زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود به پنل مدیریت !
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #1
مشکل در ورود به پنل مدیریت !
سلام خدمت همه دوستان عزیز !
من برای ورود به مدیریت سایت با مشکل روبرو شدم و در لوکال میتونم وارد بشم ولی روی هاست ممکن نیست ! میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #21
RE: مشکل در ورود به پنل مدیریت !
سلام جناب گنجی عزیز
فکر کردم تو بخش عمومی هستم
اما مشکل باقی است و یک سایت دیگر دارم که این مشکل وجود ندارد پس مشکل از مرور گر نیست.
البته یک دفعه فایل آپدیت را و یکدفعه فایل اصلی را در هاست اکستراک کردم و فایل نصب را حذف کردم. سایت بالا میاد اما بدون پیام اشتباه بودن یوزیر و پسورد وارد نمی شود حتی از هاست رمز را هم عوض کردم
نمی دانم چه کار کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #22
سلام
نمیدونم کمک میکنه یا نه
اما در بعضی نسخه های جوملا اگر نام کاربری سوپرادمین فارسی باشه بدون خطا وارد نمیشه.
گفتم شاید به درد شما یا سایر دوستان بخوره
امضاء ابوالفضل حیدری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #23
این دفعه که با این همه مشکل مواجه شدم کل علتش این است که سایت را در لوکال تکمیل و بعد اپلود کردم در حالی که قبلا از الف تا یا را در داخل هاست انجام می دادم البته علتش این بود که این مرتبه بعضی ماژول ها را هاست نمی گذاشت نصب شود و من هم نیاز داشتم و همین شد که تصمیم گرفتم در لوکال نصب جوملا و با تمام خیرت و پرتش را انجام دادم و بعد آپلود کردم که این مشکل بعد از یک هفته به وجود آمده است.
البته این مشکل بود که در بخش مدیریت نمی تونستم موقتا از دسترس خارجش کنم هر دفعه پیام می داد که در خواندن : configuration.php مشکل وجود دارد.
سلام
جناب گنجی اگر مشکلم قابل حل نیست همه چیز را از اول شروع کنم خیلی وقت گرفته می شود لطف کنید کمکم نمایید.
البته با عرض معذرت از اینکه این قدر طلبکارانه حرف زدم
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #24
شما برای انتقال سایت از لوکال به هاست از چه روشی استفاده کردید ؟
بهترین راه استفاده از کامپوننت آکیبا بک آپ می باشد که توسط آن بسته نصبی از جوملا ایجاد میکنید و به هاست منتقل و نصب میکنید !
در این مورد هم قبلا در انجمن بحث شده و میتوانید هم افزونه و توضیحات رو مشاهده کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتایج بیشتر جستجو در انجمن در این مورد

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط ابوالفضل حیدری
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #25
سلام
با تشکر
من فایل ها را در لوکال زیپ کردم و پس از انتقال به هاست همانجا اکستراکت نمودم و تغییرات را در دیتابیس انجام دادم البته قبلا از دیتابیس بکاب گرفته بودم و در هاست اعمال نموده بودم.
فعلا مطالب مورد اشاره را نگاه کنم البته من جستجو کرده بودم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان