زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ایجاد آدرس اشتباه در کامپوننت ace sef
۱۶-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #1
مشکل ایجاد آدرس اشتباه در کامپوننت ace sef
دوستان سلام
من دارم از این کامپوننت البته نسخه ترجمه شده جومینا استفاده می کنم
کامپوننت براحتی نصب شد و آدرس ها هم فارسی شدند. اما متوجه شدم تعداد بازدیدکننده سایت کم شده وقتی از طریق وبگذر جویا شدم دیدم آدرسهایی که فارسی شده وقتی در گوگل روش کلیک میکنند ارور میده. مثلا یکی از لینکهایی که ارور میده رو ببینید:
.com/افزونه-های-رایگاندانلود-ماژول-آب-و-هوا-جوملاhtml
نمیدونم چه جوری آدرس url رو بذارم که شما بتونید درست ببینید. بگذریم
من فکر می کنم بعضی از آدرسهای سایت من بعد از فعال کردن کامپوننت مشکل دار میشه. فکر میکنم بد ترجمه میشه مثلا نقطه قبل از html گذاشته نمیشه یا مثلا / بین اسم بخش و مطلب مورد نظر قرار نمیگیره طبیعتا آدرس اشتباه میشه. مثلا آدرس بالا رو ببینید تا متوجه عرض من بشید. می بینید که کلمه افزونه های رایگان که اسم کتگوری هست چسبیده به اسم مطلب که دانلود ماژول آب و هوا می باشه.
دوستان خواهش می کنم در رفع این مشکل منو کمک کنید. بیصبرانه منتظرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل ایجاد آدرس اشتباه در کامپوننت ace sef
من با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد میدم از اقپفزونه های سئو ساز استفاده نکنید و از سف خود جوملا استفاده کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #3
(۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد میدم از اقپفزونه های سئو ساز استفاده نکنید و از سف خود جوملا استفاده کنید

من می خوام در آدرس url صفحات سایت من از کلمات فارسی استفاده کنم یعنی در واقع می خوام که از اسم مطالب در آدرس url استفاده بشه. برای اینکار چه پیشنهادی دارید؟
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #4
اگر از کامپوننت Acesef استفاده میکنید فارسی خواهد بود ولی اگر از کامپوننت K2 استفاده میکنید نیازی به استفاده از افزونه های دیگر نیست و خودش اینکار رو انجام میده .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #5
(۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر از کامپوننت Acesef استفاده میکنید فارسی خواهد بود ولی اگر از کامپوننت K2 استفاده میکنید نیازی به استفاده از افزونه های دیگر نیست و خودش اینکار رو انجام میده .

جناب گنجی من ابتدای این پست عرض کردم که مشکل من چیه.
مشکل من اینه که بعد از نصب ace بعضی از دقت بفرمایید بعضی از آدرس صفحات سایت من اشتباه ترجمه میشه و وقتی از طریق سرچ گوگل وارد سایت می شونهد صفحه ارور 404 نشون داده میشه
برای حل این مشکل راهی دارید؟
در غیر اینصورت آیا پلاگینی وجود داره که وقتی در فیلد نام مستعار مطالب اسم فارسی میدم اون اسم رو در url صفحات نشون بده? آیا این پلاگین نسخه 1.5.23 جوملا رو ساپورت میکنه؟
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #6
پاسخ شما رو دوستان در جومینا هم دادند شما با این افزونه برروی لینک ها مدیریت دارید !
من شخصا از این افزونه استفاده نکردم و ودلیلش هم به خاطر همین مشکلات بوده و همچنین به خاطر استفاده از sef خود جوملا !
ولی شما میتونید لینک های مشکل دار رو حذف کنید و لینک های سالم رو به عنوان پیش فرض صفحات قرار دهید و باید حوصله کنید و همه رو دستی ویرایش کنید !
صبر کنید تا دوستانی که از این افزونه استفاده میکنند توضیحات کامل رو اینجا یا در جومینا به شما یدهند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #7
(۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ شما رو دوستان در جومینا هم دادند شما با این افزونه برروی لینک ها مدیریت دارید !
من شخصا از این افزونه استفاده نکردم و ودلیلش هم به خاطر همین مشکلات بوده و همچنین به خاطر استفاده از sef خود جوملا !
ولی شما میتونید لینک های مشکل دار رو حذف کنید و لینک های سالم رو به عنوان پیش فرض صفحات قرار دهید و باید حوصله کنید و همه رو دستی ویرایش کنید !
صبر کنید تا دوستانی که از این افزونه استفاده میکنند توضیحات کامل رو اینجا یا در جومینا به شما یدهند !

ممنونم از پاسختون اما اگر میشه جواب این سئوال رو هم که در پست قبل نوشتم بدید:
آیا پلاگینی وجود داره که در هنگام ثبت مطلب جدید وقتی در فیلد نام مستعار مطالب, اسم فارسی همون مطلب رو میدم اون اسم رو در url صفحات نشون بده? آیا این پلاگین نسخه 1.5.23 جوملا رو ساپورت میکنه؟
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #8
این افزونه قبلا برای جوملا 1.5 در انجمن معرفی شده !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #9
(۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این افزونه قبلا برای جوملا 1.5 در انجمن معرفی شده !

بسیار ممنونم
این پلاگین فوق العاده است. فوق العاده واقعا فوق العاده
اما نکته: در سایت اصلی این پلاگین گفته شده که این پلاگین برای جوملای ورژن 1.5.15 به پایین قابل استفاده است اما من این رو بر روی جوملا 1.5.23 هم استفاده کردم و جواب گرفتم.
مزیت این پلاگین بر کامپوننت های sef:
1- استفاده از این پلاگین بسیار راحت می باشد
2- صفحات تکراری ایجاد نمی شود
3- شما می توانید کلمات کلیدی دلخواه را در url مطلب جای دهید
4- مشکلی با هیچ کامپوننت دیگر ایجاد نمی کند(تا جایی که من تست کردم)
5- با انتخاب کلمات کلیدی می توانید از استفاده کلمات بی ربط (مثل : با, در , به) دوری کنید
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #10
شما قبلا هم اگر جستجو میکردید زودتر به این افزونه میرسیدید !
این افزونه مشکلات دیگر افزونه ها رو ندارد !
اون توصیه هم به خاطر اینه که در زمان موجود بودن 1.5.15 این افزونه منتشر شده و نسخه های بالاتر موجود نبودند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط armin121 ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان