زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعویض متن نوار عنوان
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #1
تعویض متن نوار عنوان
من مشکلی دارم در تعویض نام نوار عنوان ولی نه تو تنظیمات خانه و پارمترهای سیستم عوض میشه و نه تو تنظیمات کلی سایت میتونم نوشته نوار عنوان رو تغییر بدم .
یعنی از این قسمتا عوض نمیشه
برای تغییر این از منوی سایت===> تنظیمات کلی===> نام سایت

مدیریت سایت > منو ها > فهرست اصلی > صفحه اصلی > ویرایش >پارمترهای -سیستم > عنوان صفحه

ولی وقتی نام سایت به این صورت که در پائین ذکر میکنم نوشته میشه نوار عنوان درست میاد ولی وقتی فقط دامین نوشته میشه همون نوار عنوان قبلی میاد

مثال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوار عنوان همونی که تو تغییر پارامترهای سیتم صفحه خانه نوشتم میاد ولی وقتی نام سایت به این صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینویسم نوار عنوان قبلی میاد و نمیدونم این نوار عنوان کجا نوشتم خیلی فایلو گشتم پیدا نکردم.

لطفا راهنمایی کنید این رو تو کدوم فایل میتونم پیدا کنم و یا چطور میتونم وقتی نام سایت رو به این صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینویسم خودش اتوماتیک
به این صورت سایتو بیاره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که نام سایت درست لود بشه و اونی که تو پارمترهای سیستم نوشتم بیاد

بدبختانه همون عنوان تو نوار عنوانم خودم نوشتم ولی نمیتونم پیدا کنم تو کجا و کدوم فایل بود

ممنون از زحماتتون

لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: تعویض متن نوار عنوان
سلام دوست عزیز
دو حالت بیشتر نداره :
1) یا سایتتون در مرورگر Cache شده و پیشنهاد میشه Ctrl + F5 را بزنید. یا از مرورگر دیگه ای برای تستش استفاده کنید . که درصدش خیلی کمه و من پیشنهاد میکنم مورد شماره 2 را تست کنید.

2) نام سایت در قسمت تنظیمات اصلی سایت انجام میشه مربوط به همون domain.com شما میشه برای اینکه عنوان را در index/ هم مثل domain.com نشون بده مسیر زیر را برین حتما درست میشه :
منوها > فهرست اصلی > "صفحه اصلی" را انتخاب کنید
پس از نمایش تنظیمات منو در قسمت تنظیمات بیشتر که به نام "پارامترها - سیستم" میباشد را انتخاب کنید و اولین فیلد آن که عنوان صفحه می باشد را یا خالی قرار دهید یا واژه ای که در پیکربندی کلی سایت برای نام domain.com گذاشتین را وارد کنید. و تنظیمات را ذخیره کنید.
حالا هم domain.com و هم domain.com/index شما دارای یک عنوان می باشند.

موفق باشید.
مسیر شماره 2 به زبان انگلیسی :
Menus > فهرست اصلی > صفحه اصلی > Parameters (system) > و در نهایت Page Title را تغییر به همان متن مورد نظر دهید و تنظیمات را ذخیره کنید.

تیک نمایش عنوان صفحه هم فراموش نشه . Show Page Title را Yes کنید.

در غیر اینصورت آدرس سایت را قرار دهید تا چک کنم.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، mal2moh ، امیررضا مرتضوی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mina123
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #3
دو روش رو هم امتحان کردم باز جواب نمیده همون نوار عنوان میاد.
کش هارو هم پاک کردم نشد
تو پارامترهای سیتم هم عوض کردم باز عوض نشد.
متاسفانه نمیدونم کجا نوشتم
میشه بگید این مازول سئوی عنوان برای تغییر نوار عنوان رو از کجا میتونم دانلود کنم
میگن با اونم میشه عوضش کرد

اونم امتحان کردم بازم نشد که نشد دیگه فکرم به جایی نمی رسه
میشه بگید باید چیکار کنم وقتی صفحه اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو میزنم خودش اتوماتیک این آدرسو بیاره آخه تو این آدرس درست نشون میده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز
1 - کش جوملا را پاک کنید ( منوهای بالا > ابزارها > پاکسازی ذخیره ساز )
2 - جداول دیتابیس را چک کنید (منوهای بالا > ابزارها > چک کلی )
اگر مشکل همچنان برقرار بود به مدیریت قالب ها بروید و پارامترهای قالب را بررسی کنید ( شاید نامگذاری در آن قسمت انجام شده باشد ) ( بعضی از قالب ها اینگونه اند )
اگر مشکل همچنان پابرجا بود دمو قرار دهید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، صابرمحمدی ، سید منصور فیروزه ، mani1746
۱-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #5
چک کنید ببینید کارهای زیر را انجام داده اید یا نه
1-منو ها : منوی اصلی = پیشفرض
2-گزینه های منوی اصلی: صفحه ی اصلی(اول، )=پیشفرض
3-منوی اصلی/صفحه ی اصلی /پارامتر های سیستم: عنوان داشته باشد.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، صابرمحمدی ، سید منصور فیروزه ، mani1746
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #6
سلام من قسمتهای که گفتینم بررسی کردم نشد

ولی میخواستم بگم آدرس صفحه اول سایت من اینطوریه شاید بشه از روی این ادرس فهمید کجا یا تو کامپوننت ماژول و یا کدوم فایل هست

index.php?option=com_content&view=frontpage

لطفا راهنمایی فرمائید.
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ صبح
ارسال: #7
(۳-۷-۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ صبح)mani1746 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من قسمتهای که گفتینم بررسی کردم نشد

ولی میخواستم بگم آدرس صفحه اول سایت من اینطوریه شاید بشه از روی این ادرس فهمید کجا یا تو کامپوننت ماژول و یا کدوم فایل هست

index.php?option=com_content&view=frontpage

لطفا راهنمایی فرمائید.

پس احتمال 90% هست که پیشفرض قرار نداده اید.
شما باید منو گزینه ای رو که در آن عنوان سایت در مرورگر را نوشته اید،پیشفرض قرار بدهید تا با نوشتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان و صفحه ای که به عنوان پیشفرض قرار داده اید را مشاهده کنید.
من قبلا به همین مشکل برخوردم وقتی منو و گزینه اش رو پیشفرض قرار دادم درست شد.
موفق باشید.
اگه بازم نشد مشخصات ورود را پیام شخصی کنید چک کنم.البته اگه اشکالی نداشته باشه.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #8
چرا پیشفرض سایت به عنوان منویی در منوی اصلی به نام خانه که با آدرس لینک که در بالا ذکر کردم index.php?option=com_content&view=frontpage

به عنوان پیشفرض انتخاب شده
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #9
دوست گرامي براي آدرس دهي در جوملا مي شه گفت از اسم مستعار استفاده مي شه. و معمولا اکثر سايت هاي که طراحي شده صفحات اول خودشون رو با نام مستعار frontpage که به معني سر صفحه يا صفحه اصلي مي باشد مي دهند.
شما مي تونيد براي تغيير دادن اون در منوي اصلي خودتون اسم مستعار و همچنين عنوان سايت رو از بخش پارامترهاي اون تغيير بدين
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #10
نه متاسفانه اگه خونده باشین در پستهای قبلیم توضیح دادم از اون قسمتها عوض نمیشه اشکال جای دیگست.

نمیدونم کجا سرصفحه رو نوشتم پیداش نمیکنم

اینم آدرس سایت خدمت شما که وقتی خود آدرس رو خالی مینویسی سایت نوار عنوانی که میخوام پاک کنم و پیدا نمیکنم میاد وب سایت اختصلصی دکتر رضا نجفلو ولی وقتی آدرس به صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنویسی نوار عنوان سایت درست میاد بالا و سایت اختصاصی رضا نجفلو میاد و همون مطلبی هست که تو منوی اصلی تو پارامترهای سیستم نوشتم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان