زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم مطلب ساز
۲-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #1
سیستم مطلب ساز
سلام
اتفاقی به کامپوننت سیستم مطلب ساز در دایرکتوری افزونه های جوملا خورد در لینک زیر طبق تعاریف :
بوسیله این افزونه شما قادر هستید علاوه بر انکه مواردی همچون

-ایجاد کاتالوگ

- دایکتوری دانلود
- وب سایت تبلیغاتی همچون ایستگاه

- گالری تصاویر

و ..

ایجاد نمایید اما نکته جالب تر از همه آنها این است که این افزونه این توانایی را به شما میدهد که سایتهای دانلودی ایجاد نمایید منتها نه از نوع متداول آنها!

نکته دیگر این است که در همین حال تمامی کاربران دارای پروفایل اختصاصی خواهد بود که ارزش این افزونه را چندین برابر مینماید

قابلیت ها رو داره

اگه ممکنه نصب کنبن و روش کار رو توضیح بدین

برای دریافت آخرین نسخه به تاپیک زیر مراجعه کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، شاهین سمیع عادل ، vahid.exe ، Niko ، سید منصور فیروزه ، احسان افشاری ، mehdih ، btheme ، sms118
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #11
RE: سیستم مطلب ساز
با کمک جناب بندره درحال فارسی سازی هستیم
بزودی در انجمن قرار میگیرد...
با فارسی شدن دیگه فکرنکنم نیاز به آموزش خاصی باشه.
امضاء Niko
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد اگر خدا را يارى كنيد ياريتان مى‏كند و گامهايتان را استوار مى‏دارد (محمد/آیه۷)

طراحــی وب ســایت

سپاس شده توسط mal2moh ، vahid.exe ، hasan512 ، Reza Ganji ، احسان افشاری ، شاهین سمیع عادل ، ahmad19
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #12
این نسخه 1.7.5 از بریزینگ فرم رو نمیشه بزارید؟
من دارمش، اما فارسی نیست..
راستش من این فرم سازو روی جوملا 1.7 میخوام!!!

فقط و فقط سایت من نیاز به یک فرم ساز داره که بتونم ثبت نام کنم، دیدیم اینجا لینک نسخه قبلیو دادین پرسیدم، در ضمن این فرایند فراسی سازی به کجا رسید؟
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #13
بريزينگ 1.7.5 تجاريه. براي جوملا 1.7 مي تونين نسخه 1.7.3 رو نصب كنين. نسخه ترجمه شدش تو سايت p30joomla هست
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، pvmagician ، mking
۲۰-۷-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #14
(۱۸-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بريزينگ 1.7.5 تجاريه. براي جوملا 1.7 مي تونين نسخه 1.7.3 رو نصب كنين. نسخه ترجمه شدش تو سايت p30joomla هست

سلام
متشکر، مجتبی جان قبلا اینو توی سایت دیگه ای رایگان گذاشته بودی و منم دانلود کردم دارمش!
این همونه که داره بصورت تجاری فروخته میشه؟
آخه اون زمان (گمونم توی سایت جومفا بود!) گفته بودی چون رایگانه، شما هم رایگان برای همه ترجمش کردی!؟
۲۰-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #15
اين نسخه فرقش با اون يكي اينه كه روي جوملا 1.7 هم نصب ميشه.
قيمتي هم كه براش گذاشته شده، فقط بابت ترجمه و بهينه سازيش هست عزيز. وگرنه من خودم ميدونم كه افزونه رايگانه.
اون نسخه 120 تومني هم كه چون به سيستم پرداخت بانكي و ارسال sms متصل شده، قيمتش رو آقاي طالبي اونقدر تعيين كردن.

در ضمن، فكر نميكنم دريافت هزينه بابت ترجمه يه افزونه پركاربرد كه خيلي هم ترجمه سخت و زمانبري داره، مسئله عجيبي باشه.
نسخه قبلي رو من رايگان ترجمه كردم، فكر كنم تا حالا صدها هزار تومن براي كسايي كه ازش استفاده كردن و تو سايت هاي مشترياشون نصب كردن، درآمد زايي داشته (شايد هم خيلي بيشتر!). خب حالا اين حق رو به من نميدين كه من هم يه مبلغ ناچيزي از زحمت خودم بدست بيارم؟!
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، mercol30 ، mking
۲۳-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #16
(۲۰-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين نسخه فرقش با اون يكي اينه كه روي جوملا 1.7 هم نصب ميشه.
قيمتي هم كه براش گذاشته شده، فقط بابت ترجمه و بهينه سازيش هست عزيز. وگرنه من خودم ميدونم كه افزونه رايگانه.
اون نسخه 120 تومني هم كه چون به سيستم پرداخت بانكي و ارسال sms متصل شده، قيمتش رو آقاي طالبي اونقدر تعيين كردن.

در ضمن، فكر نميكنم دريافت هزينه بابت ترجمه يه افزونه پركاربرد كه خيلي هم ترجمه سخت و زمانبري داره، مسئله عجيبي باشه.
نسخه قبلي رو من رايگان ترجمه كردم، فكر كنم تا حالا صدها هزار تومن براي كسايي كه ازش استفاده كردن و تو سايت هاي مشترياشون نصب كردن، درآمد زايي داشته (شايد هم خيلي بيشتر!). خب حالا اين حق رو به من نميدين كه من هم يه مبلغ ناچيزي از زحمت خودم بدست بيارم؟!
نه مجتبی جان
حق با شماست، اصلا از روز اول هم میتونستی پولی بدی،چون پول زحمت خودتو داری میگیری!
من پرسیدم که ببینم آیا همون نسخه هست یا نه...
چون من اونو تستس کردم و مشکل داشت!
ببین من سایتم تجاری نیست که پول بدم بابتش، واسه دلم خودم و بیشتر واسه یادگیری این سایتو زدم و...
ای کاش نسخه سازگار با جوملای 1.7 رو پیدا کنم.
چون خیلی کار با این فرم سازو دوست دارم.
مرسی...
۲۳-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #17
نسخه مربوط به جوملا 1.7 رو از خود سايت سازنده ميتونين دريافت كنين
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۲۸-۷-۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ صبح
ارسال: #18
نقل قول: ببین من سایتم تجاری نیست که پول بدم بابتش، واسه دلم خودم و بیشتر واسه یادگیری این سایتو زدم و...
Smile دوست عزیز اتفاقا به نظر من آدم برای سایتهایی که برای دل خودش میزنه خیلی بیشتر هزینه می کنه ! در ضمن خرید افزونه هایی که بچه ها زحمت ترجمه اون را می کشند می تونه موجب حمایت این عزیزان باشه Ok
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #19
Thumbs Down RE: سیستم مطلب ساز
دوستان اگه فارسی شد خبری هم به ما بدهید یا اینکه بشینم تنهایی فارسیش کنیم .
Eyes
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
۲-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #20
آقا منتظر فارسی شده و آموزش هستیم
ممنون