زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترکیب پنل منو بالای فروم با پنل منوی جوملا
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #1
Lightbulb ترکیب پنل منو بالای فروم با پنل منوی جوملا
باسلام
من یه سایت باسیستم جوملا دارم میخوام یه فروم به اون اضافه کنم . به خاطر ضعف های کمپوننت انجمن ساز جوملا میخوام از مای بی بی استفاده کنم حالا چند تا سوال دارم
چطور میشه منوی سایت اصلی رو با فروم مای بیبی ترکیب کرد مثل سایت جوملا آرت که منو اصلی سایت در فروم که با ویبیولتین طراحی شده ترکیب شده این کارو با کمپوننت kunena میشه کرد ولی با ما ی بی بی نمیدونم چطور باید عمل کنم.
فکر کنم آقای گنجی با تجربه ای که دارن بتونن کمک کنن ممنون میشم
با تشکر Ok
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۴۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۰۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: ترکیب پنل منو بالای فروم با پنل منوی جوملا
ابتدا از لطف شما تشکر میکنم و بعد درخواست میکنم در تاپیک ها اسم شخصی رو برای راهنمایی ذکر نکنید !
چون دوستان دیگر برای ارسال پاسخ کمی مردد و همچنین دلگیر میشوند و جالب است بدونید من از بسیاری از دوستان که در این انجمن فعالیت میکنند تجربه کمتری دارم !

برای این کار میتونید از iframe یا همون لینک آور استفاده کنید و یا اینکه هدر و قالب رو شبیه به هم طراحی کنید !
وقتی شما از iframe استفاده میکنید برای نمایش انجمن در اصل انجمن در قابی از سایت شما نمایش داده میشود و برای سفارشی سازی iframe هم افزونه هایی موجود است !

این هم نمون افزونه سفارشی کردن iframe

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، sasanu
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان