زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین انجمن
۶-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #1
قوانین انجمن
با عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیز
هر روز شاهد آن هستیم که دوستان قوانین انجمن را به روشهای مختلف زیر پا می گذارند .
از دوستان خواهش می کنم یکبار دیگر قوانین انجمن را مطالعه فرمایند .
تمام کاربران این سایت برای بنده عزیز هستند و همه را جزو دوستان خود می دانم .
من خودم آخر شوخی هستم ! Smile
ولی دوستان ! این انجمن یک انجمن تخصصی است .
درست است که در انجمن های دیگه ممکنه خیلی شوخی ها و خیلی کارهای دیگه انجام بدهند اما این انجمن تخصصی است !
صدها بار هم ذکر شده که تخصصی است ! روی هدر انجمن هم ذکر شده تخصصی است ! لطفاً در این انجمن به قوانین احترام بگذارید و از انجام شوخی های بیجا با کاربران و مدیران سایت خودداری کنید !
از شما خواهشمندم یکبار دیگه قوانین را مطالعه فرمایید :
به طور خلاصه عرض می کنم :
من خودم آدم شوخی هستم ولی
1 - تمام اعضایی که دارای دو حساب کاربری یا بیشتر باشند ، بی برو برگرد اخراج می کنم !
2- تمام شوخی های نابجایی که مشاهده کنم اخطار می دهم ! و لازم شد محروم یا اخراج می کنم !
3 - تمام کاربرانی که نام کاربری آنها بی مفهوم باشد و یا از اعداد برای نام کاربری خود استفاده کنند طبق قوانین سایت اخراج می شوند !
مجددا عاجزانه تقاضا می کنم قوانین را مطالعه فرمایید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، پیام عمرانی ، Mojtaba Pordel ، صابرمحمدی ، btheme ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان