولی افزونه ها بیشتر تجاری هستند شما خودتون در جوملای جهانی جستجو کنید و افزونه های رایگان را تست کنید مانند لینک های زیر :

افزونه زیر هم لیگ بوندسلیگا رو نمایش میده و شاید بتونید تغییرش دهید البته دمو نداره و باید تست کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #5
فكر ميكنم Joomsport نسخه حرفه ي از همه كامپوننت ها بهتر باشه ، همين نسخه رايگانش هم خيلي دست آدم رو باز گذاشته ، يه سري به اين سايت هم بزنيد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، vahid.exe
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #6
یک سوال من نسخه حرفه ای اش را از اینجا

دانلود کردم
فایل به همراه تمامی ماژولهایش در بسته نصبی بود
ولی یک مشکل :
وقتی بسته را نصب می کنم
اصلا چیزی به عنوان کامپوننت جوم اسپرت وجود ندارد

و حتی وقتی که کامپوننت را می خواه مرد جای دیگزی نصب کنم باز هم سیستم ارور می دهد
که xml
وجود ندارد

مکشل از کجاست ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #7
فکر می کنم اگه در همون انجمن سوال کنید در مورد این بسته خبری بهتر جواب بگیرید، چون اینجا از افزونه های وارز پشتیبانی نمی کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان