زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد تغیر در لایه های تمپلیت CloudBase
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #1
ایجاد تغیر در لایه های تمپلیت CloudBase
سلام،
اول از همه از مدیران این انجمن واقعا تشکر می کنم چون افزونه های معرفی شده در انجمن در 2 تا سایت آخری که زدم خیلی بهم کمک کرد.Rose

خب حالا سوالم، من از ماژول تقویم فارسی jm_cdate در سایتم استفاده کردم و قالبم CloudBase، و موقعیت ماژول در این تمپلت right2، حالا می خوام بک گراند این لایه ای که ماژولم توش قرار داره حذف(یا ترنسپرنت) کنم،
به صورت تست سایت رو آپلود کردم و از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید ببینید. چطور می شه یک گراند سفید پشت تقویم که به موقعیت اون وابستس رو حذف کنم؟

سعی کردم پسوند کلاس ماژول خاصی هم براش تعریف کنم ولی به خاطر پیچیدگی های این قالب موفق نشدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: ایجاد تغیر در لایه های تمپلیت CloudBase
این ماژول یک تصویر بک گراند قرار میده
پس شما باید بک گراند رو تغییر بدید
اسم عکسش هم date_red هست واقع در فولدر ماژول
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #3
بله ولی فقط یه لایه سفید نازک در فایل png اون هست که با حذفش تغییری ایجاد نمی شه،
من می خوام کلا این ماژول پشتش خالی باشه، بزارید منظورم رو بهتر برسونم، الان همین ماژول رو در موقعیت showcase در این تمپلیت که بدون بکگراند هست منتشر می کنم و دوباره ببینید، (البته الان خیلی بی حوصله فقط برای تست دورش رو پاک کردم!!)
خب من می خوام این ماژول در موقعیت right2 هم به همین صورت باشه، چه پیشنهادی دارید؟
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #4
شما برای اینکار باید استایل تعریف کنید و به ماژول استایل خاص رو بدید
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #5
(۱۸-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ عصر)lizard7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی کردم پسوند کلاس ماژول خاصی هم براش تعریف کنم ولی به خاطر پیچیدگی های این قالب موفق نشدم.

بله برای این کار هم تلاش خودم رو کردم ولی موفق نشدم، با تعریف استایل در CSS هم آشنایی دارم ولی نتونستم برای این ماژول کاری که می خوام رو بکنم،
اگه با Firebug الان ببینید کدهای CSS اش رو، در Template.Css کدی که کلا برای پس زمینه ماژولا ها تعریف شده با این عنوان،
#ja-left div.ja-moduletable .ja-box-ct, #ja-left div.moduletable .ja-box-ct, #ja-right div.ja-moduletable .ja-box-ct, #ja-right div.moduletable .ja-box-ct

که با تغییر بک گراند می شه رنگ لایرو رو عوض کرد ولی نمی شه اون رو حذف کرد , و حالت ترنسپرنت هم در اون بازم پس زمینه رو سفید نشون می ده.
حالا این تازه به صورت عمومی برای این ماژول هاست و منوی بالای تقویم هم رنگ لایه پشتش تغییر می کنه،
سعی کردم به طور جداگانه هم در CSS استایل جدا برای این ماژول تعریف کنم اما نشد.
اگه راهی به نظرتون می رسه ممنون می شم، اگه نیازی هست تا خودتون تغییری رو تست کنید یوزر و پسوورد جوملا این سایت تست رو براتون می فرستم، روی اون کامپوننت مدیریت فایل های سایت جومینا هم نصب و می شه فایل های php و css رو تغییر داد.
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #6
تا جایی که می تونستم خودم تست کردم چه کدی برای حذف بک گراندش بزارم موفق نشدم! از یکی از دوستان در یه انجمن دیگه ام کمک گرفتم به جایی نرسیدم هنوز.
چون قالب با t3 ساخته شده، با تعریف ساده مثلا background-color: transparent; نمی شه در css بک گراند ماژول رو جوری تعریف کرد که حذف بشه، ولی می شه تغییراتی براش تعریف کرد مثلا با این کد:
div.moduletable-bb{
    color: #FFF;
    background:#FFF;
    opacity:0.4;
    filter:alpha(opacity=40);
}

که برای ماژول تقویم تعریف شده اگه سایت تست رو ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید ماژول حالت ترنسپرنتی رو داره، ولی نمی شه این حالت رو فقط برای بک گراند سفیدش به صورت مجزا تعریف کرد، یعنی من نتونستم، کسی اگه بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #7
نیاز به تغییرات بیشتری هست
دسترسی بدید تا تغییرات رو اعمال کنم
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط صدرا حسابی
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #8
ممنون یوزر و پسوورد رو براتون پیغام خصوصی کردم.
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #9
انجام شد میتونید مشاهده کنید
البته شاید باز نیاز به تغییراتی باشه بعدها
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
۲۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #10
واقعا ممنونم، تغییری که دادید همون تغییر تعریف استایل -bb در فایل css بود یا تغییر دیگه ای هم اعمال کردید؟
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان