زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن سايت جوملا فارسي
۱۹-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #1
هک شدن سايت جوملا فارسي
با سلام خدمت تمامي دوستان

سايت جوملا فارسي (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) طي اين چند روز دو بار هک شد. اين خبر توي انجمن هاي ديگه بود. من هم براي اطلاع رساني دوستان توي انجمن پارس جوم قرار دادم.

هک شدن سايت بار اول توسط يه هکر عربي و بار دوم توسط ...... يه هکر ايراني بود.

دوستاني که در اين مورد اطلاعاتي دارند توي همين تاپيک بگن تا دوستان انجمن اطلاع پيدا کنن.
چکار کنيم نيان ما رو هم هک کنن!!!!!!!!!!

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTLcotb_xyti1rOXyMtth8...OhKKPQMuf8]

مديريت محترم سايت لطفا اين تاپيک رو به بخش اخبار انتقال بديد. با تشکر
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #11
RE: هک شدن سايت جوملا فارسي
نقل قول: من هم که چند وقتی بود اعلام کرده بودم تیم ما بعد از تحویل پروژه های بزرگ خود دستور کار حمله به سایت های چون پارس جوم و جومینا و جوملافارسی و چندتا سایت دیگر و دارد
دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که پارس جوم همیشه در حال بالا بردن ضرایب امنیتی هست و تا حالا چند بار هک شده و دوباره و سریعا به کار خودش ادامه داده . البته اگر نقطه ضعفی می بینید اطلاع دهید . خوشحال می شویم .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، 3-tnt6667 ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان