زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت فروم با مای بی بی در کنار جوملا
۱۲-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #1
Question ساخت فروم با مای بی بی در کنار جوملا
باسلام
یه سایت با سیستم جوملا دارم می خوام یه انجمن هم به اون اضافه کنم از بین انجمن ساز ها مای بی بی رو انتخاب کردم میخوام بدونم که با جوملا سازگاری داره وکمپوننتی هست که مای بی بی رو به جوملا ارتباط بده
سوال بعدی اینه که من می خوام روی همون دامین اصلی که جوملا نصبه مای بی بی رو هم نصب کنم نه روی ساب دامین یعنی به این صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اینکه رتبه بندی سایت وتمرکز خودم روی دامین اصلی باشه و آمار بین دامین وساب دامین تقسیم نشه وبه صورت یکپارچه باشه .
به نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟
باتشکر از شماRose
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط saeid_t
۱۲-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: ساخت فروم با مای بی بی در کنار جوملا
با افزونه فیوژن میتونید جوملا و مای بی بی رو به هم متصل کنید !

از نظر دیتابیس های جدا فرقی نمیکنه و در جستجوها یافت میشود !
قبل از استفاده از افزونه بالا در موردش کمی تحقیق کنید !
از صفحه زیر میتونید دانلود کنید !

من قبلا راجع به افزونه کمی جستجو کردم و برخی میگفتند ممکن است اگر سایت یا انجمن به مشکل بربخورند هردو اسکریپت مشکل دار شوند البته منظور اصلی دیتابیس است ولی من کسی رو ندیدم که با استفاده از این افزونه با مشکل روبرو شود !
به هرحال نصب انجمن در دایرکتوری که مد نظر شما است برای رتبه سایت بهتر است و در جستجوها هم مشکلی نخواهید داشت و جدا بودن دیتابیس هم به سئو مرتبط نیست !
اگر از این افزونه استفاده کردید بک آپ مرتب از هردو اسکریپت مخصوصا دیتابیس ها فراموش نشود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sasanu ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، mal2moh ، saeid_t
۱۲-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ صبح
ارسال: #3
(۱۲-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ صبح)sasanu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
من یه سایت با سیستم جوملا دارم می خوام یه انجمن هم به اون اضافه کنم از بین انجمن ساز ها مای بی بی رو انتخاب کردم میخوام بدونم که با جوملا سازگاری داره وکمپوننتی هست که مای بی بی رو به جوملا ارتباط بده
سوال بعدی اینه که من می خوام روی همون دامین اصلی که جوملا نصبه مای بی بی رو هم نصب کنم نه روی ساب دامین یعنی به این صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اینکه رتبه بندی سایت وتمرکز خودم روی دامین اصلی باشه و آمار بین دامین وساب دامین تقسیم نشه وبه صورت یکپارچه باشه .
به نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟
یعنی منظورم اینه که این دو تا سیستم با دو تا دیتا بیس و مطالبی که روشون قرار میدم آیا میتونن با هم مرتبط بشن موتورهای جستجو میتونن مطالب دو تا سیستم رو شناسایی کنن
باتشکر از شماRose
دوست عزیز شما میتوانید انجمن خود را ایجاد کرده و سپس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتوانید مطالب انجمن خود را در جوملا نمایش دهید.
برای ارتباط جوملا با انجمن نیز میتوانید از کانکتورها استفاده کنید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته به طور کامل و جامع هنوز کامپوننت کانکتوری ارائه نشده است ولی به هر حال میتوان ازین طریق این ارتباط را برقرار کرد.
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط sasanu ، Reza Ganji ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، mal2moh ، saeid_t
۱۲-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #4
درود
تمام توضیحات دوستان درست است
ولی ی مطلب
مای بی بی سیوساز و نقشه جداگانه دارد که هم به صورت جدا کانه کار می کند و هم می توانید از rss برای فراخوانی در جوملا استفاده کنید .این بهتر چون افزونه معرفی بالا ی کمی مشکل امنیتی داره.
برای فراخوانی هر مطلب فروم به صورت جداگانه هم جوملا الحاق داره که سرچ کنید حتما پیدا می کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sasanu ، Reza Ganji ، saeid_t
۱۴-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #5
سلام
بفرمائید اگر این دو جوملا و مای به هم متصل بشن چه قابلیت هایی دارن ؟
 سپاس شده توسط saeid_t
۱۵-۷-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #6
کاربران فقط نیاز است در یکی از سیستم ها عضو شوند !
این بزرگترین قابلیتش هست و بقیه هم میتونید در توضیحات افزونه بخوانید البته افزونه ای که جناب مرتضوی معرفی کردند کارایش کلا با افزونه بالا فرق میکنه و jfusion دیتابیس های جوملا و مای بی بی رو متصل میکنه البته نه فقط مای بی بی بلکه انجمن سازها و برخی اسکریپت های دیگر را به جوملا متصل میکند !
درمورد مشکل امنیتی هم باید بگم شاید کمی بیش از حد این مورد رو بزرگ کرده باشند و درصورت گرفتن بک اپ های مرتب مشکل خاصی وجود نخواهد داشت!
به هرحال هنوز کسی تجربه خودش رو در این مورد منتشر نکرده !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، احسان افشاری ، mal2moh ، saeid_t
۱۵-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #7
از توضیحلت مفصل شما بسیار ممنونم
۲-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #8
سلام خسته نباشید .
اگه بنده یک دیتابیس برای جوملا بسازم و یک دیتابیس برای مای بی بی آیا تو متصل کردن این دو مشکلی پیش میاد ؟؟
۲-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #9
منظورتون اینه که بخواید دوتا دیتا بیس رو پل زنید ؟؟
مشکلی پیش نمیاد اگر درست عمل کنید ولی همیشه پشتیبان بگیرید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان